eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 13:27
Ben kalbimde ibra etmiyorum sizi.
Artık Nebi Hatipoğlu'na bile raıyım yeterki gidin.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 13:48

Seyirci Hasılatı Neden Bu Kadar Düşük Şaşırtıcı ...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 13:49
"Açıklarsam%20işimi%20bozarlar"

"Açıklarsam işimi bozarlar"

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Avrupa kupalarını hedeflediklerini belirterek, ''Türkiye Kupası'nı kente getirebilme cesaretinde bulunuyorum, ligi sonuna kadar kovalayacağımıza söz veriyorum'' dedi.

Eskişehirspor'un 49. Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı. Dedepark Otel'deki genel kurulda divan başkanlığına Necat Banaz seçildi. Divanın seçiminin ardından Eskişehirspor tarihini ve başarılarını anlatan bir sinevizyon gösterisi yapıldı.
Ünal, yaptığı konuşmada, Eskişehirspor'un şanlı tarihinin her geçen gün büyüyerek devam etiğini, bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gelecek sezon Eskişehirspor'un Türkiye Kupası'na talip olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu:
''Gelecek sezon Türkiye Kupası almaya söz vermiyorum, ancak Allah o kupayı kentimize getirmeyi nasip etsin. Eskişehirspor, Avrupa kupalarını hedefliyor. Türkiye Kupası'nı kente getirebilme cesaretinde bulunuyorum, ligi sonuna kadar kovalayacağımıza söz veriyorum. Lige iyi bir kadroyla çok kötü başladık. Onun acı tecrübesini yaşadık. Bundan ders çıkarttık. Takımın iskeletini koruduk. Eskişehirspor bana 8,5 milyon lira bilanço borcuyla teslim edildi. Bugün 75 milyonu aşkın değerde bir kadromuz var. Süper Lig'de borcu en az ve ekonomisi en düzgün olan üç takımdan biriyiz. Bu yıl sadece 2 milyon lira zararımız var. Ekonomik gelirler başarıya endeksli.''

''AÇIKLAMA YAPARSAM İŞİMİZİ BOZARLAR''

Gelecek yıllarda futbol dışındaki branşlarda da Eskişehirspor'un adının geçeceğini anlatan Ünal, şöyle devam etti:

''Tavlada yenilmeyi bile kabul etmeyen bir kişiyim. Bütün branşlarda başarılı olmayı planlıyoruz. Geçen yıl yaptığımız kongrede Eskişehirspor'un 10 milyon lira borcu vardı. Kulübümüzün eski borçla birlikte 12 milyon borcu vardır. Bu takıma yakışacak, dünyada her kulübün peşinden koştuğu, Türkiye büyük kulüplerinin imza attırmak isteği 5 oyuncu bizim oldu. 16 Haziran'dan önce bu isimleri açıklamayacağım. Açıklama yaparsam işimizi bozarlar. O 5 oyuncu çok özel olacak. Ligi istediğimiz noktada bitirmedik, buna karşın 41 milyon gelir kaynağı elde ettik. Buna karşı 43 milyon lira giderimiz oldu. Çok vergi borcu ödedik. 7 milyon lira vergi ödeyen bir kulübüz. Gelecek sezon, 69 milyon 975 bin lira gelirimiz olacak.''

Genel kurul, kulüp bilançosunun, denetim raporunun ve 2011-2012 yılı bütçesinin okunup kabul edilmesiyle sona erdi.

Lig Tv

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 14:07
Vay arkadaş şu teknik yönetime harcanan paralara bi bak korkunç derecede yüksek nerdeyse 5 futbolcu fiyatı garip doğrusu
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 14:36
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan kalender 26

Her yıl zarar açıklayan bir yönetimin başarılı olmuş havası yaratması ise tam fiyaskodur. 

Halil ÜNAL bu konudaki  doktorasını Eskişehirsporda yapmıştır. Başka bir yerde olsaydı, çoktan kapının önüne koymuşlardı.

Burada amacım kesinlikle yönetimi övmek değil de Barcelona bu yıl 21.000.000 $ zarar elde etmiş toplamda. Bilindiği gibi borçları da 300 Milyon Euro civarında.

Benim kafam şuna takıldı: personel giderleri adı altında trilyonlar dönmüş. Duyduğum kadarıyla tesislerde görevli personellerin aldıkları maaşlarda gecikmeler ve azalmalar oluyormuş sürekli. Aldıkları para 600 Lira onu da doğru dürüst veremiyorlarmış. Var bir gariplik..
mali açıdan başarılı olduğumuz bi gerçek....dünyada ve türkiyede futbol takımları sürekli zarar ediyo....ingiliz klüplerini araplar alıyo,küme düşürülenler oldu,ispanyada aynı şekilde,nebi hatipoğlu ve halil ünal la birlikte bizde mali açıdan iyi  duruma geldik...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 14:37
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 14:39
Alıntı yapılan can uçar

Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan kalender 26

Her yıl zarar açıklayan bir yönetimin başarılı olmuş havası yaratması ise tam fiyaskodur. 

Halil ÜNAL bu konudaki  doktorasını Eskişehirsporda yapmıştır. Başka bir yerde olsaydı, çoktan kapının önüne koymuşlardı.

Burada amacım kesinlikle yönetimi övmek değil de Barcelona bu yıl 21.000.000 $ zarar elde etmiş..

Bizde lig şampiyonu olalım bizde şampiyonlar ligi kupasını kaldıralım bizde türkiye kupasını alalım varsın olsun o kadar borcumuz...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 14:48
Yapacağınız transferler falan hiç umurumda değil. Eskişehirspor'a duyulan saygıyı; yitirdiğimiz misyonu ve itibarı nasıl geri kazanacağız? Ben bunun derdindeyim. Eskişehirspor'a verdiğiniz zararın boyutu çok büyük. Bakalım önümüzdeki sezon ne gibi sorunlarla uğraşacağız, nasıl bir kaosun ortasında bulacağız kendimizi.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 19:28
Bu sene ESES bonuskart kapsamında denizbank ile bir anlaşma yapmıştı... Yanılmıyorsam oradan alınacak para da öyle az bir para değildi...

2011'inde 2012inde gelir kalemlerinde bu parayı göremedim...

oradan bize gelen paralar hangi kalemde gösterilmiş acaba?
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 19:57
Mali Kongre Video Görüntüleri

http://www.youtube.com/watch?v=gNI6Ze2Bqks
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır