eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 12:26
Alıntı yapılan önder_

Td sorununu Cumartesi hallediyorlarmış. Dead Hangi Cumartesi?

Ligin 1. haftasındaki cumartesi olur oDeadLOL
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 12:58
ajansspor anketinde Sizce transferde en akılcı hamleler yapan takım hangisi ?diye soruyor Eskişehiri işaretliyelim

http://www.ajansspor.com/futbol/takim/eskisehirspor/
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 13:54
Yüksek maliyetli bir yabancı forvet transferinin daha yapılmasının gereksiz olduğunu düşünüyorum bunun yerine sağlam diego ile aynı dili konuşabilecek bir stoper alınması daha anlamlı olur..

Ayrıca yeni bir kaleci şart bu gs'de ki ufuk olursa çok iyi olur..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:05
Biraz önce twitter'da Oğuz Alp Tan (Fotogol gazetesi yazarı) Tjikuzu'nun bizimle anlaştığı yönünde duyumlar aldığını paylaştı. Gerçi hoş fotogol gazetesi yazarı ne kadar doğrudur duyumları orası da ayrı bir konu...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:13
Tijikuzu'nun oynadığı mevki önlibero yani bir defansif orta saha oyuncusudur. Şuan takımımızda; Alper, Pele, Abdülkadir, Bülent ve Deniz Vural bu mevkide oynuyorlar. Kaldı ki hocasız bir takıma Tijikuzu gibi bir oyuncu değil Webo, Boyd gibi bir yıldız transfer edilir.
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:17
Alıntı yapılan Cumhuriyet

<font size="2" face="Arial, Helvetica, sans-serif">Tijikuzu'nun oynadığı mevki önlibero yani bir defansif orta saha oyuncusudur. Şuan takımımızda; Alper, Pele, Abdülkadir, Bülent ve Deniz Vural bu mevkide oynuyorlar. Kaldı ki hocasız bir takıma Tijikuzu gibi bir oyuncu değil Webo, Boyd gibi bir yıldız transfer edilir.

sana katılmakla birlikte Serkan kardeşim, şunu da eklemek istiyorum.
Şimdiye kadar yönetim bir çok sorunlu, karakter sorunu yaşayan futbolcu getirdi zaten, umarım bir sorunlu futbolcuyu daha getirmezler...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:28
http://www.informante.web.na/index.php?option=com_content&task=view&id=8371&Itemid=106

Tjikuzu işaretleri Eski_ehirspor ile 16 milyon anlaşmaPDFBaskıE-posta
PENDA JONAS HASHOONGO TARAFINDAN YAZILDI.   
ÇARŞAMBA, 13 TEMMUZ 2011
Namibya Uluslararası Razundara Tjikuzu Kulübü değer K $ 16,2 milyon Türkiye Süper Hücre kulübü Eskişehirspor ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı 
orta saha oyuncusu, aşırı sonucuna varılmıştır anlaşma sürpriz olmasa da söyleyerek, Trabzonsporlu Informanté ile özel bir röportaj Pazartesi günü yaptığı hareket doğruladı Aynı gün, o yine de kariyerinin ileriki aşamalarında da son derece değerli olduğunu memnun olduğunu 
"Hiç şaşırmadım ama çok anlaşma ile memnunum, Çarşamba günü, ekibi ile pratik başlayacağızoldukça fazla yapılan bir anlaşma. " 
önümüzdeki hafta Türk vatandaşlığının kazanılması sürecinde olduğunu iddia eden rağmen, defansif orta saha, Eskişehir, 2014 yılına kadar kasaba onu tutacak onun sözleşme sonuna kadar bekliyoruz 
. "I ' m 31, takım için oynamak için bekliyoruz ama ben sadece bu üç yıllık sözleşme bitirmek ve Namibya geri gelmek. " 
futbolcu, yeni kulübünde kazanç ne kadar bilgi vermedi, ancak yeni sözleşme 
devam eden müzakereler, geçen ay, Burkina Faso karşı, Afrika Milletler eleme Kupası'nda oynamakneden nedeni olarak, bu yılın başlarında sona ermiş Trabzonspor daha kârlı olduğuna inanılıyor. verildi rağmen, Tjikuzu, yeni bir üç yıllık söyledi sözleşme, gelecekte milli takım için yaptığı durumu için bir engel değildir 
. "Namibya benim ülkem . Ben her zaman takım için (ulusal) satışa sunulacak. Onlar bana söyleyinceye kadar, ben her zaman mevcut olacak 'Razundara, biz artık gerek yok, biz genç oyuncu getiriyoruz'.Sözleşme müzakere bile, ben sözleşmede, "dedi. Içerdiği emin 
kulüp henüz yeni bir oyuncu olarak Tjikuzu açıklayacak. Tjikuzu eski West Bromwich Albion ve ayrıca son zamanlarda kulübe katıldı Fulham yıldız, Diomansy Kamara, takım arkadaşı hareket yapacak Türk şike skandalı Tjikuzu da bildirildiğine göre son zamanlarda, Türkiye Süper Hücre Ligi rahatsız şike skandalı yorumladı , eski takımı Trabzonspor başkanı, bu hafta başında tutuklanmıştı . Şampiyonlar şike suçlu bulursa Fenerbahçe başlık elimden tutuklama neden olabilir. Şampiyonlar geçen sezon maçları en az 20 satın aldıktan suçlanıyor. Tjikuzu "bu tür insidansı hala Avrupa futbol ortaya inanılmazdı" dedi ?jonash@tgi.na valla goggl dan çevirdim :)

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:35
Tjikuzu nedir ya şaka falan mı bu haber .
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 14:41

1 Namibya Doları = 0,239946416 Yeni Türk Lirası

Buna göre bir sezon için 385 bin ila 400 bin Türk Lirası arasında bir ücrette anlaşmışlar.

Böyle bir transferin olacağına ihtimal dahi vermiyorum. Alper, Pele, Deniz, Bülent ve Abdülkadir gibi futbolcuların olduğu mevkiye Tijikuzu'nun transfer edilme ihtimali ile Kasımpaşa gibi ligden düşmüş bir takımdan 31 yaşında oyuncu transfer etme ihtimali %0.000000000000000000000000000'dır.

Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2011 saat 15:04
Ne Tjikuzu dalga mı geçiyor millet bizimle anlamadım gitti.Transfer söylentisi çıkarttıkları adama bak
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,297 saniyede hazırlanmıştır