eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 21:31
Ordu morali: 2-1

Eskişehirspor, Orduspor ile oynanan özel maçtan Serdar ve Mustafa Sevgi'nin golleri ile 2-1 galip ayrıldı. İlk yarı Orduspor'un sert futbolu karşısında çaresiz kalan Şimşekler, Diyadin'den fırça yiyince ikinci yarı kora kor bir mücadeleye girerek sahada esti.
2007-2008 sezonu hazırlıklarını Nevşehir'de düzenlenen ve 5 takımın katılımı ile gerçekleşen Nevşehir Cup Turnuvası’nda oynadığı özel maçlarla sürdüren Eskişehirspor, Orduspor ile oynadığı karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.
Bugüne kadar oynanan 8 maçta gerçek gücünü ortaya koymayan Eskişehirspor, Orduspor ile oynanan maçta ikinci yarı sergilediği futbol ve aldığı 2-1'lik galibiyet ile taraftarlarını rahatlattı.
Karşılaşmaya tutuk başlayan Eskişehirsporlu futbolcular, Orduspor'un sert futbolu karşısında ilk yarı hiçbir varlık gösteremedi. İkinci yarı öncesi Teknik direktör Metin Diyadin’in, kulübede futbolculara sert bir konuşma yaparak, "Kız gibi oynamayın, voleybol oynamıyoruz" demesi, Siyah -Kırmızılı futbolcuları ateşledi.
İlk yarı 8. dakikada Emre'nin ofsayt'tan attığı gol ile 1-0 mağlup duruma düşen Eskişehirspor, Diyadin'in bu fırçası üzerine ikinci yarıya hızlı başladı. Eskişehirspor, Orduspor'un sert futboluna ikinci devre aynı sertlikte cevap verdi.
57. dakikada Coşkun'un şutu direkten döndü.
60. dakikada Ordusporlu Ali Sakal ve Coşkun Birdal arasında gergin anlar yaşandı. Serkan'ın Sakal'a sert girmesi yüzünden çıkan tartışma da saha bir anda karıştı.
70. dakikada Mustafa Sevgi'nin soldan ortasında Serdar arka direk gerisinden sıfır sayılacak noktadan sert vurdu. Kaleci Şenol'un eline çarpan top ağlarla buluştu. 1-1
77. dakikada ise yine Mustafa Sevgi'nin soldan ortasında Serdar ceza sahası içinde tamamladı. Top Uğur'un eline çarpınca yan hakemin uyarısı ile penaltı verildi. Mustafa Sevgi penaltı vuruşunda topu ağlara göndererek galibiyete imza attı. 2-1
Turnuvada son özel maçını yarın saat 18.00'da Mardinspor ile oynayacak olan Eskişehirspor, bu karşılaşmanın ardından kampı tamamlayarak üç günlük izne çıkacak.
Siyah-Kırmızılı futbolcular, 19 Ağustos da Eskişehir'de toplanarak lig öncesi son hazırlıklarını yapacak.
Şimşekler, 2007-2008 sezonuna ise 25 veya 26 Ağustos da sahasında gece oynayacağı Elazığspor maçı ile merhaba diyecek.
14.08.2007
sakarya.

HAKEMLER

: Deniz Çoban, Mehmet Dimyeri, Hulisi Akıncan
ESKİŞEHİRSPOR: Sinan, Erkan (Ömer dk. 46 ), Ersin, Zafer (Ulaş dk. 65 ), Tufan, Mehmet Akif, Doğa (Sezgin dk.87), Serdar, Engin (Mustafa Sevgi dk. 52 ), Çoşkun, Serkan (Koray dk. 65 )
ORDUSPOR: Şenol, Uğur, Yiğitcan, Cihan, Mahmut (Ümit dk. 46), Emrah (Serkan dk. 46 ), Cafercan (Onur dk. 46 ), Şenol Demirci, Emre (Mülayim dk. 46 ), Aydın, Ali
GOLLER: Emre Aygün (dk. 7), Serdar (dk. 70), M.Sevgi (dk. 77)
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 21:34
Alıntı yapılan tnt

Alıntı yapılan hamdiozen

forumumu geri istiyorum.Seviyemi geri istiyorum.Kim genede ne yaptıysa Misafirperliğimi geri istiyorum.Küçük ve gereksiz lafları söylemeyen yorumcularımı geri istiyorum.

Eski üyelerin forumda daha aktif olarak seviyesizliklere müdahale etmelerini istiyorum. ESKİŞEHİRSPOR'luluk bilinci istiyorum...
bir LÜTFEN kampanyası da biz mi başlatsak.. artık gerçekten çok sıkmaya başladı...

Açıkçası yeni foruma geçtiğimiz günden beri o kadar seviyesiz, o kadar gereksiz, o kadar boş,o kadar forum incelenmeden yazılan mesaj,tekrar tekrar eklenip 80 kez okutturulmaya dayatılan basın haberleri var ki yazmak gelmiyor içimden...
Yukarı
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 21:52
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan tnt

Alıntı yapılan hamdiozen

forumumu geri istiyorum.Seviyemi geri istiyorum.Kim genede ne yaptıysa Misafirperliğimi geri istiyorum.Küçük ve gereksiz lafları söylemeyen yorumcularımı geri istiyorum.

Eski üyelerin forumda daha aktif olarak seviyesizliklere müdahale etmelerini istiyorum. ESKİŞEHİRSPOR'luluk bilinci istiyorum...
bir LÜTFEN kampanyası da biz mi başlatsak.. artık gerçekten çok sıkmaya başladı...

Açıkçası yeni foruma geçtiğimiz günden beri o kadar seviyesiz, o kadar gereksiz, o kadar boş,o kadar forum incelenmeden yazılan mesaj,tekrar tekrar eklenip 80 kez okutturulmaya dayatılan basın haberleri var ki yazmak gelmiyor içimden...

Durumu güzel özetlemişsiniz.
Seviye, kalite, saygı, nitelik vs.vs.
Eğer bu böyle devam edecekse yazmamaya devam edeceğim.
Ayrıca okumayacağımda. Çünkü aynı şeyi tekrar tekrar okuyacak hal ve vaktim yok. Yıllarca belli emeklerle Türkiye' nin en saydın saygılı ve seviyeli forumunu geri istiyorum. Forumda yeniden Eskişehirsporluluk Bilinci isteyenlerdenim.
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 21:58
Eski üyelerin çoğunun mesaj sayısı az...    
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:24
Güzek oldu bu galibiyet, perşembe günü Mardin'i de yenip moralli bir şekilde Elazığ mıaçına hazırlanalım..
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:29
Alıntı yapılan esmaris

Hazırlıkda olsa Ordu'yu yenmek çok güzel..Ayrıca hazırlık maçları şaka maka bayağı moral bozuyordu,çok iyi oldu galibiyet..Hakan abim alıyormusun kombineyi artıkTongueTongue

Alıyorum Biraderim Clap
Sümerli EsEs
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:38
Alıntı yapılan KaRa

ben kozakçı 13 ayı aşan üyeliğim var aynı kullnıcı adıyla form yenilenince çoğumuzun bilğileri sıfırlandı çoğumuz tekrar sıfır mesajdan başladık normalde benim 155 160 civarın mesajim olması gerekiyorduSmileBig%20smileEmbarrassed
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:41
Alıntı yapılan emrah

Güzek oldu bu galibiyet, perşembe günü Mardin'i de yenip moralli bir şekilde Elazığ mıaçına hazırlanalım..
inşallah liğde de yeneriz iki kat güzel olurEmbarrassed
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:41
Hazırlık maçlarında sonucun önemi yok diyoruz ancak birkaç maçtır süre gelen şansızlığımızı üzerimizden atarak hemde Ordu'yu yenmek hepimiz açısından moral oldu.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 22:42
Alıntı yapılan kozakcı

Alıntı yapılan KaRa

ben kozakçı 13 ayı aşan üyeliğim var aynı kullnıcı adıyla form yenilenince çoğumuzun bilğileri sıfırlandı çoğumuz tekrar sıfır mesajdan başladık normalde benim 155 160 civarın mesajim olması gerekiyorduSmileBig%20smileEmbarrassed
Çoğumuz değil hepimiz sıfır mesajdan başladık. Benim kastettiğim o değildi. Yani eski kullanıcılar yeni forumda pek aktif değiller. Dolayısıyla diğer üyelere nazaran eski kullanıcıların mesaj sayıları daha düşük. Bunu kastettim. Yoksa sistemin sıfırlandığından haberim var...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır