eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 15:17
Dzagoev adının gerceklılıgıne ınanmıyorum.Sanırıım transfer dönemini yönetim kapadı.Skibbe'ye bunlar var elınde bunla bısyeler yap dıyecekler gıbıme gelıyor.Çünkü hiç ses seda yok.Bir girişim olsa duyulurdu.Geçenlerde mesut hoşcan bazı acıklamalarda bulunsada ciddi bir takip oldugunu sanmıyorum.
Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 17:40
Alıntı yapılan Erman

Bugün havaalanında CSKA Moskova'da oynayan Alan Dzagoev'i gördüm.Tanıdığım için yaklaşıp sordum.Bir Türk takımıyla görüşmeye geldim dedi ama klup adı vermedi
istanbul atatürk havaalanında mı gördün?ben de ordaydım ne tesadüf beni görmemişsin !
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 18:14
Alan Dzagoev mi yok daha neler :D koptum ya
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 20:38
Alıntı yapılan torcidaultras

Alıntı yapılan Erman

Bugün havaalanında CSKA Moskova'da oynayan Alan Dzagoev'i gördüm.Tanıdığım için yaklaşıp sordum.Bir Türk takımıyla görüşmeye geldim dedi ama klup adı vermedi
istanbul atatürk havaalanında mı gördün?ben de ordaydım ne tesadüf beni görmemişsin !

İnanmak zorunda değilsin kardeşim.AHL Seyitgazi otogarı gibi olsaydı muhtemelen seni de görürdüm.Dzagoev'i de muhtemelen aynı yerden geldiğimiz için gördüm.Kendisini 2-3 senedir takip de ettiğimden uzaktan görünce tanıdımAyrıca ilk mesajımı okursa herkes kulüp ismi vermedi dedim.Sanki EsEs için geldi demişim gibi bir hava yaratılmış.Bize geleceğine ihtimal vermiyorum ama Türkiye'den bir takımla anlaşması Türkiye için kazançtır.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 21:54
Kartepe ve Belçika kamplarına katılan, Hannover 2 takımından gelen Serdar DURSUN (1,90 bayonuda forvet) ile anlaşma sağlandımı, bilen var mı arkadaşlar ?
Ölümüne ESES...
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 10:05
http://spor.milliyet.com.tr/toulouse-sezgin-e-talip/spor/spordetay/24.07.2011/1418167/default.htm

ilginç
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
a_sea_26 Liste gör
Yeni Yazar

yakup
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 12:32
Serdar Dursun Eskişehirspor'da

Sezon öncesi hazırlık kamplarımızda yer alan genç oyuncu Serdar Dursun 3 yıllığına Eskişehirspor'lu oldu. Başkanımız Halil Ünal, 2. Başkanımız Gültekin Güvensoy, yöneticilerimiz Ahmet Yalçın ve Aytekin Aykın'ın bulunduğu imza töreninde konuşan Halil Ünal : "Uzun süredir izlediğimiz ve Hannover96 takımından transfer etmiş oldugumuz yeni forvetimiz Serdar Dursun, 19 yaşında ve Eskişehirsporumuz adına uzun yıllar emek vereceğine, çok goller atacagına inandıgımız bir oyuncudur. Camiamıza ve takımımıza hayırlı olsun" dedi.
   Serdar Dursun 19 yaşında ve 1.90 boyunda, forvet hattında görev alıyor.
   Kendisine Eskişehirspor'a hoşgeldin der, başarılı bir futbol kariyeri dileriz.

Basın için ham fotoğraf 

Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 13:06
Iste Kortrijk macinda ismini yazamadigim cocuk buydu. Hayirli olsun.
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 13:39
Eskişehirspor"uma hoşgeldin Serdar DURSUN hayırlı uğurlu olsun, inşallah uzun yıllar bu kutsal formayı terletirsin.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
leventizm Liste gör
Yazar

Levent NAMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2011 saat 13:58
Dünya kulüpleri Sezgin'in peşinde
Spor Toto Süper Lig takımlarından Eskişehirspor'da forma giyen 26 yaşındaki savunma oyuncusu Sezgin Coşkun'un, Fransız ekiplerinden Toulouse ve Saint Etienne'nin transfer listesinde olduğu iddia edildi.

23 Temmuz 2011 Cumartesi - 16:25
Sporx.com dış haberler
Trabzonspor'un golcüsü Umut Bulut'un Toulouse'a transfer olmasının ardından bir başka Türk futbolcusunun da Fransa'ya transfer olacağı iddia edildi.

Fransız medyasındaki iddialara göre Umut'un takımı Toulouse ve Saint Etienne, Eskişehirspor'un 26 yaşındaki savunma oyuncusunu transfer etmek için karşı karşıya geldi.

Geçtiğimiz yaz, başarılı savunma oyuncusunun Paris Saint Germain'in gündemine de geldiği belirtilirken, Almanya 1. Ligi Bundesliga'da mücadele eden Köln'ün de Sezgin'i transfer etmek istediği öne sürüldü.

Fransızlar geçtiğimiz ay Toulouse'a transfer olan milli golcü Umut Bulut'un da Sezgin'e olumlu referans verdiğini iddia etti.

Türkiye'nin en iyi 3 savunma oyuncusundan biri olarak tanıtılan Sezgin'in piyasa değerinin ise 1 milyon euro olduğu ifade edildi.

26 yaşındaki Sezgin, Eskişehirspor'a 2007 yıldında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan transfer olmuş, kaptanlığa kadar yükseldiği kırmızı siyahlı forma ile geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig'te 29 maça çıkıp 1 de gol atma başarısı göstermişti.

Bu bizim Sezgin arkadaşlar,bir türlü kendini bazı arkadaşlara beğendiremeyen.Defans oyuncusunun sadece hatalarını hatırlarsak hiç bir oyuncuyu beğenemeyiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,984 saniyede hazırlanmıştır