eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:39
Kadir abiye katılıyorum Akın bile uzaklaştıysa ki kendisi bu forumun en mantıklı düzgün yorum yapanlardandır beni de uzaklaştır sevgili bloody
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:39
Alıntı yapılan ero_freestyle

Alıntı yapılan emre26es

uzaklaştırmalar çok yerinde ve doğru olmuş.
Sen neyin muhabbetini yapıyosun allah aşkına .. bu kadar insanın ceza almasının en büyük sebebi sensin .. en başda senin ceza alman gerekliydi bunca insanın değil .. Ayrıca Bu bahsi geçen kelimelerde bi kaç tane argo olabilir  ama küfür tahrik edici gibi kelimeler bulunmamakda ., en fazla uyarı olabilirdi . Admin Bloody insanların fikir ve görüşlerini bildirebileceği bi tek bu forum var , onuda asker ocağına çevirmişsin yani helal olsun .
Bilica başlığını ben açtım.Tıpkı Abdülkadir ve Berk başlıkları çıkan haberlere göre açıldıysa ben de çıkan haberler doğrultusunda Bilica başlığını açtım.Bundan uzaklaştırma alacaksam o uzaklaştırmaların sonu gelmez.Her başlık açan uzaklaştırma alsın olur mu öyle şey?Herkes diline(klavyesine) hakim olamalı.Düşünmeden yazmamalı.Aksi takdirde olanları da kabullenmesi gerekir.
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:40
Arkadaşlar bloody kardeşimize kızmayalım.Zira görevini yapıyor ve karşılığında maaş alıyor.
Herşey normal yani.

Devam aslan bloody devam...Uçur herkesi...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:41
Yönetimi eleştirmeyin arkadaşlar bakınız kulubumuz avukatları dava acabilirmiş.İstanbulda Gs kulubu başkanı tarafından suclu olmadıgı halde eskişehir taraftarı iftiraya magdur kalmıştı kulubumuzun avukatları o zaman nerelerdeydi.
Taraftarı bu yıldırma politikasıyla bi yere varılmaz BLOODY
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:41
her neyse bloody beni de at buradan..boyle şerefsizce yönetilen bir ortamda işim olmasın artık..üyeliğimi sil lütfen.

Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:48
2007den beri üyeyim yaklaşık 2005ten beri bu forumu takip ederim.Kim takımı düşünüyor kim başkalarını anlayabiliyorum artık kan emici diyenlerin,allahınızdan bulun diyenlerin iyi niyetini biliyoruz sevgili bloody.Başka yorum yapanların da biliyoruz.Sen de sansür uygula millet kulübü kullanarak at koştursun(kim bilir belki bu da uzaklaştırma cezası gerektirir)
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:53
...
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:54
peki arkadaşlar forum yönetim yanlısı diyenlere ben soruyorum 10 seneden beri bugüne kadar bloody yönetim yanlısı değildi de şimdi mi yönetimi tutar oldu. yapmayın gözünüzü seviyim.
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:57
Alıntı yapılan oner

Bloody Eskişehirspor yönetimi ve başkanı sana iş verdiği için mi atıyorsun küstürüyorsun bu kadar kaliteli insanları? Bu yönetim yalakalığı niye? Bana boş açıklama yapma ama doğru düzgün cevap ver?
öner,
yönetim ve başkan bana iş vermedi, çünkü;
16 senedir, eskişehir'de internet hizmetleri konusunda faaliyet gösteren, hatta eskişehir'de 1996 yılında interneti ticari olarak ilk kez getiren  bir firmanın sahibiyim. 
eskişehir'de en çok ziyaret edilen web sitelerinin de kurucusu ve yoneticisiyim
sen daha 18 yaşına yeni girerken, bu kulubun kapanmasını engelleyen, kayyuma kalmasına karşı duran, yanlış yonetimleri yuzunden bir yonetimi gorevinden ayrılmaya zorlayan  1965liler derneğinin kurucularından olan 3 kişiden biriydim
senin gibi klavyenin arkasına sığınmayıp, sorumluluk aldım
şubat ayında, ki subat ayından 6 ay oncesinden beri yonetimden gelen istek ve ricalar uzerine, kıramayacağım kişilerin araya girmesi üzerine, ve tabi ki Eskişehirspor menfaatlerini önde tutarak, ve kendi ticari hayatımı riske atarak, mesaimi Eskişehirspor Kulubü'nde iletişim direktörü olarak sürdürmeye karar verdim. bu durumun ilk etabı, kulubun resmi sitesinin haber akışında düzene oturtulması, kulüp dinamiklerinin kamuoyuna dogru yansıtılması idi. gunde ortalama 3 guncel haber, bunların facebook kanalı ile aktarılması vs derken bu ilk adım yerine getirildi diye dusunuyorum
şimdi, siz diyorsunuz ki, Eskişehirspor menfaatlerini hepimiz kadar dusunen biri kulübün icine girmiş, guvenebilecek bir organ var, ama yönetim yalakası olarak addediliyor.
yönetim yalakası oldugu icin bu forumda bu kadar eleştiri var degil mi..
kendi degerlerine bu kadar cok hakaret eden bir güruh varken, Esişehirspor'un menfaatlerini bu kadar dusunen, yıllarca cesitli sekillerde hizmet etmis birisine bu kadar asagilama ve hakaret de sasirtmadi aslen. (devam edecek)

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:57
Alıntı yapılan BLoodY

bu arada, aksam 18.00 ila 21.00 civarları arasında forumda degildim, bu sure icerisinde bilica konusu yuzunden galeyana gelinerek yazılan ve tarafımdan silinemeden kalan hakaret ve kufur icerikli mesajlar, kulüp avukatı ve bazı yoneticilerin şahsi avukatları tarafından, ekran görüntülü  kayıt altına alınmış.
o ilgili mesajların sahipleri ve forum yoneticisi olarak benim hakkımda kanuni işlem yapılacagı konusunda kendilerinden birkaç telefon aldım. 
ilerleyen gunlerde hep birlikte gorecegiz.

o kadar çok ki, kategorilendirip detay veremeyecegim.
toplu olarak;

eskişehirspor kulübü başkanına, yönetim kuruluna, teknik direktörüne, kişilere;
hakaret, küfür, onur kırıcı söylem, noktalı küfür vs sebeplerden :
Uzaklaştırma:
bozuyuk26 (kan emiciler)
btk_26 (kelle almak?)
afatsum (karaktersizler, adam degilsin)
vetes (yalancı)
26 ilker 26 (allah belanızı versin)
Ayberk228 (Anasıyla)
eserkan26 (defol ulan, allahından bul)
gokhan26 (allah belanızı versin)
menderes26 (satilmis yalakalar)
Twenty6_nl (sahtekar yonetim)

Egerki Bu Söledikleriniz Dogruysa Ve Bir Renkdaşımı Dahi Dava Acılırsa Bu Yönetimin Bu Taraftarın Karşısına Nasıl Cıkacagını Cok Merak Ediyorum.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 183184185186187 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır