eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 217>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 00:28
eskişehirde olsam alırdım ama almamaya niyetli olanlarada saygı duyarım.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 00:32
Kapalının üstünü açsınlar alıcam...
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 00:50
ASlında pahalı değil ama ligin ertelenme, bazı takımların küme düşme ihtimali varken kombineler satışa çıkmamalıydı. Eğer bjk, sivas,, Fb gibi takımlar düşerse kombineler zarar eder.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 00:56
Alıntı yapılan esesliyasin26

ASlında pahalı değil ama ligin ertelenme, bazı takımların küme düşme ihtimali varken kombineler satışa çıkmamalıydı. Eğer bjk, sivas,, Fb gibi takımlar düşerse kombineler zarar eder.

Ben bu yoruma katılmyorum, ESES li temiz futbol için mücadele eder. gitsinler alt lige aklanıp gelsinler.
Yukarı
bayraktar26 Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı bayraktar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 00:56
her sene alırım aksatmam ama bu sene tamamdır artık.acığı kapatın yada olmadı kapalıyı acın.anca öyle alırım.
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı silkroad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 01:07
ben eskişehirsporluyum ve kombine alıyorummmm
ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 01:08
Alın yahut almayın ama birbirinizi kırmayın.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 01:45
Alınacak yada alınmayacak önceden almayın diyorduk cünkü cok eksikler var yönetim yerine getirmiyor diyorduk halada yerine gelen hiç bişe yok yanlız alınacaksa yada alınmayacaksa hep birlikde hareket etmeli artık Eskişehirspor Taraftarını Temsil etmesi icin bir Dernegimiz var alacak olanlar acele etmemeli Etb de tavrını ortaya koymalı ve yönetim le oturup konuşmalı yada yönetim Dernegin kapısını calmalı bu işler böyle benim şahsi kanatım ETB nin kararına herkez uymalı.

Birde kombine alınıyor 1-kac ay sonra satılmaya calışlıyo bunun bazı gecerli sebepleri var ya madi yönden sıkışan oluyor yada şehir dışında yada çalıştıgı icin maclara gidemedigi için satışa cıkıyor cok iyi düşünülmeli ve ETB nin karaını beklemek gerekir diye düşünüyorum tabiki Dernegimizde en güzel kararı alıp verecektir.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 01:50

Pireye kızıp yorgan yakılmaz...

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2011 saat 02:04
Alıntı yapılan Ganyotçu

Pireye kızıp yorgan yakılmaz...

dogru sölüyonda ortada pek pire yok koca daglar var pireyi görüpte dagı görmemen ilginçLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 181182183184185 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır