eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alfonso26 Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 16:43
eğer teknik direktör yerli alınacaksa ersun yanaldan başka isim gelmiyor aklıma.ama o da görevini bırakıp gelmez diye düşünüyorum..ziya doğan,yılmaz vural,samet aybaba gibi isimler bu takımın başına gelmemeli,hatta isimleri bile anılmamalı!!
Yukarı
Şimşekler_26 Liste gör
Yazar

Alp Er Tunga
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 16:44
Alıntı yapılan okankan

Bence de Ziya DOĞAN gelsin

bence de.pozitif(!) futbol anlayışı,başarıya açlığı,dinamikliği,karizmasıyla bizi üst sıralara oynatacak kişi ziya doğandır ha ayrıca kendisini aldıktan sonra promosyon olarak verilecek adnan güngör,erdinç yavuz,burak karaduman,basem abbas,ayman gibi dünya starları da cabası
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 16:58
Alıntı yapılan iyasaroleses

T EKNİK DİREKTÖR ARAMAYA GEREK YOK  TEKNİK DİREKTÖR  ZAFER TÜZÜN .

Zafer Tüzün Fenerbahçe'lidir. Bizanstan ona ekmek çıkmayınca bize yamandı. Şu saatten sonra bu klubün yönetiminde ve üst düzey teknik kadrosunda bizanslı görmek istemiyorum. Başımıza ne geldiyse bu yüzden geldi zaten.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:04
Alıntı yapılan alfonso26

eğer teknik direktör yerli alınacaksa ersun yanaldan başka isim gelmiyor aklıma.ama o da görevini bırakıp gelmez diye düşünüyorum..ziya doğan,yılmaz vural,samet aybaba gibi isimler bu takımın başına gelmemeli,hatta isimleri bile anılmamalı!!
Ersun Yenal ın Bülent Uygunda hiç bir farkı yoktur inanın.Adam basketbol federasyonu  seçimlerini bile karıştırdı.Bir kere bu şaibeli adamları kulübümüze musallat eden yönetimden dürüst bir teknik direktör bulmalarını beklemek en hafif tabiriyle safdilliktir.Önce  dürüst bir yönetim başa gelmeli,hoca bulmakta yeni yönetimin görevi olmalıdır.Olabilirliği var mı?Bana sorarsanız çok zor.Netice itibarıyle sıkıntılı günler hepimizi bekliyor vesselam.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:06
Alıntı yapılan tango26tr

Alıntı yapılan furemen

Abdullah avcı gelecekse gelsin ama Arif erdemi getirmesin.

Afedersiniz ama geçen sene b.u.nun gelişinde tepki gösteren (etik açıdan) bizlerin yine başka bir takımın başında bulunan Abdullah Avcı nın ismini telaffuz etmesine anlam veremiyorum.
Haklısın düşünmeden yazılmış bir mesaj.
Yukarı
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:19
teknık adam o gelsın bu gelsın dıye baslamıs b.uygun aklanır yıne basımızda olur demedi demeyın
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:30
aklanabilir ama asla artık başımıza gelemez. aklanma ihtimali başımıza yeniden gelme ihtimalinden daha fazladır, saygılar...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 17:33
TFF Soruşturmanın sonucunu en geç 15 gün içerisinde UEFA'ya ve FİFA'ya bildirmek zorunda...Soruşturmanın gidişatının bizi ne derece etkileyeceği şu an da belirsiz...Aynı ligde mi devam edeceğiz,yoksa Bank Asya'da mı devam edeceğiz henüz hiç kimse bir şey bilmiyor...

Şu an itibarı ile kulübümüzü ilgilendiren bir konu yok,fakat 2.dalganın sonucunda nereye sıçrayacağı belli olmayan bir durumdayız...15 gün içerisinde nerede olacağımız belli olacağından,Şampiyonluğun tescili (Tescil edilse de UEFA bunu istemez,bu sene kimlerin Avrupa kupasında mücadele edeceğini bilmek ister),düşen takım belli değil,lig 2.cisi veya lig 3.cüsü dahi değişebilecek durumda şu anda Türkiye ligi...Fazla hayalcilik olacak ama belki bu işte kulübümüzün kusuru yoksa avrupa kupalarında ligimizi temsil etmek durumunda bile kalabiliriz...Belki yeni şampiyon Bursaspor bile olabilir...Herşeye açık bir durum...Komik,hayalci,polyanacılık ama malesef ihtimaller arasında var...

Bu durumda 15 gün sonrasının neler getireceğini bilmediğimiz bir durumda hangi hoca ile anlaşacaksınız da,oynayacağınız ligin hocasını bulacaksınız...Yabancı hoca mı? Ya bank Asya'ya gidersek,Ersun YANAL'mı ya Bank Asya'ya gidersek..? Hadi Zafer TÜZÜN'le devam dedik...Ya Avrupa Kupasında mücadele etme imkanı doğarsa...O nedenle 15 gün hoca transferi veya sözleşmelerin tek taraflı feshini kesinlikle düşünmemek gerekir...O kadar boktan durumdayız...

O nedenle sükuneti bozmadan,duruşumuzdan ödün vermeden beklemek ve yorumlarda çok acımasız ve iyimser olmamak en iyisidir...Bildiğim tek şey var...Suçlu ya da suçsuz B.U ve Ü.K kesinlikle olmamalı...En kısa zamanda da Yönetimin İstifa etmesidir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 18:24

Suat bey sözlerinize aynen katılıyorum.Ancak bu yönetimin bırakıp gitmesini beklemek safdillik olur.Fb maçından sonra şiddetli tepki gösterenlerdendim.O zamanda söyledim şimdide yineliyorum.Şayet Avrupa kupalarına  katılmış dahi olsak!!İlk resmi maçta stadı full çakıp yönetimi istifaya davet etmek.Daha sonrada bunlar gidene kadar maçlara gitmemek.Şimdi duyar gibi oluyorum bazı yorumları, bu tavır kulübe zarar verir diyenler çıkacaktır.Fb maç başlığı incelenirse o günde bunları yazdım ve aynı cevapları aldım.O gün bu tepki yapılsaydı şimdi güle oynaya transferle uğraşıyor olacaktık.Kanaatimce tek yol budur.Tesis basmaya adam dövmeye hiç gerek yoktur.Saygılar.

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2011 saat 18:25
Şunuda eklemek istiyorum.Bu yönetimi bir şekilde gönderemez isek çok daha kötü günler bizi bekliyor demektir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır