eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bizden Biri ... Yeni Stad Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161718
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2009 saat 17:03
Gerçekten hepsi birbirinden güzel projeler . Bursa taraftarını tebrik etmek lazım adamlar baskı yaptılar stad yerinde kalacak diye ve başardılar . Biz pazar günü pankart açtık ama grup ve derneklerden ne bir alkış ne de bir destek gördük sadece baktılar . Demekki Muttalıp'a ya da Bozdağa yapsalarda onlar için önemli değil . Demekki onlar için taraftarın büyük çoğunluğunu görüşü önemli değil . Böyle önemli bir konuda bile birlik olamayacak kadar aciz durumda olan taraftarımızın iyi tribün yapması da mucize olur . Yazıklar olsun .
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
  Alıntı Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2009 saat 15:41
Link Göstermiyor Bozuk Sanırım..Wacko
Yukarı
RocketRonnie Liste gör
Yazar

Murat Altıbaş
Yer: METU
  Alıntı RocketRonnie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2011 saat 23:56
"Kuzenimin sizlerle paylaşmamı rica ettiği iletisini aşağıda bulabilirsiniz.Foruma çok fazla mesaj yazmadığım için başlık açmayı bilmiyorum.Moderatörlerin uygun görmesi halinde burs konusu hakkında yeni bir başlık açılabilir.Murat Altıbaş"

Sayın Eskişehirspor taraftarları,

Öncelikle birkaç cümleyle kendimi tanıtmak isterim. Adım Cem Altıbaş. Forumdaki insanlardan bazıları daha önce hazırladığım stadyum projesinden beni hatırlayacaklardır. Uzun bir süredir
bir marka yaratma projesi üzerinde çalışmaktayım . Bu marka (KREO26), şehir tarzı konseptiyle yola çıkmış ve markanın ilerleyen süreçte, özellikle gençlere yönelik, öncü bir moda markası olması amaçlanmıştır.
(KREO26, şahsımın tescili için başvurduğu ve koruma altında olan, Eskişehirspor'la ilgili olmayan bir markadır.)

Bu markanın ilk sene koleksiyonlarını Eskişehir teması ile tasarladım ve söz Eskişehir'den açılmışken Eskişehirspor'dan bahsetmeden olmaz diye düşündüm. Bu yüzden "Esstore"larda satılması için
bir seri hazırladım. Bu seride Eskişehirspor ile ilgili t-shirtler bulunmaktadır. Ayrıca Eskişehirspor'un kendine özgü olması amaçlanan dört adet forma tasarımlarına da bu serinin içerisinde bakabilirsiniz.

Bahsi edilen serideki ürünlerin  tasarımcısı olarak kullanım hakkını,ticari bir çıkar düşünmeden, Eskişehirspor'a vermek istemekteyim. Fakat, bunlardan elde edilecek gelirlerin "Eskişehirspor Taraftar Bursu" olarak, şehrimizde
okuyan öğrenci kardeşlerimize burs olarak kullanılması şartını öne sürmekteyim.

Burada amaçlanan Eskişehirspor taraftarları olarak bizlerin hem kardeşlerimize eğitim süreçlerinde yardımcı olmamız, hem de yeni nesillere Eskişehirspor taraftarlığının sadece bir takım tutmak olmadığını
aşılamaktır. Böyle bir burs oluşumu sizlerin de desteğini alırsa, bu forumda taraftarlar tarafından detayları tartışılabilir. Belki başka arkadaşlarımızın katkılarıyla daha genişletilmiş bir oluşuma dönüşebilir.

Bahsettiğim ürünlere www.kreo26.com adresinden ulaşabilirsiniz (Eskişehirspor ile ilgili seri "ESES" , markanın bünyesinde üretilmesi planlanmadığı için koleksiyonlar bölümünde yer almamaktadır. "Nasıl" alt menüsünde açıklamaların içerisindeki linkten
ulaşabilirsiniz. Bu serideki ürünlerden ticari bir beklenti içerisinde olmadığımı tekrar ederim. Siteyi inceleyen kişilerden tek isteğim, marka projemi beğenmeleri halinde, markamın facebook sayfasını beğenmeleri ve daha çok insana ulaşmamı sağlamalarıdır.
Böylece projemi gerçekten var olan bir oluşuma dönüştürmeme katkıda bulunmuş olacaklardır.

Saygılarımla.

Cem ALTIBAŞ
End.Ürünleri tasarımcısı

www.cemaltibas.com
www.kreo26.com

not: İlgilenilmesi halinde, Esstore ürün yetkilileri şahsi sitemdeki mail adresinden irtibata geçebilirler.
        odtüESES
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2011 saat 00:27
harika tasarımlar var site güzel emeğe saygı bende bu ürünleri esstorede olmalı taraftar giymeli bu ürünleri gerçekten güzel tasarımlar.
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2011 saat 22:30
Stadlik bir konu ...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161718

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır