eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 480481482483484 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 15:16
Nusret ağabey, teşekkür ederim. Dediğin şekilde yaptım, oldu. 
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 16:08
Alıntı yapılan commandos

Kpss A Grubu için tavsiye edeceğiniz kurs var mı?

İhtiyaç bu sene açıldı. Kaynaklarda 1 numara ama eğitmen kadrosunu bilmiyorum. Ama naçizane tavsiyem abi Hangi kursa gidersen git, İhtiyaç Yayınlarını takip etmeni şiddetle tavsiye ederim. Bende İktisat okuyorum. 3 yıl var mezun olmama ama sağlam tutmak lazımLOL
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 23:52
Arkadaşlar sizden isticegım bır rıcam olucak..
Koluma EsEs'imin amblemını dövme olarak yaptırdım..
Bu amblemın üzerine ileride şimşek resmıde işleticem..
Fotoları güzel montaj yapan arkadaslar var bana yardım edebılrmı?
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 16:30
facebook videolarını forum sitelerine eklemeyi bitürlü bulamadım. Yardımcı olabilicek varmı?
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 11:26

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=389&PN=47

şu başlıktaki röportaj neydi ya?hatırlamıyorum.bileniniz var mı? Konu ne diye açılmış birden 47.sayfaya gelmiş.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 12:10
Alıntı yapılan esesozgur

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=389&PN=47

şu başlıktaki röportaj neydi ya?hatırlamıyorum.bileniniz var mı? Konu ne diye açılmış birden 47.sayfaya gelmiş.
Ferhat'ın röportajıydı diye hatırlıyorum. O ara bize gelmişti, herkes öfkeliydi önceki senelerde bize yaptıklarından ötürü.
Her zaman her yerde
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 03:56
Şu twitter'daki futbolcularımızın hesaplarını gönderebilir misiniz , twitter'ın araması çok zayıf bi bulamadım fakat okuduklarıma göre bir çok futbolcumuzun var.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 08:29

İnternetten program satın alma ile ilgili bir problem yaşıyorum hd flv player word prees adlı programı satın almamıza yardım edebilecek bir arkadaşım varsa çok mutlu olucam.şimdiden teşekkürler.

...
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 18:19
arakdaşlar 1 sene kadar önce laptop aldım bimeksden çok ısınmaya başladı oyun oynarken fln donmalar başladı.garanti süresi dolmadı ancak garanti belgesini fln kaybettim.bimekse götürüp versem bi sorun olurmu garanti kapsamında sayarlarmı?
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 18:28
Alıntı yapılan dj_daghan

arakdaşlar 1 sene kadar önce laptop aldım bimeksden çok ısınmaya başladı oyun oynarken fln donmalar başladı.garanti süresi dolmadı ancak garanti belgesini fln kaybettim.bimekse götürüp versem bi sorun olurmu garanti kapsamında sayarlarmı?
Bimeks'in durumunu bilmemekle birlikte elektronik ürünlerde birçok firma bilgisayarı kaydettiği için fatura istemiyor bile. Aldığınız ürünün ID numrasını falan kendi sistemlerine bakınca ne zaman aldığınız, kaça aldığınız, garanti süresi vs.bilgiler çıkıyor.Garantiye yollarken faturayı göndermiyorlar bile. Ama bimeks'in bu durumlarda stratejisi nedir bilmiyorum.
Her zaman her yerde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 480481482483484 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır