eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 475476477478479 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 09:34
Dağhan ve Erman ilginiz için teşekkürler. Şimdi baktım Ptt'nin sitesine 2kg 48 TL civarı, biraz daha ucuz olabilirmiş aslında ama yine de fena değil. Big%20smile

Alıntı yapılan enes1965

hotmail.com sitesine giriyorum fakat mail adresimi ve şifremi yazdığımda bağlanamıyorum ve maillerime bakamıyorum.Google chrome couldnt find gibi bir hata sayfası çıkıyor.Sorun ne olabilir?

Bir süre önce bende aynı sorunu yaşamıştım sayfa bulunamadı hatası veriyordu şifreyi girdikten sonra. Şuan sorun düzeldi, sanırım geçici bir sorun. Msn penceresinin altında arkadaşlarının güncellemeleri oluyor, onları tıklayarak windows live üzerinden girmeyi dene, ara sıra işe yarıyordu eğer işe yaramıyorsa beklemekten başka çare yok sanırım.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 13:22
Arkadaşlar sizlerden zoruma giden bir konu hakkında yardım istiyorum. Face de Eskişehirspor sayfası var. 21 bin kişi tarafından da beğenilmiş. Bu sayfa beni çok rahatsız ediyor. Ts.liler Ksk lılar tarafından ele geçirilmiş. Eskişehirspor sayfasında ESES' e devamlı küfürler ediliyor. Ya bu sayfayı kapattıralım yada elbirliğiyle profillerini şikayet edip kapattıralım. Eskişehirspor başlığı altında Eskişehire edilen küfürleri okumak çok kötü.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 18:05
Nokia XpressMusic 5800 markalı telefon için video oynatıcı program lazım... Yardımcı olursanız, sevinirm...
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 21:28
google+ davetiye gönderebilcek var mı acaba?
KaanOZTRK
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 21:47
Alıntı yapılan Kaan

google+ davetiye gönderebilcek var mı acaba?

he ya ondan bulan olur mu ki Big%20smile
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 22:22
Biz de isteriz tabi göndercek varsa :D 
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
messi26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı messi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 22:39
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Nokia XpressMusic 5800 markalı telefon için video oynatıcı program lazım... Yardımcı olursanız, sevinirm...

kardes benim tanidigim bir sayfa vardi, kapatmislar, windows media player'yi telefon icin yüklenebilior, böyle bir program lazimsa sana, bakim kendi telefonumdan bilgisayara koyabilirsem, email'le yollaya bilirim
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 23:25
Alıntı yapılan messi26

kardes benim tanidigim bir sayfa vardi, kapatmislar, windows media player'yi telefon icin yüklenebilior, böyle bir program lazimsa sana, bakim kendi telefonumdan bilgisayara koyabilirsem, email'le yollaya bilirim

Çok iyi olur, teşekkür ederim...
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 00:51
şu anda anladığım kadarıyla google+ alemine daldım inci sözlükten birisi davetiye attı katıldım
özelden gmail'inizi gönderin davet atmayı keşfedince bende size yollarım
birde davetiye mail olarak gelmiyor gmailinize giriş yapıyosunuz sonra plus.google.com a giriyosunuz haberiniz olsun
KaanOZTRK
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2011 saat 14:19
Film cd.si nasıl yapılıyor ? Ashampoo diye bir program indirdim yapamadım. Vcd. de falan izlenilebilecek şekilde olsun istiyorum. Filmlerin uzantısından mı kaynaklanıyor anlamadım ki
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 475476477478479 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır