eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 471472473474475 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 17:37
Alıntı yapılan dj_daghan

daha önce trakya restaurant a giden varmı?(tepebaşı belediyesi yanındaki) fiyatlar nasıl acaba?

20 TL civarında değişiyor yemek fiyatları Embarrassed
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 20:33
tek çanaklı uydumuz var ve bir anda sadece trt ve euro kanal d ve euro starı göstermete başladı nasıl düzeltebilirz. diğer kanalları göstermiyor. şimdiden teşekkürler

Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 20:42
Hava durumu etkilemiştir. Kendi kendine düzelir, düzelmezse kanalları taratırsın.
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 09:58
Bilgisayar işlemcisinin fanı çok ses çıkarıyor. Kasanın içini açıp baktım fanı çıkardım üzerinde toz falan da görünmüyor gayet iyi çalışıyor ama aşırı derecede çok ses çıkarıyor. Ne yapmam lazım acaba
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 13:11
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Bilgisayar işlemcisinin fanı çok ses çıkarıyor. Kasanın içini açıp baktım fanı çıkardım üzerinde toz falan da görünmüyor gayet iyi çalışıyor ama aşırı derecede çok ses çıkarıyor. Ne yapmam lazım acaba

Temizleyip taktığında aynen devam ediyorsa yenisini taktırabilirsiniz 15-20 TL civarında. İlerde bilgisayar açılırken siyah ekran halinde kalabilir vs. sorunlar çıkartabilir. (Benim bilgisayarın en büyük sorunu bu olduğu için böyle konuşuyorum.) Smile
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 13:30
eyvallah sağol kardeş, ben çıkarıp şöyle bir baktım üzerinde hiç pislik görünmüyor kasa 3 aylık falan zaten.. sonra tekrar taktım yine ses vermeye başladı daha sonra 15-20 dk. normal çalışmaya başladı daha sonra yine ses veriyor. Ses te baya kuvvetli çıkıyor dışarıdan geçen marangoz atelyesi işletiyoruz sanacak
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 18:18
E-ticaret sitelerinde vergi dairesine başvurup, KDV-Fatura olaylarına girilmesi zorunlu mu acaba ? 
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 19:53
Alıntı yapılan es_emre26

E-ticaret sitelerinde vergi dairesine başvurup, KDV-Fatura olaylarına girilmesi zorunlu mu acaba ? 

E- Ticaret Sitesi İçin Firma Kuruluşu

E-ticaret sitesi üzerinden ticaret yapabilmek için vergi mükellefi olmak zorunluluğu vardır. Vergi mükellefiyeti için şahıs mükellefiyeti ya da şirket kuruluşu şeklinde olabilir. Şahıs mükellefiyetinin kuruluş maliyeti şirket maliyetine göre daha azdır ve tek kişi ile kurulabilir. Şirket kuruluşları için en az 2 kişi gerekmektedir. Kuruluşu maliyetli ama ilerleyen zamanlarlarda vergi yönünden daha avantajlıdır.

Devamı: http://forum.ceviz.net/haberler/98280-e-ticaret-sitesi-vergi-muhasebe.html

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 02:03
E72 Nokia kullanıcısıyım..
Nokia'nın bu telefonun da mesaj atarken kullandığımız smileyler yok..
Acaba indirip yüklemek mümkün mü ?
Biraz bakındım ama bulamadım..
Yardımcı olabilecekkk var mı ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2011 saat 22:48
Alıntı yapılan Volkan

E72 Nokia kullanıcısıyım..
Nokia'nın bu telefonun da mesaj atarken kullandığımız smileyler yok..
Acaba indirip yüklemek mümkün mü ?
Biraz bakındım ama bulamadım..
Yardımcı olabilecekkk var mı ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 471472473474475 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır