eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:03
Alıntı yapılan Hortulu26

eric gerets iyi olabilir ama bakalim sonuc ne cikicak eskisehirsporun düsme ihtimali varmi acaba umarim yoktur ama hepsi temizlenmesi lazim

yok kardeşim es es in küme düşme ihtimali sıfır bu akşam spor programındada tekrar söylediler ntv spor da eğer para alan futbolcu veya teknik adam ise futbolcu iki veya üç kişi de olsa sadece futbolcu ve teknik adam ceza alır kulübü bağlamaz dediler aynen bu federasyon kanunuda bu daha önce ben çok araştırım bi daha yazmıştım  ..ama yönetim den başkan veya biri olaya karışır ve tutuklanırsa o zaman kötü tamamen kulüp adına oluyo küme düşme olabilir allaha şükür bizim yönetimden kimsenin adı geçmiyor bu çok iyi bize hiç bi ceza gelmez
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
Yakamoz Liste gör
Yazar

Kerem Kıratlıoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:09
Yıldıray abinin fikirlerine katılıyorum ve onu destekliyorum. Diğer arkadaşlarımızı bu konuda kesinlikle katılmıyorum. Çünkü arkadaşlarımız sürekli eleştiri yapıyorlar ve herhangi bir çözüm üretmiyorlar.Zafer teknik direktör olmazda manager olur vs. gibi olumlu öneriler olabilir. Nebi hatipoğlu olmazda Kanatlı olur ahmet olur mehmet olur.Biz bu takımın önce kamuoyunda yönetim ve teknik direktör bazında temize çıkması için öneriler yapmak için buraya yorum yapıyoruz .
Alsada bu sevda canımızı , Hayatın anlamı Siyah-Kırmızı..!
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:21
zafer tüzünün eskişehirspora teknik direktör olarak geldiğinde inanın çok iyi hatırlıyorum futbolcular paralarını alamıyorlardı ve borcu ödenmediği için elektiriklerin kapandığını biliyorum.böyle bir durumda takımın başına morinyoyu getirseniz ne yazar arkadaşlar.bece bülent uygun aklansa dahi asla takımın başına getirilmemelidir.ve emin olun,takımın başına bir çoban dikseniz mevcut kadroyla ilk 8 e gireriz.ben kendi alt yapımızda yetişen futbolculuğuyla takımımıza başarılar kazandıran.zafer tüzünün takımın başına getirilmesinden yanayım.kaldıki rıza çalımbaydan daha iyidir.zaferin fenere göderilmeside o dönemin beceriksiz yöneticilerinden kaynaklanmıştır.kulübün masraflarını karşılamak için yıldızlaşan futbolcular hep satılmıştır. bunun pek çok örnekleri vardır.
Yukarı
fenol Liste gör
Yeni Yazar

şenol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:38
Alıntı yapılan profnuri

bence teknik dırektorlüğe MUHSIN TUĞRAL gelsin.hem fransa afrikave türkiyede çalıştı. aynı zamanda esesimin eski topçusudur.karekteri çok düzgün tek yerli hoca bence ve afrika futbollundan en iyilerini takıma kazandırır.ClapClapClap
kesinlikle katılıyorum çok iyibir teknik adamdır..
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:39
Zafer Tüzün takımımıza yaptığı hizmetleri bende daha önce saymıştım ancak kendisinin alt yapı ile ilgilenmesi daha makbuldür.Bülent Uygun defteri ne olursa olsun kapanmıştır.Yeni teknik direktör yabancı olmalıdır.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:54
bahsettiğiniz isim muhsin ERTUĞRAL..afrika futbolunu iyi bilmesine rağmen sivassporda başarısız olmuştur..bizim vizyonumuza ve hedeflerimiz doğrultusunda bir isim değil gibi.
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
MAMMOTH Liste gör
Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 00:54
Bu saatten sonra gelecekse Samet Aybaba gelsin. Bu takımı ancak o toplar...
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 01:56
rasim kara gelmeli diğerleri hep 3 eziklerden kopma...
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
esessamco Liste gör
Yeni Yazar

samet
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 02:01
   Yaşanan gelişmelerden sonra,  Bülent Uygun ve ekibi gitmelidir. Hedefi olan yabancı hoca  takımın başına gelmelidir. Eskişehir sporumuzun sahadaki futbol anlayışının  olumlu yönde değişeceğini  düşünmekteyim.  Türkiyede şu anda yerli en iyi teknik adamlar bence tabii: A.AVCI, T.KAFKAS ve E.SAĞLAM'dır. Diğerleri günü kurtarma derdindeler.  Ayrıca umarım transfer görüşmeleri devam ediyordur. Çünkü hayat devam ediyor. Eskişehir'i ve ESES' imi    çok seviyorum.
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2011 saat 02:05
Abdullah Avcı gelse bu takım uçar.
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5051525354 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır