eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 473474475476477 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gimpos Liste gör
Yazar

Ersin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Gimpos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 19:32
Açık öğretim kamu yönetimi bölümüne yazılmak istiyorum dershane araştırıyorum, tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir dershane var mı renktaşlar ?
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 20:51
Alıntı yapılan moritanya

eBay'dan(İngiltere) forma getirteceğim ancak alışveriş koşullarını bilmiyorum.Bankada hesap mı açtırmam gerekiyor yoksa başka işlemler de mi yapmamız gerekiyor ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

www.esstore.com da yurtdışı için prosedür yazıyordu

Alıntı yapılan esesliadem

SSK sicil kaydını nereden alabilirim ?

https://www.turkiye.gov.tr/ 1. e-devlet şifresi e-devlet şifrenizi, herhangi bir PTT şubesine giderek alabilirsiniz.biraz sıra var ama E-türkiye çok faydalı kişisel tüm hareketleriniz orada içinde SGK hizmet dükümü,sorgulama var

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/!ut/p/c0/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os_gAS-PAAE8TIwMLNw9zAyNjw1AjVxdjQwMLY_3gkiL9gmxHRQCfgTqw/
burada ilaç kullanım v.s var işinizi çözmez

SRC Belgesi ile bilgilerde burada var boşyere kurslara para kaptırmayın
http://ubgup.gazi.edu.tr/

Açıköğretim için en faydalı yol MURAT açıköğretimin yardımcı kitabını al

şurdan geçmiş yılların sorularının çıktısını al http://www.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx
cevapları  üstüne işaretle sınavdan bir gün önce bak % 50 ile % 70 soruları tekrarlamak zorundalar özel dersler hariç şimdi türk dili,matematik ,istatistik te aynı sorular çıkmaz ama benzeri çıkar kamu yönetimi,halkla ilişkiler gibi ne biliyim iktisat gibi bölümlerde özellikle aynı çıkan dersler var çünkü konuları hep aynı. İllada ders alıcam diyorsan dersanenin hiç önemi yok diye düşünüyorum. boşa paran gitmesin.soru ezberle konuyu oku birkere unutmaz hale geliyorsun.Ayrıca sınavdan önce yardımcı kitabtan hızlı hızlı konuları tara 3 5 soru öyle yaparsın
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 21:01
Alıntı yapılan okyees

Alıntı yapılan moritanya

eBay'dan(İngiltere) forma getirteceğim ancak alışveriş koşullarını bilmiyorum.Bankada hesap mı açtırmam gerekiyor yoksa başka işlemler de mi yapmamız gerekiyor ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

www.esstore.com da yurtdışı için prosedür yazıyordu...
Teşekkürler abim, sağol yardımın için.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 21:13
Hotmail maillerine ulaşamama sorunu yaşayanlar var mı? Msn de problem yok ama hotmail üzerinden girince maillerime ulaşamıyorum, sunucu bulunamadı hatası alıyorum. Firefox yada İnternet Explorer farketmiyor.Düzeltmek için ne yapmamız gerekiyor?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 12:36
Alıntı yapılan Gimpos

Açık öğretim kamu yönetimi bölümüne yazılmak istiyorum dershane araştırıyorum, tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir dershane var mı renktaşlar ?

Egemiz'e gidebilirsin... İşbankasının karşısında, yan tarafından minübüsler kalkıyor.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 12:39
Askerlik şubesinde çalışan veyahut askerlik alma işlemleri hakkında engin bilgilere sahip olan var mı? Varsa benimle iletişime geçebilirlerse, sevinirim...
Yukarı
Gimpos Liste gör
Yazar

Ersin
  Alıntı Gimpos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 13:14
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan Gimpos

Egemiz'e gidebilirsin... İşbankasının karşısında, yan tarafından minübüsler kalkıyor.

Bende orayı düşünüyorum, büyük ihtimal egemize kayıt olucam.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2011 saat 13:48
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Askerlik şubesinde çalışan veyahut askerlik alma işlemleri hakkında engin bilgilere sahip olan var mı? Varsa benimle iletişime geçebilirlerse, sevinirim...
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 16:34
foruma uzun zamandır kayıtlıyım ama imza kullanmadım hiç imzayı normal yazının sonuna mı yazıyorsun? yani mesaj yazarken imzanı da her seferinde mesajının sonuna yazıyor musun? yoksa imzanı kaydedip her mesaj yazdığında kendiliğinden mi çıkıyor?
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2011 saat 16:49
Sol üstten "Üye Kontrol Paneli" -> "Profil Değiştir" kısmında aşağıda "İmza" bölümü var. Orayı ne şekilde doldurursanız imzanız foruma bıraktığınız her mesajın altına otomatik olarak eklenir...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 473474475476477 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır