eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 08:52
hayırlı olsun
tayfun
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 09:13
Alıntı yapılan hamdiozen

forumumu geri istiyorum.Seviyemi geri istiyorum.Kim genede ne yaptıysa Misafirperliğimi geri istiyorum.Küçük ve gereksiz lafları söylemeyen yorumcularımı geri istiyorum.

Evet aynı şeyleri söylemketen bıktık ama bazı arkadaşlar huylarından hala vazgeçmiyorlar.Ya bu forumun seviyesine ulaşacaksın yada foruma yaz(A)mayacaksın.

Bu arada takımımızı aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum.Camianın ihtiyaç duyduğu morali verdiler bize.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 09:20

Eski forumda yeni üyeler önce belli bir süre sadece okuyabiliyorlardı daha sonra yazmalarına izin veriliyordu,ne olduda herşey salınıverdi.

Forum malesef çocuk bahçesi gibi oldu,eski forumuzu yabancılar bile çok beğeniyor kaliteli olduğunu söylüyorlardı.
eski forumdaki yazıların yok olması ve eskilerinde yeniden yeni yazar altında başlaması maalesef kaliteyi alt üst etti.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 09:23
Usta yazarlar birbirimizi ikaz ettikmi birbirimize açıklama yapar hatta özür dilerdik,ama şimdi birisine bir uyarı yapıldığında kimse burnundan kıl aldırmıyor.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 09:42
Alıntı yapılan esgun

Eski forumda yeni üyeler önce belli bir süre sadece okuyabiliyorlardı daha sonra yazmalarına izin veriliyordu,ne olduda herşey salınıverdi.

Forum malesef çocuk bahçesi gibi oldu,eski forumuzu yabancılar bile çok beğeniyor kaliteli olduğunu söylüyorlardı.
eski forumdaki yazıların yok olması ve eskilerinde yeniden yeni yazar altında başlaması maalesef kaliteyi alt üst etti.
Big%20smileWink
 bende aynı görüşteyim aslında site hazırlanırken koruna bilirdi bilğilerimiz gitmemiş olurdu daha iyi olurdu bu sorunu her eski üyenin üye listesindeki kullanıcı adının yanına 5 yıldız ekleyerek çözmeye çalışmışlar benim yaklaşık 14 ayı aşan üyeliğimden dolayı bana tek yıldız vermişler eski üye ustalara en son beş yıldız oluyor sırayla her bir yıl için bir yıldız LOL
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 09:53

Bu galibiyet hazırlıkta olsa iyi oldu......ve yüzümüzü güldürdü....Bu arada alıntıyla cevap vermeye bir son vermeliyiz....forumu takip edenler kim kime yazmış anlıyor zaten ,birde alıntıyla gereksiz yer işgal etmenin bir anlamı yok....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 10:20
Ohh Ohh Ohh Ohh Big%20smileClap
Mordu' ya Ohh olsun. Helal sana Kırmızı Şimşeğim.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:19
Arkadaşlar burda yazılanlara bakınca sanki forumun eski kullanıcıları tüm kurallara uyuyor yeniler herşeyde hata yapıyor gibi bir izlenim uyandırmışsınız önce forumda konuştuğumuz konuların belli başlıkta toplandığını hatırlatmak isterim forumda yaşadığınız sorunlar başlığından devam ederseniz burada güncel sonuçları takip etmek isteyen benim gibi insanları boşuna meşgul etmiş olmazsınız .

Esas konu başlığından yazmaya devam edeyim olması gerektiği gibi.
Ordusporu yenmemiz bizler için gerçekten moral oldu takımımız oturmalı gerçek kimliğini göstermeliydi artık bu galibiyet bundan sonrada lig maçlarıyla devam eder inşallah.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:26
Alıntı yapılan esgun

Usta yazarlar birbirimizi ikaz ettikmi birbirimize açıklama yapar hatta özür dilerdik,ama şimdi birisine bir uyarı yapıldığında kimse burnundan kıl aldırmıyor.

Gerçekten çok haklısın,kesinlikle birbirimizi istemeyrek kırdığımızda hemen özür dilenirdi..
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2007 saat 11:52
ordusporu hazırlık maçında da olsa yenmek güzel. hazırlık maçlarında skordan öte  oynanan oyun önemlidir.

sahada ne yapıp ne yapamadığınız ve rakibe neyi yaptırıp neyi yaptırmadığınız önemlidir.

oturmamış kadromuzu netleştirmek için hazırlık maçlarını ciddiye almamız lazım. oyuncular bu maçlarda ciddi oynamalı, gözlemcilerde takımı iyi gözlemeli.  
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır