eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
Online Durum: Offline
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 14:15
yeni stad yapılacaksa açığın üstü kapatılması anlamsız gereksiz mASraf olur kanaatimce.ama bir an önce yeni stada başlanmalı..ha başlamıyacaklarsa kapatsınlar yeter .köhne bir stad istemiyoruz..kombinede alınmalı klubun başka geliri yok.
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 14:25
ne olursa olsun kombinemi alıcam
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 15:18
Alıntı yapılan nahre_26

ne olursa olsun kombinemi alıcam
Aynen. Tamam kızıyoruz, tepkimizdede haklıyız ama söz konusu olanda Esesimiz sonuçta.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 15:57
Alıntı yapılan inadına_eses

Atilla Gezmen : 01

Melih bu acelen ne böyle Defalarca sölüyoruz anlamıyormusunuz alınacaksa hep birlikde karar cıksın Taraftarı bölmeden Etb olarak bir karar alınsın diyoruz sen ise herşey halolmuş gibi insanlara gaz veriyorsun TARFTARI BÖLMEYELİM ALINACAK KARARA HEP BİRLİKDE TEK YÜREK OLALIM
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 16:10
Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan esesliyasin26

ASlında pahalı değil ama ligin ertelenme, bazı takımların küme düşme ihtimali varken kombineler satışa çıkmamalıydı. Eğer bjk, sivas,, Fb gibi takımlar düşerse kombineler zarar eder.

Ben bu yoruma katılmyorum, ESES li temiz futbol için mücadele eder. gitsinler alt lige aklanıp gelsinler.

Abi ben de sonuna kadar temiz futboldan yanayım. Zaten adı geçen takımların küme düşmesini herkesten çok istiyorum. Bu yorumumdan o takımların düşmesini istemediğimi, bu düzenin aynen devam etmesini isteğimi çıkardıysan çok yanlış anlamışsın. Ama geçen günlerde bir haberde savcının ligin 12 takımla devam etmesini istediği gibi bir haber vardı. 11 lig maçı taş çatlasın 4 tane de kupa maçı 15 maç için 300 liranın pahalı olacağını, biraz daha beklenip ligin durumunun kesinleştikten sonra satışa çıkmasından yanayım. Olabilecek durumlardan biri de ligin tek devre usulü oynanması ihtimalidir. Bu durumda da kombineler çok büyük zarara girer ve bu yönetimin bu zararları telefi edeceğini (ücretin bir kısmının iade edilmesi gibi) birşey yapacağını sanmıyorum.
  Son olarak kombine almayı düşünüyorum ama ligin durumu kesinleşinceye kadar bekleyecem. Ta ki ilk maçımızın olduğu haftaya kadar.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 16:15
eğer 5 takım küme düşerse lig 13 takımla devam edecek e haliylede kombine fiyatları ona göre indirgenmek zorunda
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 16:23
Kusura bakmayın ınsanlar düşüncelerini yazmakta serbesttir ALMIYORUZ Aılecek..
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 16:57
Alıntı yapılan esesyucel

Melih bu acelen ne böyle Defalarca sölüyoruz anlamıyormusunuz alınacaksa hep birlikde karar cıksın Taraftarı bölmeden Etb olarak bir karar alınsın diyoruz sen ise herşey halolmuş gibi insanlara gaz veriyorsun TARFTARI BÖLMEYELİM ALINACAK KARARA HEP BİRLİKDE TEK YÜREK OLALIM
Biz bu uygulamayı ilkez yapmıyoruz 2 senedir süren bir anket bu.Kombine alma olayı münferittir.Forum üyesi arkadaşlarımız kombinesi alır isim vede numarasını yazdırır.Burda taraftarı bölen falanda yok,alan alır almayada almaz kimse zorla neden almıyorsun veya neden alıyorsun demez vede diyemez.Ben burda kimsye gaz vermiyorum,kombine satışları başladı diye konuyu gündemde tutuyorum.Ben veya biz kombineyi şahıslar için almıyoruz ESKİŞEHİRSPOR'umuz için alıyoruz.
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 16:59
Atilla Gezmen :01
Timur Şolpan  :04
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 17:21

Geçtiğimiz sezon Kombinel alımını Protesto edelim  diyenlerdendim.

fiatlar pahalı , Öğrenci kombinesi olsun , bu stad'ta tadilat yapılmalı ( WC 'ler VS. ) Açığın üstü kapatılsın gibi genel İsteklerdi ( Taraftarın Yararına) ama ne hikmetse  Kombine alımını protesyo edelim fikrine belli kişiler karşı çıktı ve biz her zamanki gibi gene birlik olamadık
hatta bizim Eskişehirsporluluğumuz bile tartışıldı Halbuki ben bunu sadece kombine alamıyanlara  ve alanlarında en azından insanca maç izlemesi için stad'ta yapılması gereken tadilatlar adına istemiştim ama artık biliyorumki bizden hiçbir cacık olmaz  gittim  kendim ve çocuklarım için kombinemi aldım alanda almayanda kendine göre haklıdır demekten başka birşey gelmiyor elimden
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 185186187188189 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır