eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Saçların niye uzun?" deyip bıçakladılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Online Durum: Offline
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 12:25
Eskişehir'de saçları uzun diye kimse kimseye saldırmaz. Başka mesele vardır. Hele hele bunu siyasetle ilişkilendirmenin hiç bir mantığı manası yok.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 13:12
Gayetde saldırırlar abicim, küçükken esnaf sarayının orda neden saatim yok ve neden gözlük takıyorum diye dayak yemiştim ben küçük olduğumdan bıçaklama ihtiyacı duymadılar.
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 16:26
eskişehir bu tip olayların yaşanacağı en son şehirdir.ama malesef 1000 de 1 ihtimal yinede oluyo malesef..arkadaşa geçmiş olsun ....
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 16:34
Mesele neden saçların uzun meselesi değildir. Kavga esnasında adamlardan bi tanesi "Ne konuşuyon len , şu tipine şu saçlarına bak hele" gibisinden bir laf sarfetmiştir ; basın da böyle yazmıştır.

Eskişehir'de onyüzbinmilyon tane üniversite öğrencisi var , halkımız artık alıştı böyle marjinal tipler görmeye.

Geçen ay , saç ve sakallarım ciddi şekilde uzundu , Çorlu'ya gittim. Sokakta yürürken kendimi ne kadar 'öteki' , ne kadar dışlanmış hissettiğimi tahmin edemezsiniz. Eskişehir'in gözünü seveyim ben. =)
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 17:19
Eskişehir de heleki üniversite şehri olan ve hızla gelişen modernleşen bir şehirde bu tip olay olması değil düşünülmesi bile saçma. Basın herşeyi abartır. Olay nasıl gelişmiştirde bu hale kadar getirtilmiştir. Valla en huzurlu şehir, isteyen istediği gibi dolaşıyor. Kimse kimseye karışmıyor. Başı boşluktan değil tamamen karşılıklı saygıdan oluşan bir olgu. Ama sen kalk hört zört et sonra ye sopayı alsın bunu basında malzeme yapsın bu konu bence abartı
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 18:01
bu olay yaklaşık 2 yıl önce yaşanmış. bıçaklanan elemanı sima olarak tanıyorum. doktorlarda sürekli görüyorum. her neyse diğer olaya gelince; genelde eskişehirin kenar mahallelerinde sokak serserilerini yaptığı olaylar bunlar. adamlar çarşıya indikleri zaman külhanbeyi kesilip gözlerine kestirdiklerine yok yere sataşmaktan zevk alıyolar. malesef bu her şehirde var.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ramos13 Liste gör
Yeni Yazar

Ramazan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ramos13 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 18:41
Saç meselesi değildir mutlaka bundan 10 sene önce olsa belki derdim ama saça gelene kadar ne tipler dolaşıyor Eskişehirde kimse bir şey demiyo..demez de
EFSANE
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 19:27
Kafası güzel olmuştur bahane aramışlardır sataşmak için. Böyle şeyler olmuyor değil.  Gözünün üstünde niye kaş var diye adam tartaklanıyor.
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 20:34
nedir bu yaa yıllar önceki mevzular açılıyor biri çıkıp yorum yapıyor diğerleride bugün olmuş gibi konuya devam ediyor
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 23:19
forum iyice saçmalamış biri çıkmış 2 yıl önceki konuyu tekrar ortaya çıkarıyor,bizde yeni bişey mi diye sayfa sayfa bakıp zamanımızı harcırıyoruz.

Transfer forumu zaten girilecek gibi değil.Ben internet başına oturduğumda ilk foruma girerdim ama artık gereği yokmuş.Bu ne saçmalıkkk.

syg.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır