eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 11:43
Zafer Tüzün den daha iyi fener uşağı mı var ? derhal kovulmalı , o adamın yüzünü gördükçe içim ürperiyor...
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 11:45
Zafer Tüzünün kampta takımın başında olduğu söylentileri var. Acaba doğru mu? Ben Zafer Tüzünü istemiyorum. Kamuran hoca ne güne duruyor?
Bunlar duyum ama (İnşallah zafer tüzün gelmemiştir) başkan ve yönetimine böyle bir icraat yakışır zaten (!)
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 11:58
Zafer Tüzün Eskişehirspor'a Zamanında Çok Katkıları Olmuş Bir Abimizdir, Geçmişte Sırf Fenerbahçe Maçında Bize 4 Tane Attı Diye Düşman Görmenin Mantığı Yoktur; Zafer TÜZÜN Eskişehir'in Çoçuğudur Başkaları İle Kıyaslanması Tamamen Yanlıştır...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:05
Okan Bey; başımıza gelen bunca şeye rağmen hala ders almamışız üzülüyorum! Zafer Tüzün, futbolculuk anlamında bu camianın en önemli değerlerinden biridir, ama bu camianın değerini kendisi asla bilememiştir. Fanatik derecede bizans takımını tutan şahıslar bu camianın menfaatlerini asla koruyamaz, asla misyonumuza uymaz! Yönetimdekilerle birlikte tüm bizans güdümlü şahıslara yol verilmeli! Artık yeter, sabrımız kalmadı, bundan sonra camiamızı elalemlere teslim ettirmeyeceğiz!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:09
Geçmişteki maçta bize goller attı diye kimseye kızılmaz, kızan yanlış yapar. Bizans güdümlü adam bu büyük camiada is-te-mi-yo-ruz! NOKTA!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:14
Zafer Tüzün bir febelidir ve asla bu takımın başında olmamalıdır. Yönetim hatalarına devam ediyorsun gönderin şu adamı takımın başında zafer falan istemiyoruz...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:16
Zafer Tüzün'ün Eskişehir'e değil 4, 44 gol atsa bile bunun için profesyonel bir oyuncuya kızılmaz ancak biride bana söylesin...

Zafer Tüzün neden sadece Fb maçlarında lig tv de yorumculuk vs yapıyordu...

Zafer Tüzün Eskişehir çocuğu vs idide alt liglerde biz boğuşurken nerelerdeydi...

Ben bu seneye kadar Zafer Tüzün ismi ile Eskişehirspor isminin yanyana geldiğini daha ilk defa görüyorum Teknik direktörlük yaptığı yıl hariç..

Eskişehirspor istanbul takımlarına futbolvu yetiştirip satmalı vs gibi ipe sapa gelmez açıklamalar yapan birisinden biz ne bekleyebiliriz...

Zafer Tüzün iyi futbolcudur falandır filandır ancak şu anda kulüpte bulunuyor olması tamamen Eskişehirspor'un konumu itibariyledir...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:24
Lig tv de esesimi yorumlarken üç istanbul masalına 3 büyük takım diyen adamın ne işi var bu takımın başında. İstemiyoruz seni zafer git bu takımdan istenmiyosun.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
volkanson2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:28
Zafer ES ES'lidir. Eskişehirspordan başka takım da oynamış, yorum yapmış olabilir. Ama Eskişehirspor taraftarıdır. Gidin sorun diyeceğim kişi Ali İhsan Sarıçobandır...
zaman zaman değil her zaman ES ES'li
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 12:31

Eskişehirspor gibi takımlar büyük takımlar futbolcu yetiştirip satmalıdır diyen bir kişi bizim takımımıza hangi vizyonla katkı yapacak.Soruyorum ey yönetim.Futbolculara bak iyi çalışın iyi oynayın sizi büyük takımlara pazarlayacağız diyerekmi mottive edecek.Büyük takımız demekle büyük olunmuyor.Ama sizden ümidim hiç yok Azizin gölgesinde kulüp yönetmeye kaltınız.Halil ünal mesut hoşcan gültekin güvensoy zafer tüzün bunları kulüpte istemiyoruz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır