eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıMehmet Boztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 12:55
resmi sitede mehmet boztepe tarnsferimiz yer almıyor nedense evet antremanlarda var ama hayret bir şey :S
sevinmek için sevmedik
Yukarı
Ruskkii_Tsar Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2011 saat 13:42
Mehmet Boztepe geldi bize. Kamplarda ve antrenmanlarda yer alıyor. Habercilik anlayışı bu işte bunların...
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2011 saat 00:07
Saçma sapan bir iddia!

Oğuz Öztürk - Dün ulusal basında Mehmet Boztepe ile ilgili yer alan bir haber, şaşkınlık yarattı. Haberde, “Beşiktaşlı yöneticiler, Mehmet Boztepe için Borussia Dortmund’un kapısını çalınca, Siyah-Beyazlı kulübün adını kullanılarak transfer yapılmaya çalışıldığı ortaya çıkı.
Başkan Demirören çıldırdı” ifadeleri kullanıldı. Beşiktaş kulübünün bunun hesabını soracağı ifade edilen haberi yapanların, Mehmet Boztepe’nin haftalar önce Eskişehirspor ile anlaştığını bilmemesi ise ayrı bir tartışma konusu olacak nitelikte.
30.06.2011
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:15
Elazığ’da doğdu Es Es’li oldu!

Almanya'da, 'Türk Ribery' lakabı takılan Mehmet, Eskişehirspor forması ile adından söz ettirebilir.

YENİ NURİ ŞAHİN

Mehmet Boztepe ailesiyle beraber Almanya’ya göç eden çocuklardan. Çocuk yaşlarda Asberg altyapısında futbola başladı ve gösterdiği performansla birçok üst kademe takımının gözlemcisi tarafından izlenildi.
Onu ilk gören ise Borussia Mönchengladbach oldu. Daha sonra da Nuri Şahin’i yetiştiren Borussia Dortmund’a geçti ve bu andan itibaren onun için ‘Yeni Nuri’ yorumları yapıldı.

BEN MEHMET BOZTEPE’YİM!

Mehmet Boztepe, üzerine yapıştırılan Nuri Şahin etiketinden ise oldukça rahatsız. Kaldı ki, bu durumda oldukça haklı da. Nuri Şahin ile çok farklı oyun tarzına sahip olan Mehmet, Sporx’e verdiği röportajda “Ben sadece Mehmet Boztepe’yim” diyor.

MÜCADELEDEN KAÇMIYOR

Artık Eskişehirspor için ter dökecek olan Mehmet Boztepe, mücadeleci ve hızlı yapısı ile dikkat çekiyor. Almanya’da iyi bir alt yapı eğitimi alan Mehmet Boztepe, tıpkı Tarık Çamdal gibi tüm yeteneklerini kullanma fırsatını yakalarsa, mutlaka Eskişehirspor’a faydalı bir oyuncu olacaktır. – Oğuz Öztürk

01.07.2011 SONHABER
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:23
sonhaber gazetesinin haberiyle resim bir kere uyuşsa şaşarım
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:26
Alıntı yapılan hulusi26

sonhaber gazetesinin haberiyle resim bir kere uyuşsa şaşarım

Yukarıda ki fotoğrafı bende benzetemedim ama yükliyeyim dedim.
Tarık Çamdal'ın fotoğrafı yerine de Erkan Zengin'i koymuşlar...
Yukarı
By_EsEs026 Liste gör
Yeni Yazar

ibrahim
Yer: Akşehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:16
Arkadaşlar ben mehmet boztepe ile konuştum imza atmış ve bayrağın önünde fotoğraf çekinmiş...fakat neden yayınlanmadığını oda bilmiyor...

Mehmet Boztepe Resmi Facebook Sayfası:
http://www.facebook.com/Mehmet.Boztepe.Offical
By_EsEs026
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:18
“Beşiktaş’a gitmiyorum Eskişehir’de mutluyum”
Eskişehirspor´un gurbetçi futbolcularından Mehmet Boztepe, Beşiktaş kendisinin bir görüşme yapmadığını, Eskişehir´de mutlu olduğunu ifade etti.

Eskişehirspor´a imza atmasına karşın bazı gazetelerde, " Mehmet Beşiktaş´a gidiyor" haberi üzerine konuşan  Mehmet, Eskişehir´i sevdiğini ve imza attığını söyledi.
 Geçen sezon Almanya´nın Borussia  Dordmund  takımında yıldızı parlayan 1988 doğumlu Mehmet Boztepe, " Eskişehir´e gelip imza atmıştım. Ancak menajerim kanalıyla Beşiktaş devreye girmiş. Buraya söz verdim ve idmanlara çıkıyorum. Burada mutluyum ve başarıyı Eskişehir´de yakalarım" diye konuştu.
Milli takımın yaş gruplarında iki kez milli olan orta saha oyuncusu " Eskişehir güzel kent. Futbol kültürü olan bir bölge. Aslen Elazığlı olmama rağmen Eskişehir´in ününü duydum" dedi.

Sakarya
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 21:59
Eskişehirsporumuza karakterli bir oyuncu daha kazandırdık diyebilirim. Gerçekten düzgün ve kişiliği 10 numara bir genç. Muhabbet etme imkanım oldu. Bizleri seviyor aynı zamanda merak ediyor. Ben de Mehmetin gelecek açısından takımımıza fayda sağlayacağını düşünüyorum. 
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 23:18
Kartepe'de bende konuştum kendisiyle.Taraftarı çok merak ediyor.Hatta bana forma numarası hakkında soru bile sordu.Bende memleketinin plaka numarası en güzeli cevabını verdim ve 54-52-16-61-41-34'e taraftarın sempati ile yaklaşmayacağını söyledim.
İnşallah kendini gösterir ve takımda kalıcı isim olur.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır