eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 00:52
Türk futbolunun gelişememesinin en büyük nedenleri bu üç takımdır febe cezasını bulacak darısı diğer güdüklerin başına inşallah
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 10:34
futbolun önündeki bu engeller artık törpülenecek, bizans batıyor arkadaşlar...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 13:00
Alıntı yapılan Erensoy

Alıntı yapılan delies26

Fenerin düşmesi demek 17 takımın maddi yönde  zarar görmesi anlamına geliyo fenerin olmadığı lige kim sponsor olur ? fener düssün diyen arkadaslar birazdaha gercekci yorumlar yaparsa sevinirim

Hocam biraz da akıllı es .Olmuyor böyle deli deli.

Arkadaşlar, ne olacaksa olsun.  Gün bugündür.
Kendisini Türk Futbolunun üstünde gören ve sonuca ulaşmak için her yolu mübah ziyniyetle mi yaşayacağız, yoksa temiz bir ligle mi? 
Anadolu'dan şampiyonluğa hiç bir takım  aday olamayacak mı? önümüz ne zaman kesilir korkusuyla yaşayan takımlar, şampiyonluğu hayal eden değil de kendisini İstanbul kulüplerine atmayı hedefleyen zavallı kişiliksiz futbolcularla mı yaşayacağız.

17 takım zarar görecek diyorsunuz, isterse 117 takım zarar görsün, yeterki  haramilerin saltanatı sonersin... yeterki Türk Futbolu kurtulsun...

Bu anlayış geçen seneye kadar Türk Futbolunu 4 şampiyonda tutan zihniyettir.

Bi,z ki Anadolu Futbol İhtilalini yapan takım olarak biz en başta bu tavıra karşı dim dik durmalıyız...

BursaESES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:02
Alıntı yapılan eren2616

[QUOTE=Erensoy][QUOTE=delies26]   Fenerin düşmesi demek 17 takımın maddi yönde  zarar görmesi anlamına geliyo fenerin olmadığı lige kim sponsor olur ? fener düssün diyen arkadaslar birazdaha gercekci yorumlar yaparsa sevinirim
biraz daha gercekcı yorum senın yorumunsa vay halımıze şike yapıcak şikeyle sampıyon olucak görmemezlıkten gelıncek eee sonra fenerbahcenın usaklıgına devam edıcek takımlar sende sampıyonlugu hayal edıp sadece sıradan takım olarak lige devam edıceksın... hersey sponsor para degıl türk futbolu gelısecekse fenerbahceyı şike yapanları düşürerek cezalarını cekerek gelısır sponsorla falan gelısmez.
Şampiyon ES ES
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:05
Fenerbahçe çok azıtmıştı, başına bir iş geleceği belliydi...
BursaESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:32
O kadar azıtmışlardıki Fb cumhuriyeti diyecek kadar pervasızca ileri gittiler.Taraftarlarda hemen atladı buna tabiki aidiyet duygusu ile.Bize düşen kulübümüzle ilgili aidiyet duygusuyla hareket etmemektir.Bu yani süreci iyi atlatabilirsek ki bu ancak taraftar sayesinde olabilir;Önümüzdeki yıllarda Türk futbolunun lokomotiflerinden biri olabiliriz.Bu bağlamda mevcut yönetimin bize olumlu herhangi bir katkı yapabileceğine inanmıyorum.Zira bu işlerde adımızın geçmesinin birinci müsebbibi yönetim kurulu ve başkandır.Uygun bir zamanama ile bu yönetimden kurtulup kulübün önü açılmalıdır.Ancak Türk futbolunun bu sarsıntıyı atlatması kolay olmayacak.Önceki günlerde bazı arkadaşlarımız sponsor vs. sebeplerle fb nin düşürülemeyeceğini söylemişlerdi.Türkiye eski Türkiye değildir.Bu(BENCE OLUMLU OLAN)değişimin farkında olmadan yola çıkan veya yola devam edenler hüsrana uğrayacaklardır.Dolayısı ile temenni ederimki en az hasarla bu işten yakamızı kurtarırız.Fb nin bu işten küme düşmeden kurtulması imkansız gibi gözüküyor.Bu işten hiçbir menfaat gütmeden saf sportif sevgi ile takımlarını destekleyen taraftar camiaları bu futbol baronları tarafından yıllardır aldatılmıştır.Hiç üzülmeye kahretmeye gerek yoktur.Yeni bir lig kurulur bizde yerimizi alır mücadelemize ve sevgimize desteğimize devam ederiz.Asıl bu işten nemalananlar insanların spor sevgisini sömürenler,bir işçinin günde 12 saat çalışıp anası ağlarken bi halt etmeden para kazanıp utanmadan (batuhan gibi)velinimetine hava atıp yatanlar üzülsün.Böyle büyük paraları görmeleride bundan sonra hayaldir.Hiç olmazsa bunda sonra yenildikmi bazı maçlarda olduğu kadar(örnek bu seneki fb maçı)üzülmeyeceğiz.Eskisi gibi sağlık olsun eses deyip işimize evimize döneceğiz.Bu maçtan sonra ben ve benim gibi düşünüp midem bulanıyor diyenlerle dalga geçenlerin hakaret edenler bu işlerden mutlu olacağını sanmıyorum.Temiz lig temiz spor izleyeceğiz .İşin iyi tarafıda budur.Bundan sonra üç tane beleş bilet alıp trübünde bizim huzurumuzu bozanlar organize olup bizleri bu güzel oyundan soğutamayacaklar.Bence Türk futbolu için hayırlı olmuştur.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 17:51
tv de izledim bunları, kulüp önünde toplanmışlar, kelli felli adamlar mikrofon uzatılınca; tüm bu olanların komplo olduğunu, başarılarının çekilemediği için yanlı bir soruşturma olduğunu, aklanacaklarını söylediler, asla suçlu değiliz, suçlu çıkarsak daha büyük tepki vercez dediler...

bunlardan adam olmaz dedim ben de, körü körüne camialarına sahip çıkmaları camia adına güzel, diğer her şey adına da rezalet bir tablo idi...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
teksas Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı teksas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 18:24
* FB, son adamı serbest bırakılana kadar maça çıkmayacak.

* Fenerbahçe maçlara çıkacak ama toplara vurmayacak.

ANADOLU'NUN SON ŞAMPİYONU
          BURSASPOR

Yukarı
ceycey26 Liste gör
Yazar

Ceyhun Kazanç
Yer: Fransa
  Alıntı ceycey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 18:27
Birazda gırgır yapmak lazım:

http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/645630-fbahcenin-yeni-takim-otobusu
Yukarı
ESES26ES Liste gör
Yazar

HAKAN
Yer: 75.YIL MH.
  Alıntı ESES26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 21:02

UEFA'dan Fenerbahçe açıklaması..

UEFA, Türkiye'deki şike operasyonu ilgili sessizliğini bozdu.. UEFA basın bürosu sözcüsü, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu..

Deutsche Welle Türkçe Servisi'nin görüşlerine başvurduğu UEFA kaynakları, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılıp katılamayacağına dair önemli açıklamalarda bulundu.

UEFA basın bürosu sözcüsü, Deutsche Welle Türkçe Servisi'ne yaptığı açıklamada, UEFA’nın direkt olarak Fenerbahçe olayına karışmak istemediği vurguladı. Aynı yetkili, “Şu anda ortam çok karışık UEFA olarak geleceğe yönelik herhangi bir spekülasyonda bulunmak istemiyoruz. Ancak, bizim için hukukun temel kurallarından olan suçsuzluk karinesi esastır. Tersi ispatlanana kadar insanların masum olduğu ilkesi bir evrensel hukuk kuralı. O nedenle soruşturma sürüyor olsa da Fenerbahçe yasal hakkı doğrultusunda, Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karara göre, Şampiyonlar Ligi'ne katılabilecek. UEFA’nın Fenerbahçe’nin maçlarını askıya aldığı veya alacağı gibi bir durum söz konusu değil. Bu Türk futbolunun iç sorunudur. Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile ilgili kararları alacaktır. Bizim açımızdan ise evrensel hukuk kuralları geçerlidir” dedi.

Top Türkiye Futbol Federasyonu'nda
Fenerbahçe soruşturmasında UEFA’nin olayın herhangi bir tarafı olmadığını vurgulayan, basın bürosu sözcüsü, Deutsche Welle Türkçe'ye yaptığı açıklamada “Biz konunun Türkiye ve Türk futbolu için ne kadar hassas ve önemli olduğunun farkındayız. O nedenle olayın bir tarafı gibi gösterilmek istemiyoruz. Bizim açımızdan bu soruşturma tamamen Türk Futbol Federasyonu'nun konusudur” dedi.

Soruşturmanın kısa sürede tamamlanmama ihtimaliyle ilgili bir soruya ise basın bürosu sözcüsü, “ Soruşturma sonunda bir yargılama olup olmayacağı henüz belli değil. Bir yargılama olur ve sonuçlanması uzun zaman alırsa bile bu durum biraz önce söylediğim, masumiyet karinesi ışığında değerlendirilir” dedi.

Bugüne kadar benzer bir olay ile karşılaşmadıklarını bildiren basın sözcüsü, “Bu nedenle bu olaya ilişkin daha önceden oluşmuş genel bir uygulama yok. Türkiye Futbol Federasyonu'nun tavrı önemlidir. Çünkü bu şu anda tamamen bir iç sorun” dedi.

Selma Güven / Deutsche Welle Türkçe
kaynak:ajanspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır