eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:35
Alıntı yapılan Irfan-new york

Alıntı yapılan Ati Nefer Latif

Daily Record Sanırım Bir Gazete Yada Haber Sitesi :)

Türkçeye Çevirebildiğim Kadarıyla,Boyd için teklifi yapmışız.Şuan İstanbuldaymış boyd.3 Yıllığına 6 milyon teklif sunmuşuz,Ancak boyd eskieşhirsporumuzun teklifi karşısında şaşmış ve milyon dolarlık teklif olsada boyd ingilterede kalmak istiyormuş

http://www.dailyrecord.co.uk/football/world-football/2011/06/12/turkish-cracks-dangle-40k-wage-in-bid-to-tempt-kris-boyd-away-from-championship-86908-23196428/

Bakalım,Ancak para herşeyi değiştirir.Para Veren Düdüğü Çalar,Haydi Yönetim Al Artık Kris Boyd'u,Bizim ligimizde de eskişehirspor futbolcusu altında gool kralı olsun.

Haberin yorumlarina bakarsak hic bir kimse Boyd hakkinda iyi bir sey yazmamis.
Hatta bu kadar paranin verilmesinede saskinlar ve Boyd'a baska boyle bir teklifin gelmeyecegine ve hemen bu miktari ne kadar adada kalmak istesede kabul etmesini oneriyorlar.
Anlasilan gozmuzde buyutulecek kadar bir golcu degil herhalde ve onerilen miktara kendileride saskin, demekki yonetim Ingilizleri bile sasirtan bir teklif vermis.

Bu adami ne kadar istesekte degerini asmamak lazim, gorunurde yonetim bunu asmis bile.
İrfan abi; buda  medya haberiWink..fazla takılmamak lazım.zaten transferde yaşadığımız sorun; eskişehirspor yönetiminin  uyguladığı tavan fiyat uygulaması yuzunden transferler henüz gerçekleşmiş değil.bir çok konuda kızsak da doğru yaptıukları ender şeylerden birisi bu olay.Paula,boyd transferinin bu kadar uzaması( futbolcuların yuksek para istemeleri) ve yönetimin işine glerisiniz taktiği.ki halil   transferinde 700 bine anlaşılmışken 1500 gitti..
hepimiz webo-boyd ayarında bir imza bekliyoruz artık.yönetim ters bir hamle yaparmı ,oda muhtemelLOL
BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:41
Boyd gelirse kesinlikle Türkiye'de patlama yapar. Şu an Bursaspor forması giyen Miller'dan kat kat daha iyi bir golcüdür. Bu 2 futbolcu aynı dönemde Glaskow forması giyerken Miller'ın adı dahi anılmıyordu. Attığı gollerle kırmadığı rekor kalmadı. Ayrıca İngiltere gibi fiziğe dayalı bir ligde de 17 gol atarak kalitesini ispatladı. Gelirse Boyd ilaç olur diyorum. 20 golü aşacağını düşünüyorum.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:43
tayfur havutçu sivokun gönderilmesi yönünde rapor vermiş. sivok da listemizdeydi
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:51

Yabancı stoper peşinde koşmak yerine Mahmut Boz takıma kazandırılsa. Bu sene 19'u süper lig 5'i Türkiye kupası 24 maçta forma giymiş Gençlerbirliğinde. Webo ve Boyd ikisi birden alınsa forvet hattımız uçsa. Wink

Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:52
ya kardeşim anlamadığım nokta bu adam eğer teklifi kabul etmeyecekse neden Türkiyeye geliyor_?çok saçma değil mi_?gerçekten anlamakta zorlanıyorum!..
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:54
20 milyonluk kadro bütçesi 30 milyon olacaktı bu sene tahmini acaba 10 milyonu nasıl değerlendirecekler. Giden Doğa ve Sezerin maliyetini düş ve gelenleri eklersek yaklaşık 6-7 milyon yapar. 3 oyuncu alacağımız düşünülürse adam başı ortalama 2 milyon TL yapar. Yani yıllık 1milyon euro luk oyuncular bekliyoruz.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:57
Alıntı yapılan Tulpar26

Yabancı stoper peşinde koşmak yerine Mahmut Boz takıma kazandırılsa. Bu sene 19'u süper lig 5'i Türkiye kupası 24 maçta forma giymiş Gençlerbirliğinde. Webo ve Boyd ikisi birden alınsa forvet hattımız uçsa. Wink

bencede yerli stoper dah yararlı olur.

iki senedir diyorum çağdaş atan basel de kendini geliştirdi istikrarlı çok maç oynadı

sanırım şuanda boşta tam bizim yönetime göre aslında bonservisi elinde tecrübeli türk oyuncu
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:57
Madem milyon dolarlık teklif versek dahi İngiltere'de oynayacakmış neden buraya görüşmeye gelmiş ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:59
Alıntı yapılan Tulpar26

cavcav bırakmaz
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 17:02
Alıntı yapılan Ganyotçu

Madem milyon dolarlık teklif versek dahi İngiltere'de oynayacakmış neden buraya görüşmeye gelmiş ?
Telaşlanma hemen bu haber yaklaşık 1 ay öncesinin haberi;) Boyd burda sanırım anlaşılırsa alınır anlaşılmazsa yollanır bu kadar basit
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,611 saniyede hazırlanmıştır