eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:25
Alıntı yapılan Tevez32

mevcut kadroyla en fazla 8-9 oluruz bu sene lig gercekten cok zor ozellikle bu sene kayseriden iyi bir basari bekliyorum.Fenerbahce Besiktas Galatasaray Bursaspor Trabzonspor Gaziantepspor Kayserispor Ankaragucu bu sene zirveyi zorlayacak eger forvet stoper ofansif ortasaha ve kaleci almazsak bu takimlarin altinda yer aliriz ve bu transferlerden 2 tanesi yerli olmali.

inan kac kere soyledım bende.. mıllet yuh dıyor.. hatta sag bek bıle almalıyız bence hedef ılk4 falansa
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:31
Alıntı yapılan ahmet26dt

Alıntı yapılan Tevez32

mevcut kadroyla en fazla 8-9 oluruz bu sene lig gercekten cok zor ozellikle bu sene kayseriden iyi bir basari bekliyorum.Fenerbahce Besiktas Galatasaray Bursaspor Trabzonspor Gaziantepspor Kayserispor Ankaragucu bu sene zirveyi zorlayacak eger forvet stoper ofansif ortasaha ve kaleci almazsak bu takimlarin altinda yer aliriz ve bu transferlerden 2 tanesi yerli olmali.

inan kac kere soyledım bende.. mıllet yuh dıyor.. hatta sag bek bıle almalıyız bence hedef ılk4 falansa

cok duygusal davraniyoruz burhan erkan bile ilk 4 e oynayacak takimlarda ilk 11 e giremez bence bizde ilk 4 e oynarken takimda kesin oynar diyebilecegim alper diego volkan baska yazacak isim tam bulamiyorum biyd ve kamara tam bir kapali kutu hem adapte olabileceklerini zanetmiyorum pele desen disiplinsiz tavirlariyla ne zaman ne yapacagi belli olmuyor

bence bu sene yine bize husran var...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:48
Alıntı yapılan Tevez32

Alıntı yapılan ahmet26dt

Alıntı yapılan Tevez32

cok duygusal davraniyoruz burhan erkan bile ilk 4 e oynayacak takimlarda ilk 11 e giremez bence bizde ilk 4 e oynarken takimda kesin oynar diyebilecegim alper diego volkan baska yazacak isim tam bulamiyorum biyd ve kamara tam bir kapali kutu hem adapte olabileceklerini zanetmiyorum pele desen disiplinsiz tavirlariyla ne zaman ne yapacagi belli olmuyor

bence bu sene yine bize husran var...

Kardeş sen bence fazla Barcelona yada Real Madrid izliyorsun..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 18:51
Olursa webo gelir olmazsa bu kadro avrupa için ideal..bir gaziantep örnegi var önumuzde kadroları bızımkınden çokmu ıyı sızce ? adamlar top oynamayı unutmuşlar kötü takımla zor berabere kaldılar..
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 19:05
ben bu sezon TELLO 'yu görebilecekmiyiz diye merak ediyorum.

3es3ki2eski1es
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 19:09
Alıntı yapılan eskisehirrrrr

Olursa webo gelir olmazsa bu kadro avrupa için ideal..bir gaziantep örnegi var önumuzde kadroları bızımkınden çokmu ıyı sızce ? adamlar top oynamayı unutmuşlar kötü takımla zor berabere kaldılar..
yapma lutfen.. gazıantepten herkesı takımımda gormek ısteyebılırım sana öyle soyleyeyım o takım bızde olsa sampıyonluk ısterdım ben sahsen
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 20:46
Bir yerli kaleci, bir stoper.. Bir de Mehmet Yildiz ve Adem takima katilirsa cok iyi bir kadromuz olur bence.. Bu kadar karamsar arkadaslara son iki sezonki kadromuzdan cok daha iyi oldugumuzu hatirlatirim..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
leventizm Liste gör
Yazar

Levent NAMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 21:15
Bu Kayseri de bir patlayamadı gitti.
Her sene 15 tane transfer yaparlar,sene sonunda hep hüsran.
Her sezon başı şampiyonluğun sürpriz adayı Kayseri olur sezon sonu hüsran.
Şimdiye kadar en iyi başarısı ne,onuda bilmiyorum.
Artık şu başkasının tavuğu kaz görünmesin.
Şu anki kadromuzdaki oyuncuların hiç biri kötü oyuncu değil.
Takım olarak da iyi olmamız için,bize düşen görev oyuncularımızı yermek değil desteklemektir.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 22:04
Kendimizi çok küçük, ligi çok büyük sanıyoruz. Ama daha 2 gün önce Antep'in oynadığı futbolu gördük. (Sezon başı filan diyenler olabilir ama biz olsaydık inanın daha güzel bir futbol sergilerdik). Çok kalitesiz bir ligimiz var. Orta saha göbekteki 2 oyuncumuz iyi performans verirse ve Boy, Kamara gibi hücum oyuncularımızdan gol sayısı olarak toplam 25 gol katkı alabilirsek çok üst sıralarda yer alırız. Ligimizdeki başarıların neredeyse tamamı tesadüfler sonucu elde ediliyor. Artı olarak Antep, Kayseri, Ankaragücüne göre bizim bi artımız da tabiki iç sahadaki taraftar katkısı. Biz bu sene büyük bi aksilik olmazsa her türlü uefa'ya gideriz. Türkiye kupası'nda da gruptan çıkarız...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 12:49
webo konusunda girişimler,görüşmeler bittimi? Gelip gelmeyeceği vs.durumlar hakkında net bilgisi olan varmı arkadaşlar?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 130131132133134 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır