eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:54
bu yönetim bu adamların hiç birini alamaz.taraftarı çok güzel oyalıyorlar.yıldız getirecegiz deyip mehmet yıldızı getirerekte dalgalarını geçiyorlar.yav madem kulüpte para yok o zaman hedefimiz uefa,boyd'u alacagız,webo'yu alacagız diye neden taraftarı kandırıyorsunuz ? paramız yok,bu sene hedef orta sıralar deseler taraftar bu kadar kızmaz yav.pes valla!
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:54
Alıntı yapılan eskörfez26

ben hala ümidimi kesmedim içimden 3 transfer olacak  1 defans 2 forvet ve yönetim bu kadar bekledi biliyorum çok dikkatli olmaya çalışıyorlar . kulübün paralarını dikkatli harcamaya çalışıyorlar tüm gelirlerine temlik konulan yılları hatırladıkça şu günleri görmek bile bana mutluluk veriyor. inşallah emekleri boşa gitmez ....sadece biz herşeyin güzeline iyisine layık olmayı cok istedigimiz için sabırsızlıktan patlıyoruz eminim surada 2 transfer açıklansa hersey süt liman olacak biraz daha sabır lazım ....
imzamı atarım
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
delies26 Liste gör
Yazar

Salih
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:09
     Ne olursa olsun oturmus gençlerle takviye edilmiş kadromuz var umutsuzluğa kapılmanın anlamı yok eminimki 1-2 yabancı oyuncu alacaklardır sabredelim güzel günler esesimin olacak
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:09
Arkadaşlar şuan yönetimin sessiz kalması çok iyi bu fırtına öncesi sessizlik eminimki bomba 2 transfer ile dönecekler..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:20
fb bilicanin senelik istedigi ücretin bi kismini ödesin bakin bakalim kim geliyor????
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:35
Alıntı yapılan delies26

Ne olursa olsun oturmus gençlerle takviye edilmiş kadromuz var umutsuzluğa kapılmanın anlamı yok eminimki 1-2 yabancı oyuncu alacaklardır sabredelim güzel günler esesimin olacak
aynen katılıyorum..aceleye getirip saçma sapan transferler olacağına böyle kalması daha iyi..
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
Ati Nefer Latif Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:36
Alıntı yapılan okankan

O pahalı bu pahalı peki kimi alacaksınız sayın yönetim sayın başkan hani yıldızlar ben sadece mehmet yıldızı gördüm nerde geri kalan dört yıldız sayın başkan bu kadar da insanları aptal yerine koymayın artık yapamayacaksanız çekin gidin borcu olmayan üç kulup den biriyiz madem neden adam gibi bir transfer yapmıyorsunuz bu takıma hikaye valla bunların hepsi bir hikaye

Helal Olsun Abicim;

O Pahalı,Bu Pahalı.Ozaman Biz taraftarlara umut bağlatıp,Yok obinna,Yok halil altıntop,yok webo,yok boyd gibi isimleri gündeme getirip elinizden kaçırdığınızda da futbolcuya yada elimizden kapan takıma yüklenmeyin !

Obinna Bir Başka Takıma,Halil İse Malum Hamsispor'a transfer olmuştu...
Yukarı
Ati Nefer Latif Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:37
Alıntı yapılan esufukkara26

Alıntı yapılan delies26

aynen katılıyorum..aceleye getirip saçma sapan transferler olacağına böyle kalması daha iyi..

Güzel abim neresi daha iyi,Transfer politakası parayı veren düdüğü çalar hesabı.Ondan sonra gördük hep beraber, agim ibraimi,sadygov gibi elde kalan futbolvuları almıştık geçen sezon...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:45
Pualao gelse süper olurdu Diego ile çok iyi ikili olurlardı eskidende beraber oynamışlar kalitesi de belliydi ama olmadı bıktım bu yönetimin beceriksizliğinden . Para yok lafı falan kocaman bir yalan buna inanalar olabilir ama çoğu insan yemez bunları . Devre arası para harcamamışsın , Sezer'den para gelmiş hala takım için dengedir , maddi olarak olmadı vs 2 aydır aynı oyuncularla pazarlık yapıp getirememekte ayrı bir beceri ister .
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 19:53
Transfer döneminin başından bugüne geçmiş süreç gerçekten çok komik. Bülent Uygun'un söylediği yalanlar , Halil Ünal'ın bomboş vaadleri , taraftarın Ümit Karan'a isyanının yönetim tarafından hiçe sayılması ve Ümit Karan'ın beceriksizlikleri derken bugüne geldik.

Yapılmış olan transferlere bakıyoruz , hepsi kapalı kutu. Hepsi ya tutarsa mantığıyla alınmış oyuncular.

Gerçekten çok gülünç konumdayız. Her şeyden ötesi taraftarların kahrolması , durmadan hayal kırıklığına uğraması ve yine de ümidini yitirmemesi beni ziyadesiyle üzüyor.

Fazla inanmamakta , işimizi kış tutmakta fayda var sanırım. Yaz çıkarsa bahtımıza...
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır