eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:08
Türk boşta bize yararlı olacak t.direktör yok şuan zaten hiçbirimiz artık bizanslı birini istemiyoruz olanlarda öyle. bülent uygun gelmeden önce rasim karanın ismi geçiyordu ben Eskişehirli birinin gelmesini istiyorum rasim hoca da Eskişehirli olduğundan gelmesi mantıklı olur onun haricinde yabancı gelmesin arkadaslar Türkiyede görev yapmamış bir yabancı hocanın tanıma evresi falan filan 1 senemizi alır Türkiyeyi tanıyan yabancı hocalardan ise zico,lucesku gelmeyeceğinden diğer yabancılar ise daum,röber,skibbe vs bunların iş yapmayacağını düşünüyorum.Rasim kara olursa iyi olur olmassa Eski futbolcularımızdan birini getirmekten fayda var hiç olmassa Eskişehir cocuğu ESES ruhu olsun herkes de rahat olsun
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:13
lig tv   boyd 3' yıl eses 'te
ölümüne eses
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:19
toprak hoca kalsın takımın başında sevilen bir isim 
ölümüne eses
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:30
Admine bir sorum olucak => Heryerde boyd transferi konuşuluyor Türkiye'den tut İngiltereye kadar ama neden forumda hiç bir bilgi yok ?
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:37
Middlesbrough takımı resmi internet sitesinden "Kris Boyd için Eskişehirspor Kulübü ile transfer görüşmeleri yapılıyor fakat herhangi bir anlaşma yok" diye açıklama yaptı.

http://www.mfc.co.uk/page/news/latest/0,,1~2388327,00.html
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:40
Türkiye Sohbetleri yılında Kris
Tony Mowbray forvet oyuncusu Kris Boyd görüşmelerde Türk takımı Eskişehirspor için bir hareket içinde olduğunu onaylamıştır, ama herhangi bir anlaşma hala tamamlanmış olan bazı yolu olduğunu vurguladı.

İskoçya Premier Ligi tüm zamanların rekorunu golcü, yaz aylarında Rangers gelen imzalanmasından sonra, Nottingham Forest ile kredi geçen sezonun ikinci yarısında geçirdi.
Ancak, 27 yaşında, son zamanlarda eski West Bromwich Albion ve Fulham forveti Diomansy Kamara imzaladı iddialı Süper Lig l tarafı, konuşmak için seyahat etti ücret faturası, azaltmak için Boro istekli . "Biz onun üzerine gitmek için izin verdiniz bir göz var ve, Eğer her şeyi ile memnun, potansiyel bir tıp var, "Bu öğleden sonra Mowbray dedi. "Yani bitti demek değil. - toplama gereken şeyler çok vardır bu Kris için sağ bulunuyor ve bizim varsa. futbol kulübü biz de onu isteyen ve hareket. "değilse o zaman geri geliyor ve ekibimiz ve biz de biliyoruz gibi umarım o gol başlayacağız zor çalışır."

Boyd, daha önce diğer Türk tarafı ilgi çekti Orman geçen sezon Boro ve daha altı altı gol attı.
Mowbray açık Boro ücret faturası azaltmak için ihtiyaç duyduğu yaptı, ama daha ucuz oyuncular ayrılmak için izin verilmez olacağını vurguladı.
"Herkes, biz güçlü, sağlam bir temel üzerinde zorlayabilir mali yüzden evimize almak gerekir bilir," dedi.
Özellikle, o kulübün kutladı Akademisi çıkmaya devam eden olağanüstü umutları bazı tutabilmeniz için istekli.
"Ben insanların oyuncular imrenmek zaman iyi olduğunu düşünüyorum," diye o Premier League patronların ilgi korkuları sorulduğunda söyledi.
"Anahtar faktör, bu çağrı geldiği zaman onları satmak ya da olmasın. İyi yönetim, mevcut fonlar içinde oyuncuların sözleşmeleri yönetme hakkında. "benim için olumlu elimizdeki yetenekli genç oyuncular finansal içinde bunlardan herhangi birini satmak için bize herhangi bir baskı var kısıtlamaları ve. "birlikte gitmek ve yeteneklerini geliştirmek gibi sözleşmeler için daha fazla yıl olarak bunları yönetmek mümkün olmak istiyorum . "Sonra, biz ilerleme yoksa bir kulüp yeterince hızlı ve onların yetenek bize büyümek, yaptıkları sözleşmelerin, sözleşme aşağı çalışan çünkü ucuza satmak zorunda değiliz yeterince yıl var olacak, ama bunun yerine düzgün bir şekilde yapabilirsiniz . "satıyorsanız bir olarak hızla ilerlemektedir istediği gibi olsaydı, onun yetenek, en üst altı Premier League kulübü onu satın almak istediğini dikte oyuncu çünkü, ben onların bir şekilde durmak asla . "

ÇEVİRİ
Middlesbrough resmi internet sitesinden.
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:42
Galiba Middlesbrough takımı Kris Boyd'a öğleden sonra izin vermiş.Sağlık kontrolü için Eskişehir'e gelecek. Sorun çıkarsa da geri dönecek. Boro hocasının açıklamaları bu yönde...
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:46
http://www.mfc.co.uk/page/TV/FeaturesDetail/0,,1~2388301,00.html bu videoyu açabilen varmı
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:48
Alıntı yapılan Cumhuriyet

<font size="2" face="Arial, Helvetica, sans-serif">Middlesbrough takımı resmi internet sitesinden "Kris Boyd için Eskişehirspor Kulübü ile transfer görüşmeleri yapılıyor fakat herhangi bir anlaşma yok" diye açıklama yaptı.http://www.mfc.co.uk/page/news/latest/0,,1~2388327,00.html

böyle yazıları haberlerı zaten göruyoruz duyuyoruz benım demek ıstedıgım konu forumda yönetıme yakın bırılerı yokmu admınler net bir bilgi alamıyormu ? sizde bılıyorsunuz transfer muhabbetlerını neler dendi neler oldu bu transferde öyle karamsarlıga surukluyor ınsanı
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 19:53
Alıntı yapılan bad026

http://www.mfc.co.uk/page/TV/FeaturesDetail/0,,1~2388301,00.html bu videoyu açabilen varmı

açamadım Eror diyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır