eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet demirel Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: almanya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 22:10
tjjikuzu yerine genc dinamik futbolcu alak daha iyi. tjukuzu saka olmazi lazim
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 22:35
Alıntı yapılan olumune_eses

http://www.informante.web.na/index.php?option=com_content&task=view&id=8371&Itemid=106

Tjikuzu işaretleri Eski_ehirspor ile 16 milyon anlaşmaPDFBaskıE-posta
PENDA JONAS HASHOONGO TARAFINDAN YAZILDI.   
ÇARŞAMBA, 13 TEMMUZ 2011
Namibya Uluslararası Razundara Tjikuzu Kulübü değer K $ 16,2 milyon Türkiye Süper Hücre kulübü Eskişehirspor ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı 
orta saha oyuncusu, aşırı sonucuna varılmıştır anlaşma sürpriz olmasa da söyleyerek, Trabzonsporlu Informanté ile özel bir röportaj Pazartesi günü yaptığı hareket doğruladı Aynı gün, o yine de kariyerinin ileriki aşamalarında da son derece değerli olduğunu memnun olduğunu 
"Hiç şaşırmadım ama çok anlaşma ile memnunum, Çarşamba günü, ekibi ile pratik başlayacağızoldukça fazla yapılan bir anlaşma. " 
önümüzdeki hafta Türk vatandaşlığının kazanılması sürecinde olduğunu iddia eden rağmen, defansif orta saha, Eskişehir, 2014 yılına kadar kasaba onu tutacak onun sözleşme sonuna kadar bekliyoruz 
. "I ' m 31, takım için oynamak için bekliyoruz ama ben sadece bu üç yıllık sözleşme bitirmek ve Namibya geri gelmek. " 
futbolcu, yeni kulübünde kazanç ne kadar bilgi vermedi, ancak yeni sözleşme 
devam eden müzakereler, geçen ay, Burkina Faso karşı, Afrika Milletler eleme Kupası'nda oynamakneden nedeni olarak, bu yılın başlarında sona ermiş Trabzonspor daha kârlı olduğuna inanılıyor. verildi rağmen, Tjikuzu, yeni bir üç yıllık söyledi sözleşme, gelecekte milli takım için yaptığı durumu için bir engel değildir 
. "Namibya benim ülkem . Ben her zaman takım için (ulusal) satışa sunulacak. Onlar bana söyleyinceye kadar, ben her zaman mevcut olacak 'Razundara, biz artık gerek yok, biz genç oyuncu getiriyoruz'.Sözleşme müzakere bile, ben sözleşmede, "dedi. Içerdiği emin 
kulüp henüz yeni bir oyuncu olarak Tjikuzu açıklayacak. Tjikuzu eski West Bromwich Albion ve ayrıca son zamanlarda kulübe katıldı Fulham yıldız, Diomansy Kamara, takım arkadaşı hareket yapacak Türk şike skandalı Tjikuzu da bildirildiğine göre son zamanlarda, Türkiye Süper Hücre Ligi rahatsız şike skandalı yorumladı , eski takımı Trabzonspor başkanı, bu hafta başında tutuklanmıştı . Şampiyonlar şike suçlu bulursa Fenerbahçe başlık elimden tutuklama neden olabilir. Şampiyonlar geçen sezon maçları en az 20 satın aldıktan suçlanıyor. Tjikuzu "bu tür insidansı hala Avrupa futbol ortaya inanılmazdı" dedi ?jonash@tgi.na valla goggl dan çevirdim :)Penda Jonas Hashoongo Çarşamba, 13 Temmuz 2011 Namibya Uluslararası Razundara Tjikuzu tarafından yazıldı r PDF Yazdır E-posta Türkiye Süper Hücre kulübü Eskişehirspor Kulübü değer ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı K 16.200.000 $. Orta saha oyuncusu, aynı gün imzalanan anlaşma ile aşırı sürpriz olmasa da söyleyerek, Trabzonsporlu Informanté ile özel bir röportaj Pazartesi günü yaptığı hareket doğruladı, o, yine de kariyerinin ileriki aşamalarında bile son derece değerli olduğunu memnun oldu. "Hiç şaşırmadım ama anlaşma ile çok memnunum, hemen hemen bitmiş bir anlaşma böylece Çarşamba günü takımla birlikte antreman başlayacağız." Türk vatandaşlığı edinme sürecinde önümüzdeki hafta olduğunu iddia eden rağmen, defansif orta saha zaten, yaptığı sözleşmenin 2014 yılına kadar Eskişehir kasaba onu tutacak sonuna kadar ileriye bakıyor. "Ben 31, ben takım için oynamak için arıyorum ama sadece bu üç yıllık sözleşme bitirmek ve Namibya geri geleceğiz." Futbolcu yoktu

Yukarı
Caner Liste gör
Yazar

İbrahim Caner
Yer: İNÖNÜ
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 22:48
Ya Biri Bunun Şaka Olduğunu Söylesin Lütfen
İnönü Caner
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 22:58
tjikuzu ?

??

??? ? ?  ? ?

allahallah. hiç gereği olmayan, hiç de iyi olmayan, hiç de genç yetenek olmayan, kısaca 'olmayan' bi oyuncu..

Atilla da gitmişken kaleye transfer lazım. bir de stoper ya.

3es3ki2eski1es
Yukarı
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 23:09
Doğa kaya yı gönder onun yerine onun 1 sınıf altında topçu al ayrıca yabancı kontenjanını doldur çok saçma . Ayrıca takımın adam gibi parası 12.5 milyon tl borç var ne gerek var şimdi buna. Daha stoper ve batu adem giderse forvet transferi gerekicek takıma.
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 23:14
Hadi bakalim bir delinin kuyuya attigi tasi kac esesli cikaracak
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 23:27
Anıl yavuz Kalp Ritmi Bozukluğu nedeniyle Ailesininde isteğiyle futbolu bırakmış,Çok üzüldüm (kaynak resmi facebook sayfası)
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 23:38
anıl için üzüldüm sağlam bir duruşu vardı. futbol oynamak yakışıyordu kötü olmuş.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 23:46
mıller turkıyeden ayrılmak ıstıyormus.. aılesı turkıyeye gelmek ıstemedıgı ıcın.. keşke bır calım atsak ıkna etsekte bursadan bız alsak ıste o zaman mıller-boyd ıkılısı neler yapar bu lıgde:)
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2011 saat 00:05
NE TJİKUZU SU YAA!

yönetimin bombası bu olsa gerek. ağlamak istiyoorumm!!!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır