eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 236237238239240 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:34
Alıntı yapılan EsMustafa26

Hadi bakalım inşSmile

Yönetim açığı kapatıyor

İsmail Genç- Eskişehirspor’da yönetim kurulu açığın üzerini kapatmaya karar verdi.
Başkan Halil Ünal ve arkadaşları hızla yaklaşan yeni sezon öncesi yaptığı yönetim kurulu toplantısında kulübün kendi imkanları ile açık tribünün üzerini kapatmasına karar verdiğini dün düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Yapımının yaklaşık 3-4 ay sürmesi planlanan açık tribünde loca kısmının projeden çıkartıldığı ve çatının tribüne değil dışarıdan ekstra direklerin üzerine yapılacağı ifade edildi.

15.07.2011

Salla Babam Salla
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:50
kombineler satılsın diye varyasyona girmişler.kapatacak adam sezon sonunda başlardı inşaata.
ŞİMŞEK
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 19:17
Alıntı yapılan alabucak

kombineler satılsın diye varyasyona girmişler.

Taraftarı enayi yerine koymaya devam ediyor sevgili yönetim. Buradan hepsine kucak dolusu sevgiler gönderelim , ne kadar gerizekalı(!) olduğumuzu anlasınlar.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 19:50
Bu haber her çıktığında yeni isimlerden ''Hadi bakalım inşallah'' lafını duyuyorum. Sonra yönetim bir anda gündemi değiştirip bu konuyu kapatıyor ve tekrar gündeme geldiğinde bu sefer farklı simalar aynı tuzağa düşüyor.

Artık öyle bir duruma geldi ki yağmurun altında açık tribünde ıslanmadan inanmam buna. Kombine satışları için başarılı bir politika. Aman diyim.Smile
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 20:48
Alıntı yapılan nahre_26

Alıntı yapılan RebeL

3-4 ay derler.. devre arasına sarkar.. sonra bir bakmışsın proje iptal falan olur. sezon sonu derler.. sezon sonu gelir yeni stad proje resimleri yayınlarlar bizlerde o hevesle unuturuz.. lig başlamaya yakın tekrar gündeme gelir.. 3-4 aya kalmaz kapanacak derler..devre arasına serkar....LOL

aynenn
Öyle bi duruma geldim ki artık yeni stad yapıldıktan sonra gene yarım kalsada tamamlayıp öyle yıkmaları için yüklenecem.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 08:15
Alıntı yapılan Nusrat

Alıntı yapılan alabucak

kombineler satılsın diye varyasyona girmişler.

Taraftarı enayi yerine koymaya devam ediyor sevgili yönetim. Buradan hepsine kucak dolusu sevgiler gönderelim , ne kadar gerizekalı(!) olduğumuzu anlasınlar.

Gecen Yıl Kombine Almayalım Dedik Birlik Beraberlik Olalım Dedik Yönetimin Aklı Başına Gelsin Dedik Ama Ne Hikmetse Suclu Biz Olduk Yine Kaldıgımız Yerden Devam Bu Yönetim Bir Civi Bile Cakmaz Bizler Yine Gider Koyun Gibi Meleriz Suclu Biziz Cezamızıda Hep Cekecegiz Demekdir.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 11:10

Yönetim açığı kapatıyor

İsmail Genç- Eskişehirspor’da yönetim kurulu açığın üzerini kapatmaya karar verdi.
Başkan Halil Ünal ve arkadaşları hızla yaklaşan yeni sezon öncesi yaptığı yönetim kurulu toplantısında kulübün kendi imkanları ile açık tribünün üzerini kapatmasına karar verdiğini dün düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu. Yapımının yaklaşık 3-4 ay sürmesi planlanan açık tribünde loca kısmının projeden çıkartıldığı ve çatının tribüne değil dışarıdan ekstra direklerin üzerine yapılacağı ifade edildi.

15.07.2011

[/QUOTE]
Yönetimin Loca merakindan dolayi acikigin kapatilmasi bukadar uzadi yoksa Sn. Büyükersen coktan kapatirmisti...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 13:13
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Yönetim açığı kapatıyor

15.07.2011

Yönetimin Loca merakindan dolayi acikigin kapatilmasi bukadar uzadi yoksa Sn. Büyükersen coktan kapatirmisti...[/QUOTE]Madem hoca kapattırcaktı niye şuan locasız yönetim kendi cebinden kapatıyor? Başarılı olan insanları, başarısız olduğu konularda bile yere göğe sığdıramıyorsunuz. Yılmaz hoca gerçekten bu şehre çok önem verdi. Fakat Yılmaz Hoca Eskişehirspor için şimdiye kadar tek bir tuğla kaldırmadı. Kalkıp kesmeyin şimdi. Hoş yönetimin şimdi de kapatacağını sanmıyorum fakat objektif olmak lazım.
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 14:55
yılmaz hoca eses'i sevmiyor, tutmuyor. kimse kendini kandırmasın. yapsada zoraki yapacaktı. kendine bahane buldu yapmadı. inşallah yeni sezonda kapanır. bu kez kapanacak gibi
ES-ES
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 21:05
Açığı kapatmayan utansın dedik kime üzerine alınmadı , yönetim biz kapatıyoruz dedi,o zaman kapanmaz ise kombine paralarını iade edeceğiz desinler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 236237238239240 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır