eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 225226227228229 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esqrknes Liste gör
Yeni Yazar

gürkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esqrknes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 14:11
bu acık trıbun kapanmaz hep hıkaye olarak kalır akıllarda her sezon ocak ayında kapanıyor nıyeyse hıc bısey gormuyoruz sıkıldım artık bu acık kapansın durumundan
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 15:27
2 yıldır açığın üstünü kapatamadılar 2 yıldır turnikelere bağış kutusu koymuş olsalardı taraftardan toplanan yardım parası ile bu statın üstü kapanırdı
yazık eskişehirspor yönetimine yazık

yazık bu şehri yönetenlere yazık

yazık bu şehrin zenginlerine yazık

yazıklar olsun hepinize
BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 15:35

Benim amacim ne ortami germek nede kaos olusturmak ben sadece bu konunun cozumune yardimci olabilmek icin fikrimi beyan ettim.Yani ben taraftar olarak artik toplu bir tepki koymamiz gerektigini dusunuyorum ve sunada kalpten katiliyorumki bu takima yapilacak en buyuk transfer acigin kapatilmasidir.

Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
esbarki Liste gör
Yeni Yazar

Barış Yıldırım
  Alıntı esbarki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 15:35
üstü açık tribünle stadı yıkan taraftarı kapalı tribün de düşününce.......
bu yönetimle olmaz.. gelen parayla bu forumdaki herkes yöneticilik yapabilir. sanırım çap meselesi
Yukarı
efar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Recep
Yer: eskişehir
  Alıntı efar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 15:45
Alıntı yapılan esbarki

üstü açık tribünle stadı yıkan taraftarı kapalı tribün de düşününce.......
bu yönetimle olmaz.. gelen parayla bu forumdaki herkes yöneticilik yapabilir. sanırım çap meselesi
evet bence de herkes yapabilir. yaptı da zaten... yıllarca köy sahalarında dolaştık o yüzden............... mezitliyi, salihliyi,nazilliyi hatırlıyormusun? ne güzel sahalardı onlar beeeeee.stadların hepsi birer "noucamp",rakiplerin hepsi ManU gibiydi. hey gidi günler heyyyyyy.
dediğin gibi. sanırım "çap" meselesi
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 16:26
halil aga.seneye bence hic transfer yapma..para da harcama..yeter ki Seneye Stadin üstünü kapat..Taraftarlari Transfer et...yada kulubü terket...
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
Yer: Turkey
  Alıntı 34mck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 17:01
ya siz dalga mı geciyorsunuz
mck
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 21:28
buna benzer kaçtane başlık açıldı kapandı hatta açılanlar sanırım değiştirildi...sonuc? sonuçta birşey olmadı..artık ümidimi maalesef yitirdim bu konuda..biara bu başlıgı görünce heyecanlanıyordum acaba olur mu die? sonra buna benzer başlıklar beni sinir etti? şimdi ise beni sinirlendirmiyor dahi...Halil Başkanla bu iş olmucak sanırım...hatta düşünüyorumda çift takımı tutan midesizler pardon kalbi cöp tenekesi gibi olan fahişe kalplerden uzak olmak adına düşelim ücüncü lige...eskiden daha mutluyduk sanki..gerci kötüye karsi herzaman EsEs süper ligde olmalı...tek EsEsim süper süper lig mi? adından başka hic bişiyi süper deil..ah EsEsim...futbol hic birseydir EsEs cok seydir...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:07
Bu başlık açılalı 2 sene geçmiş ama malesef bir tek çivi dahi çakılmadı. Verilen sözler havada kaldı...

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 08:21
Hayır kardeşim devam et bu konu boş konu başka yere bak.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 225226227228229 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır