eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:06
Onur Bayramoğlu iddiası

Spor Servisi – Eskişehirspor’un ilgisi bu kez de Beşiktaş’ta forma giyen orta saha oyuncusu Onur Bayramoğlu’na çevrildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu’nun Onur Bayramoğlu’nun takımdan kiralık olarak gönderilmesi ve tecrübe kazanmasını istemesi üzerine kadrosunda birçok genç oyuncu bulunan Eskişehirspor, hemen bu yönde genç oyuncuya talip oldu. Aslen Eskişehirli olan ve Bozüyükspor’dan Beşiktaş’a giden Onur’un memleketine dönmeye sıcak bakacağını düşünen Eskişehirspor yönetimi, önümüzdeki günlerde orta saha oyuncusunu kiralamak için somut adımlar atacak.

02.07.2011SON HABER
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:08
Onur mu? Bu iddia da nereden çıktı şimdi? Anlaşılan spor servisi bizim forumdan kopyala/yapıştır yapıyor.Medyaya hiç mi güvenemycez biz ya...
Yukarı
Optimus Prime Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:09
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:12
Alıntı yapılan Mamuca

BOYD ES ES’E YAKIN
İngilizlere Eskişehirspor ile anlaştığını söyledi ve ya sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesini, ya da bonservisinde cazip bir indirime gidilmesini talep etti.

yukarıdaki satırları okuduktan sonra nasıl YAKIN oluyor bu transfer anlamış degilim.İki gün sonra '' kulübün dengelerini bozamayız ve transferinden vazgeçtik'' diye bir açıklama yapılarak Boyd transferi de yalan olursa hiç şaşırmam.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:21
Bu oyuncuların en genci 84 doğumlu David Odonkor .Bonservis bedeli ve yaş ortalamasına göre alınabilecek tek oyuncu bu bence.Ivan Saenko ve bir oyuncu daha var 82 doğumlu gerisinin tamamı ya 77-78 yada en genci 80 doğumlu.Nihat'ı atlarsak gerisi üzerinde bir çalışma yapılabilir.Ama yönetimin listesinde muhakkak ki bu oyunculardan bazıları vardır.Ama ben tabloya daha olumlu bakıyorum.Boyd olursa çok güzel olucak.Sabır.Biraz daha bekleyelim.Bu sezon Esesimizin sezonu olucak
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:23
Alıntı yapılan ES ES ES

Alıntı yapılan Mamuca

<font ="mansetbaslik"="">BOYD ES ES’E YAKIN
İngilizlere Eskişehirspor ile anlaştığını söyledi ve ya sözleşmesinin
karşılıklı olarak feshedilmesini, ya da bonservisinde cazip bir indirime
gidilmesini
talep etti.

yukarıdaki satırları okuduktan sonra nasıl YAKIN oluyor bu transfer anlamış degilim.İki gün sonra '' kulübün dengelerini bozamayız ve transferinden vazgeçtik'' diye bir açıklama yapılarak Boyd transferi de yalan olursa hiç şaşırmam.
Haklısın Mustafa abide bence son çıkan Onur vs. haberlerinden sonra imza atılana kadar hiçbir manşete inanmamak gerekir düşüncesindeyim.Son 1 haftada yerel medyada dahil olmak üzere bir çok medya cılkını çıkardı.Sadece tıklanma oranı için haber yapar oldular.
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:25
Hedef koyduysan iyi transferler yapmak istiyorsan biraz kesenin ağzını açacaksın.Bedelsiz oyuncuyu herkes alır biraz paraya kıyın be ne diye oylayıp duruyorsunuz.Dünyada başka oyuncu mu kalmadı Weboyla yatıp Boydla kalkıyoruz...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 00:50
Alıntı yapılan Matador26

Arkadaşlar şuan yönetimin sessiz kalması çok iyi bu fırtına öncesi sessizlik eminimki bomba 2 transfer ile dönecekler..
Ne diyelim inşallah öyledir...

Alıntı yapılan rosenrot

Bana göre takımımızda adeta buraya transfer yap diye bağıran bir sağ bek pozisyonumuz var.Sadece ben mi böyle düşünüyorum ?
Yanlız değilsin emin ol...Wink

Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 01:18
Onur BAYRAMOĞLU kiralık gelecekse hiç gelmesin, eziktaş'a futbolcu mu yetiştireceğiz. Öncelik bizim gençlerimiz, bizim gençlerimiz oynasın daha iyi, bu arada satış opsiyonlu olsa ne olacak, anlaşamadın gitti tekrar eziktaş'a, bırak yönetim eziktaş'a futbolcu yetiştirmeyi, Onur Eskişehir'li olabilir ama biz onu yönetim Bozüyük'te iken alacaktı, geçti artık, alabiliyorsan bonservisi ile birlikte al, ama kiralık bana göre yanlış olur.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2011 saat 01:37
Oldum olası kiralık futbolcuya karşıyım, Eskişehirspor kiralık futbolcu almamalı, başka takımlara, istanbul takımlarına futbolc mu yetiştireceğiz, öncelik kendi gençlerimiz olmalı, takıma gençlerimizi, altyapıdaki kendi evlatlarımızı Eskişehir'li çocuklarımızı A takıma monte etmeliyiz, zaten iyi olsa futbolcu kiralık verilir mi veya satış opsiyonunun verir mi? bana göre vermez. Engin baytar bize sorunlu olduğu için, gençlerbirliğinde kampta herkesle kavga ettiği, sorunlu bir futbolcu olduğu için cavcav bize kiralık verdi. Bu Webo boyd mide bulandırdı, gelmiyorlarsa gelmesinler nedir bu, fazla naz aşık usandırırmış, usandık artık bunlardan.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır