eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:21
madem para verip yaptırıyoruz brz fazla versin yönetim adam gibi bişey yapılsın.. transfere harcanmayan parayı mübarek formaya harcasın halil ünal.....
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:26
Ben Lokeren maçındaki formayı beğenmedim, standart bir forma
Eğer mümkünse yönetim biraz para verseydide özel formalar yapılsaydı..
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:36
Alıntı yapılan Jack DanieLs

demekkı nıke markası bıze guzel forma cıkarmıyomus galatasaraya yaptıkları formalar gercekten cok sık ve guzel aynı zamanda kamp urunlerıde oyle bıze gelınce renklı tısorte amblem nıke ısaretı o kadar bıde pahalı galatasaraya yada baska takıma gelınce tasarımlar super ya .. Angry
Galatasray'ın yeni sezonda giyeceği ve özel tasarım diye lanse edilen parçalı forması, bizim geçtiğimiz sezon giydiğimiz parçalı formayla aynı. Ayrıca GS li taraftarların hepsi formalardan şikayetçi. Formaları çok basit olmuş.Wink 
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:58
Nike bize forma felan tasarlamaz adamlar zaten marka olmuş uğraşmıyor,niye puma ile anlaşmamızı bozduk anlamıyorum en güzel tasarımı puma yapmıştı şimdiye kadar kalitesi ve fiyatı da iyiydi...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 00:01
Alıntı yapılan Bidon26

Ben Lokeren maçındaki formayı beğenmedim, standart bir formaEğer mümkünse yönetim biraz para verseydide özel formalar yapılsaydı..

özel formalar 50.000 in altına satışlar için yapılmıyor maalesef. 50 000 formayı da bizim yönetim alamayacağına göre hayal oluyor birazcık :)
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 01:18
Her sene bir dünya para verip basit tasarımlı forma alıyoruz.Yeter yahu gidip doktorlardaki terzi arif'e yaptıralım,söyleriz güzel birşey kesip diker.Adidas forması yapcaklar bize özgü şey olmayacak.Eğer böyle olcaksa herkes çok üzülür.Müdahale etsin ilgililer.
Yukarı
yigitby26 Liste gör
Yazar

Yiğit Can Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı yigitby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 02:23
Alıntı yapılan taner_es

düz kırmızı baya güzel olmuş

buda fena değil artık açıklasalar güzel olacak.

Alıntı yapılan Jack DanieLs

demekkı nıke markası bıze guzel forma cıkarmıyomus galatasaraya yaptıkları formalar gercekten cok sık ve guzel aynı zamanda kamp urunlerıde oyle bıze gelınce renklı tısorte amblem nıke ısaretı o kadar bıde pahalı galatasaraya yada baska takıma gelınce tasarımlar super ya .. Angry

bence hiç de güzel değil gs nin formaları bildiğimiz nike işte :) Bi formanın siyah kırmızı olmasına kanmış olabilirsiniz ama yakaları vs çizgileri çok kötü bence. O yüzden şimdilik adidas doğru seçim diyorum.

Gaziantepspor veya sivasspora göre formalar daha profesyonel olmuş bence
NEFER
Yukarı
BySéRHaT Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: EskişehirKarabk
  Alıntı BySéRHaT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 14:38
gs nın formasının nesi güzel ? bıızmkıler bıle dha ıyıyıdı bence. ama adıdas yaptımı neler yapıyor.. real mad. marsılya mılan fb v.b tasarladıgı formalar gayet iyi bence. umarım bizede güzel bi tasarım yaparlarda satış patlaması olur.
Karabük ÜNİESES

Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
  Alıntı dalga_ras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 15:03
Yönetim ufkunu genişletmediği sürece bu işler ilerlemeyecek galiba. Yahu dünyaca ünlü kulüpler sırf forma satışlarından kazandığı parayla takıma futbolcular getiriyor. Tamam biz takıma futbolcu getirmeyelim, o kadar kazanamayız belki ama hiç değilse bir ampul takalım stada, bir tuvalet yaptıralım vallahi her devre arasında işeyen insanlar görmekten gına geldi bana yönetimin ayıbıdır bu. Arkadaşlar forma işi böyle maçlardan falan fotoğraf çekmekle olmaz. Yönetim çıkar adam gibi formaları tanıtır dünyada bu iş böyledir. Farklı, güzel formalar üretilir ki forma satışları canlansın, kulüp kar etsin. Bizim yönetimse resmen kendine angarya görüp lanet ediyor bu tip işlere. Millet daha imza atmadığı futbolcusunun formasını satışa sunar, biz 20 gün sonra başlayacak olan ligde giyeceğimiz formaları tanıtamayız. Yatırımları, piyasayı geniş gören insanlar gelmeden takımdan gelişmesini beklemek kabalık olur.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 15:11
spor haberlerinde duyduğuma göre gs nike'dan 6 milyon euro almış forma sponsorluğu için
biz neden para ödüyoruz bizede bi sponsor firma çıkardı elbet bence formaların birbirinden çok farkıda yok
yani ha hummel olmuş ha puma olmuş çok farkı yok bence ama forma için para almak varken para vermek mantıksız geliyor bana
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır