eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 02:43
Koca sene yata yata 2 trilyonu cebe indirdi tıpkı Ümit gibi 1000 kez dedik yine diyeceğiz bu 3 eziklerin 30 yaş civarı ve üstü gelen oyuncuların % 90'ı bu şekilde olur . Çünkü bu adamlar artık futboldan alacağını almış son dönemlerinde sadece parayı düşünürler . Antep Kayseri genç yetenekleri kapadursun biz 3 eziklerin kapısında beleş adam bekleyelim .
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 12:51
tellomu tello bızım takımdamı futbol oynuyor hala ? ben besıktas macından sonra bır daha gormedımde. bu adamı ne sakatlıksa mubarek adamların bacakları kırılıyo yıne lıgın son haftalarına ıyıleserek donuyolar oynuyolar ama bızımkı ne oldugu bellı degıl hastamı pıskolojık sorunlarımı var nedır kesın olarak bılen bırısı yok hacı baba tekkesımı burası anlamadım gıttı umıt karan yerlerden kalkmaz takla atmak ıcın dunyaların parasını alır tello gelır oynamaz ne bıcım bır futbol anlayısı vardır bu yonetım kadrosunun hıc anlamıs degılım
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2011 saat 13:12
Alıntı yapılan quarentina_26

tellomu tello bızım takımdamı futbol oynuyor hala ? ben besıktas macından sonra bır daha gormedımde. bu adamı ne sakatlıksa mubarek adamların bacakları kırılıyo yıne lıgın son haftalarına ıyıleserek donuyolar oynuyolar ama bızımkı ne oldugu bellı degıl hastamı pıskolojık sorunlarımı var nedır kesın olarak bılen bırısı yok hacı baba tekkesımı burası anlamadım gıttı umıt karan yerlerden kalkmaz takla atmak ıcın dunyaların parasını alır tello gelır oynamaz ne bıcım bır futbol anlayısı vardır bu yonetım kadrosunun hıc anlamıs degılım
LOLCryCryCryCry Ağlanacak halimizi esprili bir dille anlatmışsınız.Wink Güldürdünüz ama bizim yönetimde hala aynı hatalar sürüyo gibi. Güya 3-4 oyuncu bu hafta bitiyoduConfused
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 11:31
1-24 Temmuz tarihleri arasında Kupa Amerika'da Şili milli takımında yer alacak mı acaba? Bilgisi olan var mı?
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 11:34
Çok saçma bir şey söyleyeceğim size:) İçimde bir his Tello'nun bu sene döktüreceğini söylüyor...Embarrassed
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 12:53
Tello sakat mi? Suc tello da degil,suc yônetimde!tello nun ayaklarini sigortalatdirmalari gerek!
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 12:56
Alıntı yapılan esmaris

Çok saçma bir şey söyleyeceğim size:) İçimde bir his Tello'nun bu sene döktüreceğini söylüyor...Embarrassed
İnşallah dediğin gibi olur da takıma faydası dokunur.
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 13:04
Alıntı yapılan enes1965

1-24 Temmuz tarihleri arasında Kupa Amerika'da Şili milli takımında yer alacak mı acaba? Bilgisi olan var mı?

yer almayacak diye biliyorum
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 13:09
bence sezer'in mevkide bu sene büyük ihtimalle tello oynar..diğer ihtimaller : alper-erkan.
Yukarı
Mehmet ESER Liste gör
Yazar

MEHMET ESER
Yer: muğla
  Alıntı Mehmet ESER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2011 saat 13:10
mehmet ali abi fikirlerimiz aynı bu tello bu sene çok iş yapacak.bakın görün.
Aynı dili konuşanlar değil,aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9394959697 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır