eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
Online Durum: Offline
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 14:13
Alıntı yapılan el fredo garcia

excalibur26 yani osman....

şimdilik sadece ismini yazıyorum,

buraya boynunda galatasaray kaşkollu fotoğrafını koyarım,insan içine çıkacak yüzün kalmaz...

beni tanırsın,psikopat olduğumu bilirsin, fazla ileri gitme yakarım,yıkarım yangın çıkartırım....

Efendim Nedim

Psikopatlık dereceni göster bakalım

Herkes seni merak ve tanımak istiyor.

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 14:19
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan el fredo garcia

excalibur26 yani osman.... şimdilik sadece ismini yazıyorum, buraya boynunda galatasaray kaşkollu fotoğrafını koyarım,insan içine çıkacak yüzün kalmaz... beni tanırsın,psikopat olduğumu bilirsin, fazla ileri gitme yakarım,yıkarım yangın çıkartırım....

Efendim Nedim

Psikopatlık dereceni göster bakalım

Herkes seni merak ve tanımak istiyor.

şimdilik bu kadar, fazla zorlamak istemiyorum,

devam edelim dersen kaybeden sen olursun, kayıpların ise tahmininden çok çok fazla olur...

nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 15:20
Cem yılmaz diyorya
Onun sevgisi burada (kalbine elini götürüyor) İÇİMİZDE
O takımların sevgisi İÇİMİZDE Allahın izniyle yıkılacak,devir dönecek Umut gençlerimizde
Dernek kurulurda ,Murat diri gibi insanlar pozitif işler yaptıkça gençlik ESES diyecek.
Birgün göreceksiniz tüm İrlandalılar sadece dışarıdan göçen,gelen insanlar olacak.
Birgün 30 bin stad yetmeyecek.O günlerde biz Avrupaya Uçak bileti peşinde koşacagız.RAKİPLER Bizans oyunu çevirenler değil,daha üst seviye takımlar olacak.
Bozarız oyunu,görüyoruz sonunu
Kadere inat ...Olacak,olacak
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 15:50

"Fenerbahçe'de kalıcı olmak istiyorum"

Fenerbahçe'nin Eskişehirspor'dan transfer ettiği Sezer Öztürk, takımda kalıcı olmak istediğini söyledi.

Fenerbahçede%20kalıcı%20olmak%20istiyorum

Fenerbahçe TV'de yayınlanan ''Günün Röportajı'' programına katılan Sezer Öztürk, sarı-lacivertli ekipte yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu anlatırken, ''Buralara gelmek çok kolay olmadı. Ayrıca her şey buraya gelmek de değil. Burada büyük başarılara imza atıp, kendimi kanıtlamak ve kalıcı olmak istiyorum'' dedi.

Kendisi için yepyeni bir sayfa açıldığını ve her şeyin yeni başladığını vurgulayan Sezer, ''Amacım, böyle bir kadro ve takımda kendimi kanıtlamak. Dünyanın gözü önünde formanın hakkını vermek. Fenerbahçe'de futbolcu olmak dünya arenasında olmak demek'' diye konuştu.

-''ZORLU BİR SEZON OLACAK'-
Sezer Öztürk, zorlu bir sezonun kendilerini beklediğini kaydederken, ''Bu sezon, zorlu bir sezon olacak. Geçen sezon Galatasaray ve Beşiktaş söz sahibi olamadılar. Bu sezon kadrolar güçlendi. Fenerbahçe'nin büyüklüğü buradan da anlaşılıyor, her sezon şampiyonluğa oynanıyor'' ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli formayla elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağını anlatan Sezer, ''Oturmuş bir kadromuz ve Aykut Kocaman gibi bir hocamız var. Bu her futbolcu için bir şans demek. Fenerbahçe'nin kendi öz evladı, takımın başında. Bizler de bu değerlere layık olmaya çalışıp, elimizden gelenin en iyisini yapıp, bu sene de şampiyon olacağız. Çünkü Fenerbahçe demek şampiyonluk demektir. Türkiye'de her zaman şampiyonluğu kovalayan demektir'' şeklinde konuştu.

Ayrıca, taraftarlarca sevilen, Fenerbahçe'nin vazgeçilmezleri arasında sayılan bir futbolcu olmak istediğine dikkati çeken Sezer, ''17-18 yaşımda Bayer Leverkusen'le Şampiyonlar Ligi'ndeydim. Real Madrid deplasmanı gibi zorlu bir çok deplasmanda bulundum. Hiç oynamadım, ancak her maçta kadrodaydım. Orası bambaşka bir yer. Şimdi onun heyecanını da taşıyorum, ancak asıl olarak takıma adaptasyonumu ve uyumumu düşünüyorum. Hocamın gözüne girmeyi, kendimi kanıtlamayı istiyorum. Sonra tüm başarılar sırayla gelecektir'' diyerek sözlerini tamamladı.

Ajansspor
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 15:53
yeteri kadar şans bulursa başarılı olur
ESES
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:01
Daha çirkin bi fotoğraf bulamamışlar mı Sezer'in koyacak ? =)
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:04
Şimdiden hayatı kaymış adamın
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:06
Alıntı yapılan Nusrat

Daha çirkin bi fotoğraf bulamamışlar mı Sezer'in koyacak ? =)

Hiç aynaya baktın mı hayatında milletin tipine mana buluyon.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:10
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund lu işçi özkan k. insanlara karışma.İsteyen istediği yorumu yaparrrr.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 16:11
Alıntı yapılan bloodSucker

RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund lu işçi özkan k. insanlara karışma.İsteyen istediği yorumu yaparrrr.

Abi yüz verme şuna. Şımarıyo sonra.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109110 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır