eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESinti26 Liste gör
Yazar

Nurullah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESinti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 10:45

Kasımda askere gidecem ve kombine almıyacam. Askere gitmesem dahi almıyacaktım. Bu yönetim kendine çalışmayıp açıktakileride görürse o zaman alırım kombine biletini. Yağmur çamur dinlemeden o cefakar taraftar her maç hınca hınç doldurdu  o tribünleri yeter ki yönetim birazda açıktakileri görsün bu kadar aciz yönetim olamaz senelerdir hep aynı hikaye her sezon başlarken açığın üstünü kapatıcaz şunu yapcaz bunu yapcaz ve lig başlıyor gene açığın üstü kapanmıyor verilen vaatler yerine getirilmiyor.

Varsa Yoksa ESES...
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 10:58
3 Senedir Alıyorum kombine ama bu sene almycagım...Dead
Yukarı
alper_LLT_06_26 Liste gör
Yazar

alper çetin
Yer: ankara
  Alıntı alper_LLT_06_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:02
Almıyorsanda büyük harflerle yazmanın bi anlamı yok. MOD.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:32
Alıntı yapılan ersin2626

hadi kombine alalım oradan gelen paralarla acıgı kapatsınlar kale arkaları yapsınlar bizim stadımız biz 2 sene modern br şekilde götürsün

O kombine paralarıyla ne açığı kapatırlar ne de kale arkaları yaparlar...Kendi ceplerine koymaktan başka hiç bişey yapmazlar , 3 senedir kombine alıyoruz ailecek ve deplasmanlarada gitmeye çalışıyoruz ,biz bu takım için herşeyi yapıyoruz kısıtlı bütçemize rağmen , esstoredan lisanslı ürünler alıyoruz (birisinin doğum gününde bile ilk işim gidip esstoredan ürün almak olmuştur ,hem etrafımdakilere EsEs ürünlerini verip onlara bu sevgiyi aşılamak için hemde kulübümüz kazansın diye....) Ama bu yönetim bi açığın üstünü kapatamadı  ,üstelik kapatıyoruz deyip kapatamadı....Kapatamıcaksan 3 senedir yalan söleyip enayi yerine koymıcaksın bu taraftarı ,adam gibi kapatamıyoruz diyeceksin....Bizim bu yönetimden hiç bişey olmaz , onlar bizim aşkımızı sevgimizi tutkumuzu kullanarak bizim paralarımızı sömürmekten başka bişey yapmıyo...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Gökhan1965 Liste gör
Yeni Yazar

Gökhan
  Alıntı Gökhan1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:35
17 Yaşımdan beri aralıksız 3 senedir kombine alıyordum.Ancak bu sene almaya düşünmüyorum.Anladımki gecen sene İBB macında ıslanmadık bi yerimiz kalmadı biz klübe destek oldukça klüp bizi müşteri olarak görmeye devam ettikçe kombine almaya ara vereceğim.
Adı Aşk Mıdır? Sonu Var Mıdır? Diye Sormadan! Severiz Seni !!!
Yukarı
es26 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:38
şaibeli bir lig de kombine alsan ne olur almasan nasıl olsa şampiyonda küme düşüceklerde daha önceden belli ediliyor. ben 5 yıldır aldığım kombineyi artık almayacağım.
EFSANE KESTANELERİ ÇİZMEK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:45
Bu takım bizim..Kombinemi tabi ki alacağım..Burada "Kombine almayacağım" diyerek ,almama yönünde kamuoyu oluşturanları da kınıyorum..
Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
ESinti26 Liste gör
Yazar

Nurullah
  Alıntı ESinti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:48
Alıntı yapılan İRRASYONEL

Bu takım bizim..Kombinemi tabi ki alacağım..Burada "Kombine almayacağım" diyerek ,almama yönünde kamuoyu oluşturanları da kınıyorum..
sen ilk önce ''Halil Ünal''ı kına sonra bize kınama yap sen bu takım için ne yaptıysan biz de yaptık merak etme herşey es-es için biz de biliyoruz eğer iyi yönetilmiyorsa takımımız buna da karşı çıkmakta hakkım olduğunu düşünüyorum.
Varsa Yoksa ESES...
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:51
Alıntı yapılan İRRASYONEL

ClapSiz böyle devam ettikçe bu yönetimde böyle devam eder ,paraları alır alır birşeyde yapmaz bu taraftar için....En azından hazır bu olaylarda gündemdeyken bence bu sene kombine alınmamalı ki görsün yönetim ,biz müşterimiyiz yoksa bu takımın sevdalılarımıyız....Kombinemi almam ama deplasmanlara gider yine takımıma destek olurum....Bu yönetim gitmeden almıyoruz cehenneme kombine...!!!
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 11:57
Açıgın üstünü kapatmak hiçde zor bir durum deil karabük Ordu manisa yapıyorda bizmi yapamıyoruz almıyorum kombıne fılan.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır