eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:13
AA: Samsunspor, Feyenoord'da oynayan Andre Luiz Bahia ile anlaşma sağladı.
nasıl futbolcu bilmiyorum ama ucuz olmasa gerek herhalde_?..
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:14
Geçen seneki kadrodan Sezer,doğa,batu ve ümit dışında bir kaybımız olmadı,bu çok iyi.
bunun üstüne kadro derinliği acısından 5 tane gelecek vaad eden 5 oyuncu aldık.bunlardan abdulkadir bildiğimiz bir isim.diğerleriniden bir tanesi tutsa bile buyuk bir iş.
Geçen sene en çok eksikliğini hissetiğimiz yerler forvet ( batu ve umıt yetersiz ötesiydi) ve yedek bir stoper in yerlerine kaliteli futbolcular bakıldığı görünce umutsuz olmanın nedenini anlamıyorum.artı olarak( kamara ve mehmet yılmaz gecen seneki forvet hattından daha faydalı bile olur şu durumda)
Konuşulan isimlerden webo -boyt tan birisi ve iyi bir stoperle başarılı olacağımızı düşünüyorum..
boytta vereceğimiz ücret bildirilmiş.kendiside düşünmek için süre istemiş,böyle olmalı zaten.
Futbolcu kararını veriyor zaten ,elden bişey gelmez,son karar onlarda.ayrıca hiç bir transferi sahada görmeden; başarılı  yada başarısız olacağına dair eleştiri yapmam.Bülent uygun ve ekibinin kendini göstereği sezon bu sezon.
bu sessizlikte 2-3 gune kadar transferin biteceğini düşünüyorumBig%20smile
Açığın kapatıldığı,kombine fiyatlarının uygun olduğu,herkesin storeden forma vb şeyler aldığı  bir sezon olur umarım.
BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:21
Bize en az 2 forvet, 1 orta saha, 1 stoper ve çok iyi 1 kaleci lazım......
Yukarı
26.26 Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:34
başkan çıktın okadar milletin içinde pazartesi salı çarşamba bombalar patlayacak, dünyanın peşinden koştuğu adamları alcaz dedin fos çıktı, söz ağızdan bir kere çıkar, sözünü tutmayanada ADAM demezler bu ülkede bilirsin, eğer sen bu bombaları patlatamazsan taraftar sana layık olduğun tavrı  çok geçmeden gösterecektir, zaten suyun ısındı, sezon başladığı zaman, işler çok değil,  azıcık bozulduğu zaman bu transfer bombaların temcit pilavı gibi önüne gelip duracak, ama sen hala daha nasıl milletin içinde yüzün kızarmadan gezebiliyosun kara kara onu düşünüyorum. ama sende biraz dik duruş olsa açığın üstünü kapatmayan utansın tezahüratında evet utansın demezdin, birazcık için burkulurdu, böyle birinden daha ne beklenirki
ESKİŞEHİRLİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:39
Alıntı yapılan hsyn

Feyenoord hollanda liginin vasat takımlarından biri,çok pahalı bir futbolcu olabileceğini zannetmiyorum.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:52
Alıntı yapılan emre26es

Alıntı yapılan hsyn

Feyenoord hollanda liginin vasat takımlarından biri,çok pahalı bir futbolcu olabileceğini zannetmiyorum.

Ne yaptın hocam? Tamam, son yıllarda çok da yolunda gitmiyor işler ama müzesinde Şampiyonlar Ligi Kupası bulunduran Hollanda'nın en büyük ve köklü 3 takımından biridir Feyenoord. Büyük hedefleri olan bir takım anlayacağın.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:54
Alıntı yapılan delies26

Ne olursa olsun oturmus gençlerle takviye edilmiş kadromuz var umutsuzluğa kapılmanın anlamı yok eminimki 1-2 yabancı oyuncu alacaklardır sabredelim güzel günler esesimin olacak

aynen kardeşim ya herkes yönetime karşı bnce onlar kulubün menfaati için dengeleri bozmamak için uğraşıyorlar .en doğrusunu yapıyorlar
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:59
Alıntı yapılan EKO261965

<FONT style=": #000000">Bakın arkadaşlar;hedefi olan bir takımın klub yöneticileri başarılı olmak istiyorlarsa fedakarlıktan kaçınmamaları gerekiyor.ESES bu kadro ile ancak orta sıralarda yer alır.Türkiye kupasını da müzesine falan götüremez.ESES e sezer in yerine çok iyi bir orta saha,stoper ve çok iyi iki forvete ihtiyacı var.Mehmet Yıldız la bu iş olmaz.Eski mehmet olsaydı belki derdim.

fedekarlık yapıp da kulünü borç batağına soksunlar dimi böle daha mutlu olur taraftar
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:01
Gençler gençler diyoruz da..Mikail ile Anıl kiraya verilecekse ne anladım ben bu işten..Tutarlı mı bu hareketler.? Hani Mikail yeni bir Alper olacaktı? Kiraya verilerek mi olacak bu işler?
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:03
West Bromvich takımının web sayfasında Webo ile ilgili bir transfer haberine rastlamadım..Webo halaa boşta olabilir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,047 saniyede hazırlanmıştır