eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kadın Milli Basketbol Takımımız, 2012 LONDRA'da

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
Online Durum: Offline
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 17:27
yazıyorum buraya ŞAMPİYON olacağız.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 20:12

Basketbol’dan teknik olarak çok fazla anlamam ama millilerimizin tüm maçlarını takip etmeye çalıştım.İlk 4 maçımızın 3 ünü kaybettik.Fakat bu mağlubiyetlere  rağmen istatistik kağıtlarında çok önemli bir istatistik vardı.Milli takımımız tüm olumsuz saha sonuçlarına rağmen en çok top çalan takımdı.Sonraki maçlarda bu özelliğimizle beraber skorda üretmeye başlayınca bu başarı geldi.

Açıkçası ben Karadağ maçından önce kaybedeceğimizi düşündüm. Enteresandır  Ntvspor bu maçımızı canlı yayınlama gereği duymadı.Maç sonunda yarı finale çıktığımız için maç sonu koçumuzla canlı bağlantı yapmakla yetinildi.

Rusya maçımıza gelince.  Turnuva boyunca yorumculardan dinlediğim kadarıyla Rusya bu turnuvaya eksik bi kadroyla gelmiş ve Guard mevkiinde oyuncusu olmadan buraya kadar geldiler.Grupta oynadığımız maçta Rusya’da 15 sayı fark yedik.Fakat o maçta belirleyici etken ilk çeyrek sonucu oldu.İlk çeyreği 29-7 kaybettik.Diğer tüm periyotlarda hep üstün oynayan biz olmamıza karşın farkı tek hanelere indirmeyi başaramadık.Ama ben bu maçta iyi başlarsak Rusya  ile kıran kırana bir maç oynayacağımızı  en azından son topa  kadar heyecanı taşıyacağını düşünüyorum millilerimizin.

Rusya ile gruptaki ilk maçımızın periyot dağılımı;

İY : 27 - 45
MS
Türkiye (B) 65 - 80
Rusya (B)
7 1P 29
20 2P 16
27 IY 45
15 3P 13
23 4P 22
65 MS 80

Bu arada  maçlar Polonya’da oynanıyor ve grup maçlarında Eskişehirspor formalı bir taraftarımızda tribünlerdeydi.Umarım bu maçtada görürüz renktaşımızı.

Ayrıca takımımızın koçu Ceyhun YILDIZOĞLU Eskişehir doğumlu .

Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:27
Alıntı yapılan bozturk

Basketbol’dan teknik olarak çok fazla anlamam ama millilerimizin tüm maçlarını takip etmeye çalıştım.İlk 4 maçımızın 3 ünü kaybettik.Fakat bu mağlubiyetlere  rağmen istatistik kağıtlarında çok önemli bir istatistik vardı.Milli takımımız tüm olumsuz saha sonuçlarına rağmen en çok top çalan takımdı.Sonraki maçlarda bu özelliğimizle beraber skorda üretmeye başlayınca bu başarı geldi.

Açıkçası ben Karadağ maçından önce kaybedeceğimizi düşündüm. Enteresandır  Ntvspor bu maçımızı canlı yayınlama gereği duymadı.Maç sonunda yarı finale çıktığımız için maç sonu koçumuzla canlı bağlantı yapmakla yetinildi.

Rusya maçımıza gelince.  Turnuva boyunca yorumculardan dinlediğim kadarıyla Rusya bu turnuvaya eksik bi kadroyla gelmiş ve Guard mevkiinde oyuncusu olmadan buraya kadar geldiler.Grupta oynadığımız maçta Rusya’da 15 sayı fark yedik.Fakat o maçta belirleyici etken ilk çeyrek sonucu oldu.İlk çeyreği 29-7 kaybettik.Diğer tüm periyotlarda hep üstün oynayan biz olmamıza karşın farkı tek hanelere indirmeyi başaramadık.Ama ben bu maçta iyi başlarsak Rusya  ile kıran kırana bir maç oynayacağımızı  en azından son topa  kadar heyecanı taşıyacağını düşünüyorum millilerimizin.

Rusya ile gruptaki ilk maçımızın periyot dağılımı;

İY : 27 - 45
MS
Türkiye (B) 65 - 80
Rusya (B)
7 1P 29
20 2P 16
27 IY 45
15 3P 13
23 4P 22
65 MS 80

Bu arada  maçlar Polonya’da oynanıyor ve grup maçlarında Eskişehirspor formalı bir taraftarımızda tribünlerdeydi.Umarım bu maçtada görürüz renktaşımızı.

Ayrıca takımımızın koçu Ceyhun YILDIZOĞLU Eskişehir doğumlu .

Ntvspor'da tenis maçı olduğundan Ntv'de canlı yayınla verdiler Karadağ maçını.Sanırım bilgin yoktu senin.Fakat Ntvspor ve Ntv tüm maçlarımızı yayınlamasına rağmen milli takımımızın yanına en azından 2-3 kişilik bir canlı yayın ekibi göndermemesine şaşırdım ben de.Spikerler bile İstanbul'dan yaptı canlı yayını.Sanırım onlar da böyle bir başarı beklemiyorlardı ki pek ilgilenmediler maç yayınları hariç.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:40

Başlığı açan her kimse ''kadın'' yerine ''bayan'' yazsın... Cool
Başlığı açan Cumhuriyetmiş, hayret ettim, düzelt hocam... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:42
Alıntı yapılan hüsnü

Hatun'da olabilir. Smile
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:45
Alıntı yapılan özkan k.

Alıntı yapılan hüsnü

Hatun'da olabilir. Smile

Cariye zevce  kuma falan da olabilir mi ?

Angry

Özkan bazı konularda hassas olmalıyız, biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ....

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:49
bayan değil doğrusu KADINdır.Etrafınızdaki KADINlara sorun bakalım bayan denilmesinden hoşlanıyorlar mı?

bak KADINLAR bunun için site bile açmış.

http://www.bayandegilkadin.com/
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 21:49
Sevgili Hüsnü abi, A Milli Kadın Basketbol Takımı doğru... Basketbol Federasyonu'nun resmi sitesinde de Kadın Basketbol Takımı diye geçiyor...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:00

Sevgili Poseidon, federasyonları bana çıkış noktası olarak gösterme lütfen,
onlar arada düzgün iş yapsalarda, yaşama geçirdikleri her şeyden şüphe duyar oldum.
Üç adet federasyonun başkanları çok değerli arkadaşlarım olmalarına rağmen bunu söylüyorum.
Olay kadın bayan meselesi değil, olay evlendikten sonra bayanların spordan kopması, aynı sorun bizde de var,
adam evleniyor, ne tribün kalıyor ne de renklere sevda, ben öyle uzun boylu yazılar yazmam ama beni de anlayın artık yahu..

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
bozturk Liste gör
Yazar

Bilal ÖZTÜRK
Yer: Turkey
  Alıntı bozturk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 22:22
Alıntı yapılan rosenrot

Alıntı yapılan bozturk

Açıkçası ben Karadağ maçından önce kaybedeceğimizi düşündüm.Enteresandır  Ntvspor bu maçımızı canlı yayınlama gereği duymadı.Maç sonunda yarı finale çıktığımız için maç sonu koçumuzla canlı bağlantı yapmakla yetinildi.

Ntvspor'da tenis maçı olduğundan Ntv'de canlı yayınla verdiler Karadağ maçını.Sanırım bilgin yoktu senin.Fakat Ntvspor ve Ntv tüm maçlarımızı yayınlamasına rağmen milli takımımızın yanına en azından 2-3 kişilik bir canlı yayın ekibi göndermemesine şaşırdım ben de.Spikerler bile İstanbul'dan yaptı canlı yayını.Sanırım onlar da böyle bir başarı beklemiyorlardı ki pek ilgilenmediler maç yayınları hariç.

Düzeltme için teşekkürler.Evet ben o saatte Ntvspor'da çıkmasını bekledim hep orda yayınlandığı için.Ntv'yi hiç kontrol etmemiştim.Smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır