eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:41
Alıntı yapılan hulusi26

"Mesut Hoşcan'ın ismini sır gibi sakladığı futbolcunun ise Webo olduğu öğrenilirken", Boyd ile birlikte Webo'yu transfer ederek forvet hattını güçlendirmek isteyen Eskişehirspor bir stoper transferi daha yaparak bu sezonki transferi büyük ölçüde kapatmak istiyor. Transferlerin önümüzdeki birkaç gün içerisinde gerçekleşerek takımın kampına katılmaları sağlanacak.

Webo'nun ismi sır gibi saklanıyormuş.LOL
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:42
Sivok'un Paulao'dan daha az para isteyecegini hic sanmiyorum.. Takim ici dengeler(!) bozulacagindan bu transfer de olmaz.. Bilica'ya talim olmayiz umarim.. Gerci o da yillik ucreti oldukca yuklu bir oyuncu.. Yayin kurulusundan gelen paralar, bilet paralari, forma satislari, Sezer'den gelen paralar, vs vs.. artik bu paralar da biraz kullanilsa diyorum.. Mahmut Boz transferine gelirsek benim hep istedigim bir transferdir.. Cocukluk arkadasimdir, ayni okulda okuduk, Genclerbirligi'ne gittigi Eskisehir Saglikspor'da beraber oynadik.. COk kaliteli bir oyuncudur, umit milli maclarda izledigim kadariyla kendisini cok gelistirmis, cok faydali olur ama imkansiza yakin bir transfer gibi duruyor.. Keske o Genclerbirligi'ne transfer oldugu donemde biz de super ligde olsaydik da Eskisehirspor'a transfer olsaydi ve su an cok kaliteli ve gelecek vaad eden bir stoperimiz olsaydi.. Forvet konusunda da ben Webo'dan ziyade Boyd'un cok is yapacagini dusunuyorum.. Ikisi birden alinirsa ne ala tabii ki.. Umarim transferler gectigimiz senelerdeki gibi lig basladiktan sonra transfer doneminin bitmesi arefesinde yapilmaz..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
EKO261965 Liste gör
Yeni Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:43

Bakın arkadaşlar;hedefi olan bir takımın klub yöneticileri başarılı olmak istiyorlarsa fedakarlıktan kaçınmamaları gerekiyor.ESES bu kadro ile ancak orta sıralarda yer alır.Türkiye kupasını da müzesine falan götüremez.ESES e sezer in yerine çok iyi bir orta saha,stoper ve çok iyi iki forvete ihtiyacı var.Mehmet Yıldız la bu iş olmaz.Eski mehmet olsaydı belki derdim.

19651965196519651965
Yukarı
eskörfez26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şahin
Yer: kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:44
ben hala ümidimi kesmedim içimden 3 transfer olacak  1 defans 2 forvet ve yönetim bu kadar bekledi biliyorum çok dikkatli olmaya çalışıyorlar . kulübün paralarını dikkatli harcamaya çalışıyorlar tüm gelirlerine temlik konulan yılları hatırladıkça şu günleri görmek bile bana mutluluk veriyor. inşallah emekleri boşa gitmez ....sadece biz herşeyin güzeline iyisine layık olmayı cok istedigimiz için sabırsızlıktan patlıyoruz eminim surada 2 transfer açıklansa hersey süt liman olacak biraz daha sabır lazım ....
alemin kralı geliyor....
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:47
onur bayramoğlu satın alma opsyonuyla beraber kiralanmalıdır
Yukarı
PierreWebo Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:47
2 forvete gerek yok Kamaranın yanına 1 yeter.Ademide takımda tutarsak Mikail ve Mehmet yıldızda var yeterli.
Bir akın ki sorma rüzgarla yarış..
Vatan oldu Anadolu her karış..
Ellerim havada Hakk'a yalvarış..
Hilali Bizans'da göreyim istedim...

Fatih Sultan Mehmet Han
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:48
Bir aydır sürekli Boyd veya Webo'yla ilgileniyoruz.Alternatifleri yok mudur bunların alacaksanız alın artık.Avrupa'da başka forvet mi kalmadı sanki. Angry
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:49
Aman, Webo'nun ismini sır gibi saklayalım.......LOL
Yukarı
cafer Liste gör
Yazar

cafer aydos
Yer: Eskişehir-Ankar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:51
Bilica'nın zemini hazırlanıyor.
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 18:52
Beşiktaş, Avusturya kampına katılacak futbolcu kadrosunu açıklarken, bir süredir takımdan gönderilmesi gündemde olan Matteo Ferrari ve Michael Fink 28 kişilik kamp kadrosuna dahil edilmedi. Siyah-beyazlı kafilede ayrıca Mertcan Demirer, Cumali Bişi, Rıdvan Şimşek ve Onur Bayramoğlu da kamp kadrosunda yer almadı.

yönetim Onur 'u almayı düşünmelidir...Kampa götürmediklerine göre bu adamı düşünmüyorlar...
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır