eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 182183184185186 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:25
Alıntı yapılan red_thunder

Bu yönetimin yaptıkları yüzünden senelerdir bu forumda yazan ve şehrini takımını canı gönülden seven birçok kişi uzaklaştırılır oldu. Forumunda tadı tuzu kalmadı..
şaka gibi, inanaımyorum. yonetim hakkında her turlu elestiri mesajları hala forumda duruyor, sadece hakaret edenler uzaklaştırılmış, hala dediginiz seye bak. napsaydık, ana avrat kufure, hakarete  izin mi verseydik?
saydım, sadece bu aksam 700 mesajdan sadece 10 mesaj silinmiş, onlar da hakaret olanlar.. daha napalim ki, bilemedim.. yazık
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:25
kan emici demek , kelle alalım demek , karaktersiz demek , yalancı demek , allahından bul demek , allah belanızı versin demek uzaklaştırma değil anca uyarılma cezası verilebiliri.

Bu forumda bir üye diyerine OTİSTİK dedi.Siz uyarı cezası bile vermediniz.Bunlardan çok farklı bir kelime midir OTİSTİK.Bana göre daha ağır bir kelime.

Forumun tarafsız olma meselesi sadece son olaylardan dolayı değil.Yaklaşık 5-6 aydır izlenimlerimin toplamınını içermektedir.Ana sayfadiki haberler , başlıkların kapatılması , yönetim eleştirenlerin forumdan uzaklaştırılması filan.

Bu arada yukarıda yönetim aleyhine yazılan bütün sıfatlara ve ithamlara katıldığımı da belirtmek isterim.Hepsinin altına imzamı atıyorum.Yönetim , bülent uygun , ümit karan ve bilica bu söylenenlerin hepsine layık kişiler.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:26
uzaklaştırmalar çok yerinde ve doğru olmuş.

Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:30
Alıntı yapılan ESPANA

kan emici demek , kelle alalım demek , karaktersiz demek , yalancı demek , allahından bul demek , allah belanızı versin demek uzaklaştırma değil anca uyarılma cezası verilebiliri.

Bu forumda bir üye diyerine OTİSTİK dedi.Siz uyarı cezası bile vermediniz.Bunlardan çok farklı bir kelime midir OTİSTİK.Bana göre daha ağır bir kelime.

Forumun tarafsız olma meselesi sadece son olaylardan dolayı değil.Yaklaşık 5-6 aydır izlenimlerimin toplamınını içermektedir.Ana sayfadiki haberler , başlıkların kapatılması , yönetim eleştirenlerin forumdan uzaklaştırılması filan.

yönetimi eleştirenler forumdan uzaklaştırılsa,  toplam 5 kişi kalırdı forumda, bunu goremeyecek kadar taraflı davranıyorsunuz.
anlamadığım şey şu, yönetim basligi, hocanin basligi, transfer basligi, hepsi elestirel mesajlar olmak uzere binlerce mesajın durdugu bir yerde, elestirenler uzaklastiriliyor demek ya cahilliktir, ya da provakatorluktur
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:32
aralıksız tüm msjları okudum nerdeyse özellikle bilica konusun da msjlar aldı başını gitti admin bence gerekeni yapmış hatta o konuya bakarsak daha çok kişinin başı yanardı bence... forum yönetim yanlısı diyen arkadaşlar da yanlış düşünüyorlar bence haklısınız hepimiz kızıyoruz yönetime ama hakaret etmek nerde olursa olsun (ister sanalda ister gerçek hayatta)suçtur. bu yüzden bence gereken yapılıyor
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Alıntı yapılan emre26es

uzaklaştırmalar çok yerinde ve doğru olmuş.

Sen neyin muhabbetini yapıyosun allah aşkına .. bu kadar insanın ceza almasının en büyük sebebi sensin .. en başda senin ceza alman gerekliydi bunca insanın değil .. Ayrıca Bu bahsi geçen kelimelerde bi kaç tane argo olabilir  ama küfür tahrik edici gibi kelimeler bulunmamakda ., en fazla uyarı olabilirdi . Admin Bloody insanların fikir ve görüşlerini bildirebileceği bi tek bu forum var , onuda asker ocağına çevirmişsin yani helal olsun .
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Uzaklaştırma:  vetes (yalancı) !!! gerçekten çok agır laf etmiş bunun gibileri asmak lazım uzaklaştırmak yetmez !!!
DSİ Es Es
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:33
Alıntı yapılan cresadur

Uzaklaştırma:  vetes (yalancı) !!! gerçekten çok agır laf etmiş bunun gibileri asmak lazım uzaklaştırmak yetmez !!!
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:37
bu forumdan akın (bozüyük26) bile atılıyorsa ki birşey yazarken noktalama işaretlerine paragraf satır başlarına kadar özenli bir şekilde yazar bende artık bu forumda yazmak istemiyorum.
sevgili bloody benide uzaklaştır lütfen
şişen köfteler
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:38
Alıntı yapılan BLoodY

provakatorluktur

Gerçekten provakatör olduğuma inanıyorsan 1 saniye bile düşünme benim üyeliği sonlandır Mehmet Ağabey.Yıllardır bu forumdayım ne gibi bir provakatörlüğümü gördün . 1 gündemi provakatör oldum yada olduk.

Neyse Eskişehirspor resmi sitesiyle de sen ilgilendiğin için sana sorayım sorumu.Bilica transfer edildi mi?Transfer olsa sana haber verilir heralde sayfaya haber girmen için.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 182183184185186 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır