eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 21:26
Arkadaişar iyi kaleci çok zor bulunur, kalecinin kendi başarılı olsa bile takıma uyumunu sağlamak zordur. Yabancı kaleci alınması iveşa gönderilmeden lüks olur ki iveşadan iyisini bulmamız da kolay olmaz. Ancak yerli kaleci olarak keşke Hakan Arıkanı transfer etseydik. Geçen Yıl Gaziantepsporda oynayan Mahmut Bezgin düşünülebilir. Stoper için de Ediz Bahtiyaroğlu Bence faydalı olur Bosna asıllı oyuncu nadareviçin katkısıyla takıma çabu uyum sağlar.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:09
SKİBBE ESKİ TALEBESİNİ İSTİYOR

Defans için ise yönetime bazı isimler öneren Skibbe'nin eski talebelerinden birini alması gündeme geldi. Bu konuda ise isim vermeyen yönetim isimleri gizli tutmaya çalışıyor. Ancak edinilen bilgilere göre Skibbe'nin Almanya'da çalıştırdığı E.Frankfurt takımında forma giyen bir başka eski talebesi Sebastian Jung'u istediği öğrenildi. Skibbe'ye Türkiye'ye gelebilirim dediği öğrenildi.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:10
KALECİYE VE DEFANSA SKİBBE KARAR VERECEK

Kaleci Atilla'nın Sivasspor'a gitmesinin ardından kaleci arayışlarına giren Eskişehirspor Skibbe'nin isteği doğrultusunda kaleci Aykut ile temasa geçti. Defans bölgesi için ise E.Frankurt'lu Sebastian Jung gündemde.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:44
Alıntı yapılan prenspamukses

Siz bilirsiniz ben fikrimi soyledim Ayku kim diyorsun peki Ivesa kim??? Adi 3. dalgada aniliyor bilmem farkindamisin?? Ayrica anilmasa ne olur?? Dunya futbolunda hangi milli takim formasi giymis?? 34 yasinda ve hic a milli olmamis bir yabanci kaleciye para yedirecegimize, kendi ulkemizin futbolcusuna sans verelim..Ayrica her buyuk macta yedigi hatali gollerle sac bas yolduran ve menejeri Rapaic'in son Fenerbahce macinda stadda oldugunuda unutmayin!!!
3. Dalga diye bi şey olmadı daha nerenden uyduruyosun ? rapajic falan filan deyip ortalığı karıştırmaya çalışma , beyefendi kalecimizi zan altında bırakma yazdıklarına dikkat et lütfen.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:47
valla jung dedıklerı adam 3.5mılyon euro bonservıs bedelıne sahıp.. bu sene tum maclarda ılk 11 oynamıs.. ve 1senede fıyatını 400bın eurodan 3,5mılyon euroya cıkarmıs.. hıc ızlemedım yorum yapamam o yuzden ama gozuken o ki alamayız
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:48
Pamuk prenses , ivesa hırvat milli takım kalesini korumuş bir kalecidir , bilgi eksiğin çok , o yüzden saçmala, saçma sapan yazılar yazma , beğenmiyosan beğenme rencide edici cümleler kurma.
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 22:56
Alıntı yapılan ahmet26dt

valla jung dedıklerı adam 3.5mılyon euro bonservıs bedelıne sahıp.. bu sene tum maclarda ılk 11 oynamıs.. ve 1senede fıyatını 400bın eurodan 3,5mılyon euroya cıkarmıs.. hıc ızlemedım yorum yapamam o yuzden ama gozuken o ki alamayız
o para nuri şahin in değeri... o sitelere bakarsak bizim cumhur ları tayfun ları 1.5 milyon euro yazıodu , ama gercekte bedava versen alan yok...
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:02
fiyatı sısırılmıs olanlarda var az olanlarda var.. bır dıego, alper, pele bence cok az mesela.. 3mılyon euro gozuken mehmet yıldız su an bedava o da ayrı bır durum:) benım demek ıstedıgımı anlamamıssınız zaten ızlemedıgımı belırttım ama ılk 11de her mac oynaması henuz 21 yasında olması gelecek vaad eden bır oyuncu oldugunu gosterıyor.. almanyanın u19 u20 u21 takımlarında forma gıymıs genc bırısı yanı kolay bırakılcak bırı oldugunu dusunmuyorum.. ızlemedıgımı tekrar belırtıyım
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:18
Alıntı yapılan leventizm

Alıntı yapılan prenspamukses

Siz bilirsiniz ben fikrimi soyledim Ayku kim diyorsun peki Ivesa kim??? Adi 3. dalgada aniliyor bilmem farkindamisin?? Ayrica anilmasa ne olur?? Dunya futbolunda hangi milli takim formasi giymis?? 34 yasinda ve hic a milli olmamis bir yabanci kaleciye para yedirecegimize, kendi ulkemizin futbolcusuna sans verelim..Ayrica her buyuk macta yedigi hatali gollerle sac bas yolduran ve menejeri Rapaic'in son Fenerbahce macinda stadda oldugunuda unutmayin!!!

Arkadaşım sen ne yazdığının farkında mısın?
Üç yıldır Eskişehirpor'umum kalesini koruyan oyuncusuna hakaret ediyorsun.
Sen benim tuttuğum takımın kalecisine çamur atıyorsun.
Sonrada ben fikrimi söyledim.
Ayıptır ya Ayıp.
Sen Eskişehirspor'lu değilsin?
Sen adam bile değilsin.
Yanlış anlama ben kendi fikrimi söyledim.

Bana bak 2 yildir bu takimda gol atmasi gereken adamin neler yaptigini gordun!!! En buyuk kotuluk cehalettir,cahilliktir..yaziyi iyi oku ben inanmak istemedigimi soylemisim gerisi beni baglamaz..Ivesa benim amcamin oglu degil..Birsey daha soyleyecegim sen sen ol adini acik yazdigin platformlarda adammisin filan gider yapma ne olur ne olmaz
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2011 saat 23:23
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Pamuk prenses , ivesa hırvat milli takım kalesini korumuş bir kalecidir , bilgi eksiğin çok , o yüzden saçmala, saçma sapan yazılar yazma , beğenmiyosan beğenme rencide edici cümleler kurma.

Hangi yillarda korumus?? Kaynak??
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır