eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:03
sefa cengizi de satmışlar yuh be yuh!!!!!!
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:17
ist.takımlarına boyalı basın her gün bir kaç yıldız transfer yapıyoor madara olmuyorlarda biz mi madara olacağız.
bizim taraftar kendi sevdiğini? niye madara eder onu anlamış değilim.
pazardan karpuz mu olıyoruz acaba.
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:34
Bana göre takımımızda adeta buraya transfer yap diye bağıran bir sağ bek pozisyonumuz var.Sadece ben mi böyle düşünüyorum ?
Yukarı
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:37
doğa gitmesin,sefa gitmesin,sezer gitmesin,sinan gitmesin,o gitmesin bu gitmesin,ama transferde yapalım, çelişin babam çelişin...pele gitmesin,erkan gitmesin, batu gitmesin ama transferde olsun...herşey ihtiyaç dahilinde olur.....anlamak güç,anlatmakta....
eksik yerlerimiz belli ve hepimizin tribünden gördüğünü şükür görüyorlar ki eksik yerler için çalışıyorlar.geçmiş senelerdeki gibi bize yıldız diye birilerini yuttrmaya çalışmıyorlar en azından bu sene...ve kaliteyi arttırmaya calışıyorlar.ee kolay olmuyor  yıldız getirmek anlaşılan o..Takımın yaş ortalaması düştü,bülent  ve tello dışında  30 yaş üstü yok nerdeyse. bide kamara 30. diğerlerinin hepsi gelecektede bu formayı uzun yıllar giyecek oyuncular.seneye bir kaleci tello giderse sola hızlı ve yenekli bir oyuncuyla geciririz.) geleceğin eskişehirsporu daha iyi olcak gibi.ama 2 forvet ve stoper alınırsa tabiki kaliteli.
ben ısrarla forvetin 27-28 yaş , stoperin ise 25-27 yaş aralığında olması gerektiğini düşünüyorum.umarım bu yönde yeni transferlerimiz.
BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:38
hiç kimse ümitsizliğe kapılmasın çekirdek kadromuz bile bizi ilk 8 e sokar.gençlerden ve abdülkadirden çok umutluyum.ayrıca bir forvet birde stoper alırsak tadından yenmez olur. bence acele etmemeleri iyi olur.batuhanıda taraftar çok istemişdi ve yönetim her türlü fedakarlıkla batuhanı almışdı.sonuç koca bir sıfır.vebo diyoruz çok fazla tanımıyoruz.geçmişi iyi olabilir.nihatında geçmişi çok iyiydi.bjk ye geldi bitti.bence doğru yoldayız.
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:41
sağ bek gerçekden istiyor.gerek sezgin gerek koray bu bölgede sık sık hata yapıyor.en azından yerli bir sağ bek düşünülebilir.
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:43
Twitterde makukula eskişehir yolcusu deniliyor. Ntv spor muhabiri.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:49
makakula gelirse batuhan gider aslında ben batuhanın gitmesini hiç istemiyorum taraftar olarak batuhanı sevdik ama o bize borcunu ödeyemedi 20 yaşındaki batuhana karşılık makakuka bence olursa  yanlış transfer
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:11
şu andaki kadro ile  ligte kalırız . ama sadece ligte kalırız. bir iddaamız olmaz. kesinlikle transferlere ihtiyacımız var.
Yukarı
ernesto26 Liste gör
Yazar

ÖMER FARUK KIRŞAN
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:36

şuna emin olun ne webonun nede kris boydun  acaba eskişehirspor&dan haberi varmı çok merak ediyorum.Fırta önvcesi sessizlik blicanın esese gelişi  için bunlar bir düzen geçen senede yıldıray baştürk olayı gibi yazık bu taraftara ha bire kendi kendine transfer yapıyorlar öneriler sunuyorlar ama nafile ucuz futbolcu ile hiç bir yere gelemezsin takımın dengeleriymiş cepe cebellezine yaparken hiç bir dengeyi düşünmüyorsun Ey yönetim ara  tranfer olmadı üstelikte 7-8 futbolcu gönderdik bir çok galibiyet ve bir çok beraberlekilten gelecek para var ama ne yazıkkı tranferimiz sezer öztürk gibi futbolcudan gelecek paraya bakıyor birikim sıfır koca sezon ne yapııldı. Halilbey hesap vermeli bence  iyi kadro kurmak istiyorsun

1. denge menge tanımıyacaksın
2. wolf diye futbolcuyu Eskişehire getirip taraftarı heyecanlandırarak anlaşmadan göndermeyeceksin
3. Kaşar ve bedava futbolcu almayacaksın neymiş efendim boş mukaveleye imza attı.Atsa ne olur futbolculuğunu herkes biliyor bize böyle futbodlcu lazım değil
4. taraftarı Webo Krisboyd gibi futbolcu alıyoruz diye kandırmayacaksın
5. 5 tane futbolcu sözü verdin Senin yerinde olsam plımı pırtımı satar tüm takımların arzuladığı 5 futbolcuyu göstere gösötere imza attırım.

ESESES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır