eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 217218219220221 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 23:48
açığın üstünü boşverde artık iğrenç hale gelen yalanları yumurtlayan ağzınızı kapatın.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:25
gözümüz aydın !!! Başkan tıpkı geçen sezon söyledigi gibi bu sezonda açıgın üstünün  kapatılacagını söyledi.Maşallah her sezon açıgın üstünü kapatıyoruz.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:28
Ben bu defa inanmak istiyorum...
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:38
Bana lütfen biri ,mayis da sezon bitti ,hemen baslayip eylüle kadar acigin üstünü kapatamazlar miydi ! Neden yaPmadilar?aciklasin!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:43
Oo en sevdiğimiz yaz dizisi "Açığın Üstü" yeni sezonuyla başlamış demek ki. Başrolde H. Ünal var ama bakalım yan rollerde kimler olacak. Geçtiğimiz sezonun tadını alırız umarım bu sefer yine "Asansörlü", "Localı" projelerle...

Yapacak adam fazla konuşmaz. Bakın Manisaspor'a. Adamlar yazı falan da beklemedi, şirketin birisiyle anlaştı, hem de direksiz proje. Sezon içerisinde yaptırdı. Önemli olan icraat. Keşke gerçek olsa ama her seferinde "En çok ses boş tenekeden çıkar" deyişini kanıtlıyoruz.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
önder_ Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder Y.
Yer: Türkiye
  Alıntı önder_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:44
başkan açığın üstünü kapatacağım derken, naylon yağmurluk dağıtıp açıktaki taraftarın üstünü kapatmaktan bahs etmiş olabilir.Smile
Sadece Es Es taraftarı olduğumu bütün kutsal bildiğim değerler üzerine yemin ederek beyan ederim.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:49
Nasıl olsa bu sezonda açık tribün kapatılmayacak ,öyleyse geçen sezon kombine alanlara taraftar forması ve atkı hediye edilmişti bu sezon açık tribün kombinesi alanlara  yagmurlu havalarda bir sezon giyilebilecek kalite de kırmızı yagmurluk ve güneşli havalarda korunmak içinde şapka dagıtılmasını öneriyorum.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:54
Alıntı yapılan ES ES ES

Nasıl olsa bu sezonda açık tribün kapatılmayacak ,öyleyse geçen sezon kombine alanlara taraftar forması ve atkı hediye edilmişti bu sezon açık tribün kombinesi alanlara  yagmurlu havalarda bir sezon giyilebilecek kalite de kırmızı yagmurluk ve güneşli havalarda korunmak içinde şapka dagıtılmasını öneriyorum.
Katılıyorum abi kombine alanlara kırmızı yağmurluk(kaliteli sezon boyunca giyebileceğimiz)kırmızı şapka ve forma verseler nasılsa açığın üzeri kapanmayacak...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:55
Alıntı yapılan champions26

Açığın üstünü, kapatmayanlar utansın diye bağırıyor millet.
Başkan da mikrofandan evet kapatmayanlar utansın diyor LOL

LOL
adam hakkaten efsane baskan..
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2011 saat 00:58
Bi kerede Başkan Açığa Tuvalet yaptır diye bağırsak Üstünden sonraki en büyük sıkıntımız sanırım belki onu hallederler bu sene başı :D
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 217218219220221 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır