eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 227228229230231 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 20:30
Alıntı yapılan EAL

Bu gün stat kapılarını açık gördüm, heycanla içeri daldm açık mı kapanıyor diye; içerde   kapalı vardı ama açık değil 3- 4 tane kapalı teyze foto çekiyordu:)

Be güzel kardeşim şimdi senin adına üzüldüm Cry

Yönetim öle birşey yapsa REKLAMDAN YANLARINA GELİNMEZ o yüzden rahat ol yaniBig%20smile
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Es_Es_1965 Liste gör
Yazar

İsmail DEMİRCİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Es_Es_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 20:31
Yeter artık  bu konu kapanır açığın üstü kapanmaz... ben anlamıyorum tv gelirlerinden , kombine ve stad gişelerinden gelen paralarla bir açığın üstünü kapatmak bu kadar mı zordu..Angry olmayacak arkadaş spor toto süper ligde malesef kabul edelim ki en kötü stad bizim ki...Unhappy açığın üstü bir türlü kapatılamadı , rakip taraftarın tribünü rezalet ve en büyük sorunda wc ler... neyse sen sadece açığın üstünü kapatsan yeter başka birşey istemiyoruz şimdilik... keşke bu işi büyük eskişehirspor taraftarına bıraksaydınız..yemin ediyorum maç günleri gişelerden içeri giren taraftardan 1 tl toplansaydı  bırak açığın üstünü bütün stadın üstünü kapatırdık..Smile
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 20:58
Alıntı yapılan EAL

Bu gün stat kapılarını açık gördüm, heycanla içeri daldm açık mı kapanıyor diye;

Ben de bugün 2 kez geçtim, aynı heyecenı yaşadım, olmayacağını bile bile... Angry
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 00:22
Yeni stad yapılacak diye bekleyecek bu taraftar epeyce,yönetim bence o stad yapılana kadarda kuruş para harcamak istemez.Boş bir hayal gibi geliyor stadın olduğu yerde kalması ve açık tribüne çatı yapılması.Artık bu meseleninde suyu çıktı bu başlıkta çok yorum var,maçta hep bağırılıyor yinede birşey değişmiyor..ne diyebilirim bilmiyorum..
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 02:17
Kapatın artık yeter
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 02:48
açığı kapatmıyorsan Stad kapısını bari kapat Big%20smile
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 10:05
bu kadar zor olamaz o açıgı kapatmak
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 10:11
Bari engelli tribününü kapatın. Unhappy
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 10:22
Bu başlığın adı "Açığın üstünü kapatmayanlar utansın" olarak değiştirilse iyi olur diye düşünüyorum.
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2011 saat 11:07
Alıntı yapılan Es_Es_1965  keşke bu işi büyük eskişehirspor taraftarına bıraksaydınız..yemin ediyorum maç günleri gişelerden içeri giren taraftardan 1 tl toplansaydı  bırak açığın üstünü bütün stadın üstünü kapatırdık..Smile[/QUOTE

Sen 1 TL ile Kapatmaya Calışıyon
Onlar 50 TL İle Yapmıyor
Aranızdaki Fark 49 Dead

Sen 1 TL ile Kapatmaya Calışıyon
Onlar 50 TL İle Yapmıyor
Aranızdaki Fark 49 Dead
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 227228229230231 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır