eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 19:54
bencede sakin beyler
ESES
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 19:56
Beyler sakin olalım...
Yenen biziz ve tebrikleri hak eden yine biziz..bunun keyfini çıkaralım...

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 19:59

maç takım kadrosunu bilen varmı arkadaşlar....

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:00
  forumumu geri istiyorum.Seviyemi geri istiyorum.Kim genede ne yaptıysa Misafirperliğimi geri istiyorum.Küçük ve gereksiz lafları söylemeyen yorumcularımı geri istiyorum.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:00
hazırlık, mazırlık rakip ordu olunca yemnmek şahsen bana 5 kat daha keyif veriyor..bu arada mustafa sevgide rakip ordu  olunca affetmiyor yaniiClap

hatırlarmısınız 45 metreden ne çakmıştı bunlara be..bide 2 -0 öndeyken bıçak çekip bide haklıymış gibi ortalığı birbirine katmalarını hiç unutmuycam..AngryAngry

sakarya ve sakaryasporlular bile bunların yanında zemzemle yıkanmış kalırlarOuch
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:01
               Ordunun sitelerine kayıt olmakta bile dönem dönem sorun yaşıyoruz, hiç aktive olamıyoruz.Bir süre sonra da zaten sizi atıyorlar.Bunları hatırlatmaktaki amacım farkımızı ortaya koymak.Onun için bırakın bizimle dostça konuşan arkadaşlar bu forumlarda dilediklerince kalsınlar,yoksa bir farkımız kalmaz...Bu arada Ulaş konusundaki 'kabak tadı' vurgusu ne Ulaşa ne de konuyu gündeme getiren arkadaşlara yönelik. Yanlış anlaşıldıysa kusura bakılmasın.Ancak bu konu artık zarar vermeye başladı,amaç üzüm yemek mi, bağcı dövmek mi...Lig başlamak üzere. Ulaşı sürekli gündeme getirerek takımın motivasyonunu bozmayalım,artık Ulaş G.antepin oyuncusu..
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:03
Yaklaşık 20 den fazla mesaj sildim ve bu son uyarımdır...

Bu tarz yazılan mesajlara az önceki mesajlar gibi cevap yazan üyelerin üyelikleri askıya alınacaktır...Bu sadece diğer takım taraftarları için değil bu forumdaki herkes için geçerlidir....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:05
Alıntı yapılan hamdiozen

forumumu geri istiyorum.Seviyemi geri istiyorum.Kim genede ne yaptıysa Misafirperliğimi geri istiyorum.Küçük ve gereksiz lafları söylemeyen yorumcularımı geri istiyorum.

Eski üyelerin forumda daha aktif olarak seviyesizliklere müdahale etmelerini istiyorum. ESKİŞEHİRSPOR'luluk bilinci istiyorum...
bir LÜTFEN kampanyası da biz mi başlatsak.. artık gerçekten çok sıkmaya başladı...
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:06
oh ordu'yu yendik ya bugün yarın keyfime diyecek yok LOLLOLLOL

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 20:09
     Ordusporlu seyircileri Eskişehirdeki maça bekliyoruz.Eskişehirspor taraftarı geçen sezonda olduğu gibi  kendilerini yine çiçekle karşılayacaktır.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır