eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:32
Alman kökenli bir hoca olabilir.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:38

Genç ve hırslı bir yabancı hoca alınmalıdır.

Aklıma ilk gelen thomas doll'dur.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:41

Hakan ÖZMERT anlaşamamış bursayla bu oyuncu çok yararlı olabilir takımımıza

Yukarı
zeki can Liste gör
Yazar

zeki can
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:42
ben  ce kesinlikle yabancı hoca gelmeli. şu an boşta olan üst düzey bir türk hoca yok.ayrıca türk hocalar duygusal olabiliyor. onun için dirki kapasitesi düşük olan ama aynı zamanda karakteri düzgün olan(sezgin ve serdar gibi) futbolcular devamlı bu takımda forma giyebiliyor.yabancılar bu konuda daha profesyonelhedefe gitmek için elindeki malzemeyi en iyi şekilde kullanabilir. 
SADECE ESES
Yukarı
Red_Lightning Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:49
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Hala şu anki teknik ekiple devam edilmesi gerekir diyen yazılar gördükçe şaşırıyorum. Pes artık. Bülent Uygun gibi adı şikeye karışmış, menajerlik yapmaktan ceza almış birinin yardımcılarını ve ekibini bu takımın başında tutmanın mantığı nedir? Bülent Uygun Metristen Eskişehirsporu yönetsin diye mi bunu yapacağız. Bülent Uygunun bu takımda en ufak bir kalıntısı kalmamalı. Uygunun ekibinden bir masör bile bırakanın zeka seviyesinde şüphe ederim.  

Arkadaşım önce git kendi zeka seviyeni ölçtür ve devamında da terbiyene baktır. İnsanlar burada bir şekilde görüşlerini sebepleri ile belirtiyorlar. Sen de istemediğini söylersin olur biter. Alemin zeka seviyesi sana mı kaldı?
Bence kaliteli bir isim gelecekse tabi ki komple değişsin. Ama Samet Aybaba, vb. gibi isimler gelecekse Toprak Hoca kalsın çok daha iyi.
Başkent'in Kırmızı Şimşeği
Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 14:50

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:05
Alıntı yapılan Redlightning1965

Arkadaşlar. . . Saffet Gurur Yazar diyorum başka bişey demiyorum stoper mevkisine. . . Kendisinin ailesini tanıyorum şu an boşta ve klup arıyor.Bank asyadan teklifler var ancak istmeiyor.fener ve beşiktaş tekliflerde bulunmuş annesinden aldığım habere göre. Babamda yarın eskişehir e gidecek yönetimden bi isimle  bu transfer için görüşecek. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sizlerin fikirleri nedir ?

1987 doğumlu ,Uzun boylu ama çabuk ve çalışkan bir oyuncu, hava hakimiyeti yüksek sık sık ileri çıkıp kafayla gol atıyor.Eğer ikna edilebilirse süper olur.A2 milli takımda da oynuyor bildiğim kadarıyla..
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:21

gerçekten boşsa saffet gurur yazar iyi bir alternatif olabilir geçen sene karşıayakanın bir çok maçını izledim ve gurur bu maçlarda gerçekten iyi oynadı özellikle uzun boylu olması, hırsı , mücadeleci oyunu artıları, gökhan zan gibi ama bence ondan çok daha iyi 

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:24
Saffet Gurur bence de cok iyi bir transfer olur.. Gelecek acisindan da cok iyi olacagi gibi yedek kalmayi da sorun etmeyecek bir oyuncu.. Bir tane de forvet, her seyden onemlisi bir de teknik direktorle seneye buyuk isler cikarabiliriz.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:30
Alıntı yapılan Zeus26

Şu an ki teknik kadro bence de devam etmeli...İlla ki isim yapmış birine gerek yok.....Bence çok başarılılar.....

Olmaz diyorum şaibeli adamla çalışmış insanlar temiz dahi olsalar ki temizliğine bir şey diyemeyiz temizdirler ama onlar bir ekibin elemanlarıydı bu ekibi olüşturanda Bülent UYGUN du  ..temiz sayfa oluşturmak için geride hiç bir şeyi bırakmamaız lazım olay bu...tertemiz bir yeni  teknik adam ve yeni ekibi iş başı yapmalıdır...
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır