eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 17:54
Eskişehirspor'a özgü bir forma üretilirse iyi olur ama bu konudada istediğimiz olmayacak gibi geliyor bana.Üstelik formaların fiyatlarıda hayli pahalı olacak yine ama bizde gidip alacağız.Cüzzi bir fiyattan satışa sunulsa gerçekten iyi olur ama adidas vs.diye pahalı olacaktır.
Yukarı
Tug! Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: esk
  Alıntı Tug! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 19:45
taraftar forması olabilir diye düşündüm.
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 19:58
Adidas sürekli belli kalıplarda forma üretiyor.Muhtemelen gelip yönetimin önüne 4-5 çaşit forma sunacaklar ve bizim yönetimde birisini seçmek zorunda kalıcak.Karabükspor bile kendi formasını kendi üretiyor.Bizim formalarımızı neden bir türk firması üretemiyor.Türkiyede üretiliyor ( adidası akkanat holding üretiyor bursada), yurtdışına gidiyor,marka ve logolar basılıyor ve tekrar türkiyeye 2 misline satılıyor.Bence Akkanat holding in tekstil firmasından rica edilmeli ve esstore markalı ürün bastırılmalı.İnanın adidastan 2 kat daha ucuz kaliteli ve istediğimiz dizaynda olur.Birçok tekstil ürünü Türkiyede üretiliyor.Türkiye bu konuda dünya devlerinden birisi.Ama ne yazıkki henüz forma konusunda 1-2 klübümüzün girişimi dışında hala bir marka yaratamadık.Sarar bu konuda öncülük edermi dicem ama hiç sanmıyorum.Ölü yatırım onların gözünde.(!!)Bence yöneticilerle konuşulmalı ve bir an önce kendi markamızı yaratmalıyız.Bunu tedarik edebilecek bir çok tekstil firması olduğuna hi. şüphem yok.
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 21:24
Bu formalar en gec piyasa ya 3 ay sonra cikar,her sene aynisini yapiyoruz
Neden nisan mayis da yapmazlar anlamiyorum
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 12:29

Milan'ın bu sezon giyeceği deplasman formaları bunlar..Özellikle siyah formaya hasta oldum diyebilirim.Smile Yönetim böyle forma çıkarırsa bu sezon forma satışlarında patlama olur diye düşünüyorum..

Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 12:33
Alıntı yapılan ermnuniesesfan

Adidas sürekli belli kalıplarda forma üretiyor.Muhtemelen gelip yönetimin önüne 4-5 çaşit forma sunacaklar ve bizim yönetimde birisini seçmek zorunda kalıcak.Karabükspor bile kendi formasını kendi üretiyor.Bizim formalarımızı neden bir türk firması üretemiyor.Türkiyede üretiliyor ( adidası akkanat holding üretiyor bursada), yurtdışına gidiyor,marka ve logolar basılıyor ve tekrar türkiyeye 2 misline satılıyor.Bence Akkanat holding in tekstil firmasından rica edilmeli ve esstore markalı ürün bastırılmalı.İnanın adidastan 2 kat daha ucuz kaliteli ve istediğimiz dizaynda olur.Birçok tekstil ürünü Türkiyede üretiliyor.Türkiye bu konuda dünya devlerinden birisi.Ama ne yazıkki henüz forma konusunda 1-2 klübümüzün girişimi dışında hala bir marka yaratamadık.Sarar bu konuda öncülük edermi dicem ama hiç sanmıyorum.Ölü yatırım onların gözünde.(!!)Bence yöneticilerle konuşulmalı ve bir an önce kendi markamızı yaratmalıyız.Bunu tedarik edebilecek bir çok tekstil firması olduğuna hi. şüphem yok.

Nerdeee onları yapacak Yönetim...

Anadolu Yıldızı
Yukarı
muss26 Liste gör
Yazar

Musa
Yer: Eskişehir
  Alıntı muss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 14:40
Alıntı yapılan Tug!

By tugiss at 2011-06-30

By tugiss at 2011-06-30
Bu Formaların ikiside 10 numara.Yapanın ellerine Saglık cok güzel olmus...
Bir Baba Hindi Heyyy Allah
Yukarı
muss26 Liste gör
Yazar

Musa
Yer: Eskişehir
  Alıntı muss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 14:44
Alıntı yapılan muss26

Alıntı yapılan Tug!

By tugiss at 2011-06-30

By tugiss at 2011-06-30
Bu Formaların ikiside 10 numara.Yapanın ellerine Saglık cok güzel olmus...
YÖNETİM UYUMA TARAFTAR  BU FORMALARDAN İSTİYOR.
Bir Baba Hindi Heyyy Allah
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 14:58
2. forma süper olmuş Kolları beyaz olan.emeğine sağlık arkadaşım süper tasarım gerçekten..
Yukarı
dukla-prag Liste gör
Yeni Yazar

MUSTAFA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dukla-prag Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 15:29
yeni üye oldum selamlar.
Sanırım katalog forması giyeceğiz.Bize özel bir forma yapacaklarını zannetmiyorum.(belki lotto olsa yapabilirdi.A.Gücü-G.Birliği ne gecen sene yaptıkları gibi)
Benim tahminlerim aşağıdaki gibidir.
1-Düz kırmızı+siyah şort veya kırmızı şort (antebin gibi resim1)
2-çubuklu.geçen seneki kayseri-antep gibi resim2)
3-düz beyaz (mecburen tff zorunluluğu )
4-sarı - alternatif resim3
5-belki..siyah kırmızı bantlı resim4
tabi bunlar sadece tahminimdir.bakalım kaçta kaç tutar...
ha bu arada adidasın meşhur 3 çizgisi omuz-kol kenarları ve şort kenarlarında fixtir.kaçınılmaz vardır.

http://www.gaziantepspor.org.tr/yonetim/upload/haber%202011-2012/imzatoreni-2806_04.jpg
http://www.prodirectsoccer.com/teamwear/adidas-Teamwear-Football-Shirts-adidas-Stricon-Short-Sleeve-Jersey-Team-Kits-BlackUniversity-Red-18860.aspx
http://www.prodirectsoccer.com/teamwear/adidas-Teamwear-Football-Shirts-adidas-Tabela-II-Short-Sleeve-Jersey-Team-Kits-SunshineBlack-29050.aspx
http://www.prodirectsoccer.com/teamwear/adidas-Teamwear-Football-Shirts-adidas-Tabela-II-Short-Sleeve-Jersey-Team-Kits-BlackUniversity-Red-28935.aspx
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır