eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:12
Kocaelispor deplasmanında ki 1-0 yenilgiden sonra Serdar Topraktepe bizim tribünlere doğru el hareketi yapmıştı. Ne zaman Serdar ismini görsem, o an aklıma geliyor. Bu yüzden Serdar T. yazmışım Tongue
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:12

en karıştırılmayacak adam :) Buldozer'im benim

Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:18
bu sene bizim senemiz olacak 
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:35
Dede'nin de gelmesi ile Eskişehirspor'un Kamp Kadrosu 30 Kişiye Yükselmiş oldu.Skibbe'nin Kafasındaki Kadro Kaç kişiliktir bilinmez ama Tahminen 26 Kişiye indirelecektir.Takımdan Ayrılması Muhtemel isimlerinde değerlendirilmesi şu şekilde :

Bülent Ertuğrul : Sözleşmesi 31 Mayısda Sona Erdi ve Her an Atilla Gibi Takımdan Ayrılabilir (ama Zannetmiyorum Öyle Birşey Yapacağını).
Nuri Fatih Aydın : Takımın En Genç ismi Bank Asya Takımlarından Birisine Kiralık olarak Gitme ihtimali Yüksek.
Adem Sarı : Takımdaki Forvetler Arasında Skibbe'nin En Son Tercihi olacaktır.Bunu bizim gibi Adem'de iyi biliyor.Bonservisi ile olmasada takımdan ayrılacaklar arasında ilk sıralarda bulunuyor.
Mikail Albayrak : Nuri Fatih için Söylediklerimiz Mikail içinde Geçerli.Büyük ihtimal Kendini Geliştirmesi için Kiralanacaktır.
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:43
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Kadromuzda ki futbolcular

1- İveşa
2- Sinan Ören
3- Kayacan
4- Diego
5- Nadarevic
6- Veysel
7- Sezgin
8- Volkan
9- Dede

10- Koray
11- Pele
12- Alper
13- Deniz Vural
14- Bülent Ertuğrul
15- Abdülkadir
16- Fatih Nuri
17- Tello
18- Erkan
19- Burhan
20- Mehmet Boztepe
21- Tarık Çamdal
22- Abdülaziz Solmaz
23- Diomansy Kamara

24- Kris Boyd
25- Batuhan
26- Adem Sarı
27- Serdar Dursun
28- Serdar Özbayraktar
29- Mehmet Yıldız
30- Mikail Albayrak

Koyu font ile belirttiklerim yeni transferlerimizdir...

tam da bundan söz ediyorum işte.zaten kadronda 30 tane adam var,sen hala oyuncu çağırıyorsun denemek için.dedim ya A-2 takımına adam aranıyor galiba.kimse bana gelecekten falan bahsetmesin.su ana kadar hangi genc oyuncuyu aldıkta ya da kiraya verip geri dönüşü muhteşem oldu ilk 11'in degismezi oldu ? he bir de gurbetçileri getirip getirip kendi çocuklarını mikail'i falan kiraya verme fikri de muhtesemmis ( ! ).çünkü o getirdigin gurbetçiler mikail'den 5 gömlek üstün topçu ya (!)
Yukarı
Gimpos Liste gör
Yazar

Ersin
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:47
Alıntı yapılan ESES_hell26

tam da bundan söz ediyorum işte.zaten kadronda 30 tane adam var,sen hala oyuncu çağırıyorsun denemek için.dedim ya A-2 takımına adam aranıyor galiba.kimse bana gelecekten falan bahsetmesin.su ana kadar hangi genc oyuncuyu aldıkta ya da kiraya verip geri dönüşü muhteşem oldu ilk 11'in degismezi oldu ? he bir de gurbetçileri getirip getirip kendi çocuklarını mikail'i falan kiraya verme fikri de muhtesemmis ( ! ).çünkü o getirdigin gurbetçiler mikail'den 5 gömlek üstün topçu ya (!)

Alper Potuk nereden geldi ?
Gençleri almaktan bir zarar gelmez bence en azından A2 takımında oynarlar.
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 18:58
hep aynı hep aynı.hep alper örnegi.1 tane var.hani baska örnek var mı ? hem alper de bir yerden gelmedi ki zaten.öncesinde çiftelerspor'da oynadı.sonra bizim alt yapımıza geldi.yani tamamiyle bizim cocugumuz.benim kastettigim almanya'dan,oradan buradan alıp gelip geldigin,umut vadediyor dedigin genclerin hani 1 tanesi nerede simdi ? cok gereksiz transfer yapıyoruz cok.
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 19:07
Alıntı yapılan kraleses

Herkesin özendiği, çok kaliteli transferler yaptık, bol alternatifli bir kadro oluşturduk. Şimdi tutupda bu takımın kalesine Sinan'ı koymak bana biraz piyango gibi geliyor, çünkü Sinan'ın son durumunu bilmiyorum. Ne derece kendini geliştirdi, ne derece hazır süper lige. Teknik kadro en iyi kararı elbette verir, ama ben yeni bir kaleci şart diyorum.

yazmıcaktım ama duramadım Smile sinan'ı koymak piyango demissin ama zaten aldıgımız adamların cogu da piyango transfer.hem oynayarak kaleci olunur.sen bu adamı hic oynatmadan,en ufak sans vermeden,30 mac oturtup sonra 1 mac oynatınca da hata yaptı diye yüklenirsen,kaleciyi gönderdikten sonra sinan'ı aklının ucundan gecirmeyip hemen yeni kaleci arayısına girersen nereden bileceksin ki sinan süper ligi kaldırır mı,hazır mı ?  bu cocuk kac senedir takımımızda,ne zaman adam gibi,10-15 mac arka arkaya 90 dakika sans verdiler yahu ? vallahi yazık.adam oynıyacak ki bazı özelliklerini gelistirecek.bak fb aldı volkan'ı kartalspordan,milyon tane hatalı gol yedi adam ama arkasında durdular.simdi milli takımın degismez kalecisi.kaleciye sans vereceksin arkadas.
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 19:27

Arkadaşlar bence Sinan bizim ikinci kalecimiz dahi olamaz kusura bakmayın.Keşke olsa hepimizin gönlünde Eskişehirli oyuncuların çoğalması geçer ama bunu da hak etmeleri lazım.Sinan 2.ligde dahi tam olarak oynayamadı.Bir defa kaleci bölgesine göre fiziki olarak yeterli değil.Kayacan ona göre çok daha şanslı.Benim fikri bu.

Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 20:04
Alıntı yapılan akif_26

Dede'nin de gelmesi ile Eskişehirspor'un Kamp Kadrosu 30 Kişiye Yükselmiş oldu.Skibbe'nin Kafasındaki Kadro Kaç kişiliktir bilinmez ama Tahminen 26 Kişiye indirelecektir.Takımdan Ayrılması Muhtemel isimlerinde değerlendirilmesi şu şekilde :

Bülent Ertuğrul : Sözleşmesi 31 Mayısda Sona Erdi ve Her an Atilla Gibi Takımdan Ayrılabilir (ama Zannetmiyorum Öyle Birşey Yapacağını).
Nuri Fatih Aydın : Takımın En Genç ismi Bank Asya Takımlarından Birisine Kiralık olarak Gitme ihtimali Yüksek.
Adem Sarı : Takımdaki Forvetler Arasında Skibbe'nin En Son Tercihi olacaktır.Bunu bizim gibi Adem'de iyi biliyor.Bonservisi ile olmasada takımdan ayrılacaklar arasında ilk sıralarda bulunuyor.
Mikail Albayrak : Nuri Fatih için Söylediklerimiz Mikail içinde Geçerli.Büyük ihtimal Kendini Geliştirmesi için Kiralanacaktır.

Fatih'in Bankasya ligine kiralanması çok yanlış karar olur. Daha 16 yaşında fizik olarak çok güçsüz bir yeteneğin, tamamen fizik güce dayalı bir ligde oynaması imkansızdır. Oynasa bile çok kötü sakatlıklar yaşayabilir. Zaten yaşı çok küçük. Henüz a2 takımında bile doğru düzgün oynamadı. Bence bu sene de bazı maçlarda A takım kadrosunda olmak şartıyla a2 liginde oynayıp fiziğini kuvvetlendirmeli. Bu seneden sonra Alper gibi A takımda banko oynayacak seviyeye gelmeli...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 164165166167168 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır