eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Online Durum: Offline
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 20:53

Genel kurul başlamadan önce açtığımız pankart.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 21:02
yalan makinası bu adam.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 21:30
Önümüzdeki sene tahmini mali gelirlerde futbolcu satışından 9 milyon tl gelir geleceği yazılmış.Sanırım bu para Sezerin transferinden gelecek.Bu da yaklaşık 4 milyon Euro eder.
NEFER
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 21:37
Mali genel kurulda başkanın konuşmasından:

VARAN 1 - Nuri Fatih diye bir oyuncumuza (ekonomik rakam söylemeyiyim ama) kulüp bütçemizin yarısı kadar para teklif ettiler.

VARAN 2 - Alper diye bir oyuncumuz geldi. Teklif geldi, 10 milyon euro istedik. Adam alıp gidecek, aman kardeşim bizde satılık oyuncu yok.

İki maddede özellikle Nuri Fatih konusu forumda gündeme gelmedi. Önemli olduğu için tekrar belirtelim ki bence çok önemlidir.Nuri Fatih için kulüp bütçesinin yarısı teklif edilmiş.Yani k
ulüp bütçemiz 40 milyon TL iken Fatih'e 20 milyon TL teklif vermişler, satmamışız.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 21:39
inanıyormusun gerçekten bu kadar para teklif edildiğine?
NEFER
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 21:48
Alıntı yapılan eserkan26

O kadar yönetim kurulu, kulüp üyeleri ve sayın valinin önünde yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. Bu kadar da haksızlık yapmayalım. Sonuçta kendisi Eskişehirspor kulübünün başkanıdır. Bulunduğu makamın da bir saygınlığı vardır.

Nuri Fatih Aydın'ın da o kadar olmasa bile 2-3 sene sonra değeri bulabileceğini düşünüyorum.

Beşiktaş'ın kiraladığı Bebe, sokak futbolu turnavsından Guimares'e gidiyor. Burada bir maç bile oynamadan 18 Milyon TL'ye Manchester United'a geldi. Fatih için de düşüncem budur...

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 22:06
tv leerden 70 milyona defalarca yalan söylediler , mali kurulda saydığın kişilerin karşısında mı söyleyemicakler.
Geçen sene bir video hazırlanmıştı izlemeni tavsiye ederim.

Nuri ye gelince şüphesiz ki çok iyi futbolcu.Ama şimdiden bu kardeşimize kimse 10 milyon Euro , 20 nilyon tl filan vermez.
NEFER
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 22:49
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan okankaramese

Bunun Adı Mali Genel Kurul Değilmi Harcanılan Paranın Hesabı Verilmiyormu Burada; Bizimkisi BÜTÇE Mali Genel Kurulumu Oluyor ...
Okan abi;(Harcanan para 43 Milyon TL  - Elde edilen para 41 Milyon TL) =   Buna göre; 2 milyon TL zarardayız.

bu 2 milyonda batuhanın bonservisi :D
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 22:58
başkan çok komik konuşuyor ya
ESES
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 23:16
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan eserkan26

O kadar yönetim kurulu, kulüp üyeleri ve sayın valinin önünde yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. Bu kadar da haksızlık yapmayalım. Sonuçta kendisi Eskişehirspor kulübünün başkanıdır. Bulunduğu makamın da bir saygınlığı vardır.

Nuri Fatih Aydın'ın da o kadar olmasa bile 2-3 sene sonra değeri bulabileceğini düşünüyorum.

Beşiktaş'ın kiraladığı Bebe, sokak futbolu turnavsından Guimares'e gidiyor. Burada bir maç bile oynamadan 18 Milyon TL'ye Manchester United'a geldi. Fatih için de düşüncem budur...

Serkan baskana cogu taraftarlarin kizdigi noktalardan birisi de bu iste. Biraz ufak atsa da civcivler de yese bari. Fatih'e 20 milyon Alper'e de 10 milyon AVRO verecekler baskan satmayacak öyle mi? Sen inaniyor musun baskanin bu palavralarina? Hatta kendin diyorsun, Fatih su an degil ama 2 veya 3 yil sonra bu kadar degerli olabilir diye. Ama su an o kadar degeri yok elbette, bunu hepimiz biliyoruz. Gercekci, agzindan cikanlarla  ikide bir celiskili olmayan baskanimiz olsun istiyoruz, bizi cümle aleme rezil eden baskan degil. Kac yil oldu bu artistlik huyundan daha hala vazgecmedi.  Yalan dolan atip belki sansa tutarim diye konusmaktan artik vazgecmek bu kadar zor olmamasi gerek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır