eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134135 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 13:08
çıt yok bence webo olayı yatmıştır.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 13:10
Alıntı yapılan alpayt1

webo konusunda girişimler,görüşmeler bittimi? Gelip gelmeyeceği vs.durumlar hakkında net bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Webo ile ilgili yabancı basın ya da şahıslardan gelen verilere göre kulübüyle arasında ipler kopmak üzere... Hatta bir hazırlık maçına çıkmayı reddetmiş... Disiplin cezası verecekmiş Mallorca...

Bir de şu haber var... İspanyolca bilen arkadaşlar çevirebilirse heralde daha aydınlatıcı olur:

http://elmallorca.lavanguardia.es/actualidad/80143-un-triste-final-para-pierre-webo

İspanyolca bilmiyorum ama anladığım kadarıyla Webo ve Mallorca arasında ipler kopmak üzere...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 13:15
Alıntı yapılan ekukrer

Alıntı yapılan alpayt1

webo konusunda girişimler,görüşmeler bittimi? Gelip gelmeyeceği vs.durumlar hakkında net bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Webo ile ilgili yabancı basın ya da şahıslardan gelen verilere göre kulübüyle arasında ipler kopmak üzere... Hatta bir hazırlık maçına çıkmayı reddetmiş... Disiplin cezası verecekmiş Mallorca...

Bir de şu haber var... İspanyolca bilen arkadaşlar çevirebilirse heralde daha aydınlatıcı olur:

http://elmallorca.lavanguardia.es/actualidad/80143-un-triste-final-para-pierre-webo

İspanyolca bilmiyorum ama anladığım kadarıyla Webo ve Mallorca arasında ipler kopmak üzere...
haberin altında da şöyle bir yorum var..
Ben sezon başına 1.600.000 bir Türk kulübü bir teklif var ... duydum 
bir free agent ile gelirse. Ben şimdiye kadar söylenenleri kare değil, Premier, ailesi, vb. Ama şimdi bir şey inanabili
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 15:03
Webo ve Stoper gelirse Coşarız. Göbekte kaliteli stoper ve Diego top geçirmez. Orta Alanda Pele Alper Mehmet Boztepe dinamizm ve çeşitlilik getirecektir. Ah Doğa Kaya gitmeseydin sert ve markajcı adamımız bana göre yok.(deniz vuralı ve tarıkı tanımıyoruz) İleri uçta ise Kamara-Boyd,alınırsa Webo uçurur.Hatta uzun zaman sonra gol kralı bile çıkarabiliriz. Erkan ve Burhan ise kondisyonunu geliştirmesi şart. 60dan sonra düşerlerse işimiz zor.Abdülaziz ve Abdülkadir çok güzel alternatifimiz olacaktır. Umutluyum. Skibbe ile birlikte Toprak Hoca kalmalı.
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 15:24
Yönetim Skıbbe Geldi sıra Lincoln de
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 15:46

Yeni hocamız Skibbe M.Yıldız,A.Sarı vede B.Karadeniz için son kararını verecekmiş.Ya kalsın diyecek yada Gitsinler diyecek..

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 15:53
Alıntı yapılan ekukrer

Alıntı yapılan alpayt1

Haber biraz duygusal tadda.. Başlıkta "Webo'da Üzücü Son" diyor. Mallorca kendisi için çok çalışan savaşan oyuncusunu kaybediyor diyor. Webo artık oynamak istemiyormuş özetle.. Yazıda da "Kimseyi suçlamaya gerek yok. Mallorca'da oynamak istemeyen kaybeder." demeye getiriliyor.

Yorumlarda da taraftar biraz hayal kırıklığına uğramış gibi. İlk yorumda "Bir Türk klubünden sezonluk 1 milyon 600 teklif ettiğini duydum, ücretsiz giderse üzülmeyeceğim diyor. Diğerleri de "Webo aslansın kaplansın delikanlı çocuksun ama ayıp ediyorsun. Ama illa gideceğim diyorsan git seni tutacak değilsin. Sen olmasan da bu takım illa ki düzelecektir" deniliyor. İspanyolcadan ingilizceye çeviri sonra da türkçeye bu kadar oluyor

Dün yayınlanan başka bir haberde "Webo'nun hazırlık maçına çıkmadığı. Klubün ceza vereceği söyleniyor. Başkanları ücretsiz olarak takımdan ayrılmasına izin vermek istemiyormuş.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 16:29
Belki bir forvet daha alınabilir ama öncelik stoper ve ofansif orta saha olmalı.İkiside direk katkı sağlayacak kalitede olursa göze batan sadece kalemiz kalır.Onuda öyle idare edeceğiz.
Ofansif orta saha derken arkadaşlar bu kişi özellikle arapası atabilmeli.
Malesef bu yönde özürlü bir takımız.Umarım yeni gençlerimiz bu yönde yeteneklidir.
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 17:04
Alper süper arapasları atıyor. Bu sene sahada daha ofansif bir Alper olursa bu özelliğinden çokca faydalanabiliriz.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 17:58
ClapBoyd ve Kamaradan çok umutluyum busene bakalım çok iş yapıcaklar busene takımımıza bence inşallah
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134135 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır