eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Birbirimizi Tanıyalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:02
Alıntı yapılan alpayt1

bu başlığı düşünüp açan hemşehrilerime teşekkür ederim.Çok güzel bir iletişim kurulacağı kesin.Emeğinize sağlık.

Bende,neredeyse 1 senedir yazilmamis,arayip bulup sunan arkadasa tesekkür ederim....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:23
Ben Alpay, 7 ceddime kadar Eskişehirliyim.1975 liyim, evliyim ... İstanbulda yaaşıyorum.Hem holdingte hemde bir üniversitenin başında insan kaynakları direktörüyüm,öğretim görevlisiyim.
Bir çok konferansa konuşmacı olarak katılıyorum.6 aylık eşim hamile ve bir kızım olacak Allah kısmet ederse... Bu cuma akşamı Eskişehirimize geliyoruz kısmetse, 2 hafta kadar orada olacağım.Ailem anne bana orada yaşıyor. Porsuğun suyunu,kalabak suyunu,yazın gündüz 40 derece olan sıcaklıkta yanmayı,gecesinde de üşümeyi,hamamyolunda alışveriş yapacağım deyip esparktan alışveriş yapmayı :) tranway hareket halindeyken önünden geçmeyi, ve en çokta tepemizden eksik olmayan F4 fantom savaş uçaklarının sesini özledim.Gökçekaya barajına kayınçomla (bu kelimeyide yazarken kendime gülüyorum) balık tutmaya gidecez.Sazan yiyeceğiz :)
İstanbulda olupta görüşmek isteyen,eskişehirden de gelip ziyaret etmek isteyen hemşehrilerime ve renktaşlarıma kapım sonuna kadar açık ( kapı kapanmaz bizde) Thumbs%20Up
Yukarı
ndyass Liste gör
Yazar

Aydın Aksu
Yer: Bursa
  Alıntı ndyass Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:30
Ben Aydın.Doğma büyüme Eskişehirli olup şuan gurbette ekmek parası peşindeyiz ailecek Bursalarda.İnternet sektöründeyiz.
Eskişehir Hasreti Yaktı Bizi.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:34
Alıntı yapılan Darkevil_26

murat atılgan,

Erkan,Atilganin ilk ögrencilerindendim,oranin havasini soluduysan hayattan korkma ,yürü   ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Marten Liste gör
Yeni Yazar

Soner
Yer: İstanbul
  Alıntı Marten Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:48
Herkese selam öncelikle Adım Soner
Doğma büyüme Eskisehrli ve eskisehirspor sevdalısıyım 2 yıldır forumu takip eiyorun kısme bugüneymiş ilk mesajımı buraya yazıyorum.Şuan istanbulda yasıyorum.
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 10:10
soner kardeşim merhabalar,
istanbulda neredesin?çalışıyormusun ? öğrencimisin?
bende istanbuldayım.
sağlıcakla kal
alpay
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 13:25
selam arkadaşlar..bu site kurulduğundan beri takip ediyorum.yine aynı kullanıcı ismiyleydim..ama bir ara işlerim dolayısıylas takip edemedim sanırım o zamanda üyeliğim iptal edilmiş..sitede yeni üyeliğe kapalıydı.şuan yine üye olabildim..Siirtte yaşıyorum iş icabı..Eskişehir sevgisi heryerde..herkese saygılar güzel memleketimede selamlar olsun...
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 13:29
Doğma Büyüme Eskişehir Çocuğuyum.. Evli ve Bir Çocuk Babasıyım..Arçelik Buzdolabı fab. Çalışıyorum..
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 17:12
1980 Eskişehir doğumluyum, Sütlüce mh 28 yıl oturdum, şimdi tunalı mahallesindeyim, ilkokulu ve ortaokulu ziyagökalp ilköğretim okulunda tamamladım.  Lise ise prof. dr. orhan oğuz lisesinden mezun oldum (1997-1998). Eskişehir' in en değerli firması ETi' de memur olarak çalışmaktayım. Doğma büyüme ESES liyim, Eskişehirli olunmaz, Eskişehirli doğulur. Herkese saygılar
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
relámpago26 Liste gör
Yeni Yazar

Serhat
Yer: ankara
  Alıntı relámpago26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 17:43
ben serhat. 1989 eskişehir doğumluyum kırıkkale üniversitesinde makine mühendisliğinde okuyorum.bütün hemşerilerime selamlar
DELİKANLI ADAMIN TUTTUĞU TAKIM NÜFUS CUZDANINDA YAZAR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır