eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 09:16
Üye aidatlari 32.000 TL'den 100.00 TL'ye cikiyor... neredeyse üc kat artis nasil olacak acaba ?
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 09:23
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Üye aidatlari 32.000 TL'den 100.00 TL'ye cikiyor... neredeyse üc kat artis nasil olacak acaba ?

Çok basit : 32.000 TL. Yani 133 üye Mali kongre için yeterliydi. Önümüzdeki yıl Genel Kongre var ve 283 üye daha aidatını yatıracak. Üyelerin geçmiş borçlarını da yatırma zorunluluğu olduğu için bu hedefe ulaşmak çok kolay..

Bizim Her yıl sabit 632X240=151.680.-TL. üye aidat gelirimiz olması lazım ve mutlaka yaptırım uygulanmalı..
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 10:04
Alt yapının başındaki dinazorlar işimiz bozulcak diye (Haldun, serdar, Baykul  vs.) Kamuran Yavuzun ayağını kaydırıyorlar(resmen gelmesini engelliyorlar) ve Başkanı yanlış yönlendiriyorlar.

Tabi Kamuran Hoca kendi kadrosu ile gelecek ve bilimsel çalışacak alttan resmen adam fışkıracak ama şu anda Alt yapının başında lay lay yapanların maması kesilecek, dönen torpiller cabası.
Kimse alt yapıdan fazla bir şey beklemesin....

DSİ deki yetenekler sadece Taraftarın umurunda onların değil, onlar kadeh kaldırmak, ESES den maaş almakla meşguller.

ESKİ SPOR'u göz göre göre düşürenler şimdi ES ES de baş tacı yapılıyor ehh yönetim ben size ne diyeyim TARİH HİÇ BİRİNİZİ AFFETMEYECEK........

İşin garibi Yerel basınımızın bunlardan haberdar olmamasına imkan yok ama ses de yok ??????

Geriye dönüp bir bakın ES ES e ihanet edenlerin hiç biri sebat etmedi hayrını görmedi......
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 10:29
Alıntı yapılan ES657ES

Dikkat ettim de 830,742 lira stad bakım tadilat gideri gösterilmiş. Sezonun büyük bölümünde askerdeydim o yüzden ne yapıldı ne edildi bilmiyorum ve bu yüzden soruyorum: Bu stada 830 binlik ne tadilat yaptılar?

Skorbord değişti. Digital reklam panoları takıldı. Stad zemini aşağıya alındı. Yedek kulübeleri değişti. Saha etrafında ki pist halı ile kaplandı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 11:02
yeri gelmişken çimlerle kim ilgileniyorsa alkışı hak etti diye düşünüyorum
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 11:05
Alıntı yapılan cevcet26

yeri gelmişken çimlerle kim ilgileniyorsa alkışı hak etti diye düşünüyorum

Evet, istisnasız Türkiye'nin en iyi futbol sahası oldu. Kayseri, Galatasaray takımlarının sahaları tarla gibiyken bizimm sahada neredeyse bilardo bil oynanırdıSmile Galiba stat müdürünün iyi yönetimi sonucunda oluştu. Tebrikler...
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 11:26

Kötü şeyleri eleştirmek ne kadar hakkımızsa iyi yapılan şeyleri de takdir etmek boynumuzun borcu.

Zemin için emeği geçen herkese teşekkürler...

Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 11:37
Mesela ben bu yönetimi vicdan muhsabesinde ibra etmiyorum. Eğerki esesimin menfati
 dışında harcanan paralar varsa helal olmasın hakkımda helal değil.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 11:51
Artık kongrelerde Sandıklı Oy kullanmaya geçmemiz lazım.

Dün kongre salonunda Üye aidatını yatırmış ve hazır bulunan 107 kişi vardı. Yani 632 üyeden oy kullanmaya haiz 107 kişi.. (25 Civarı Yönetim Kurulu ve Divan kurulu üyelerinide çıkarsak geriye 80 kişi) Bir kısmı da Halil Bey'in konuşmaya başlamasıyla salonu terk etti.

Raporların okunmasını mütaekip, "kabul edenler el kaldırsın" diye bir ses duyuldu. 40-50 kişi elini kaldırdı, indirdi. Geri kalanlarda hiç bir tepki göstermedi.. Hoş "kabul etmeyenler" sesinden, saliseler sonra, Divan kurulu başkanının kafasını kaldırıp, etmeyen varmı diye bakmadan "Kabul edilmiştir"  sesi duyuldu..

Eskişehirspor gibi büyük bir camianın 100 kişi ile kongre yapması ve ibralaşılması utanç verici..
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 12:29
Alıntı yapılan esgun

Alt yapının başındaki dinazorlar işimiz bozulcak diye (Haldun, serdar, Baykul  vs.) Kamuran Yavuzun ayağını kaydırıyorlar(resmen gelmesini engelliyorlar) ve Başkanı yanlış yönlendiriyorlar.

Tabi Kamuran Hoca kendi kadrosu ile gelecek ve bilimsel çalışacak alttan resmen adam fışkıracak ama şu anda Alt yapının başında lay lay yapanların maması kesilecek, dönen torpiller cabası.
Kimse alt yapıdan fazla bir şey beklemesin....

DSİ deki yetenekler sadece Taraftarın umurunda onların değil, onlar kadeh kaldırmak, ESES den maaş almakla meşguller.

ESKİ SPOR'u göz göre göre düşürenler şimdi ES ES de baş tacı yapılıyor ehh yönetim ben size ne diyeyim TARİH HİÇ BİRİNİZİ AFFETMEYECEK........

İşin garibi Yerel basınımızın bunlardan haberdar olmamasına imkan yok ama ses de yok ??????

Geriye dönüp bir bakın ES ES e ihanet edenlerin hiç biri sebat etmedi hayrını görmedi......

Çok güzel ve doğru bir tespit.

Alt yapı gibi Eskişehirspor'un geleceği olan bir kurumu aynı mantaliteyle devam ettirmek,

Kamuran Yavuz gibi ülke çapında büyük bir değere üstelik Eskişehir'in öz evladına,

alt yapının kapılarını kapatmak,

en ufak bir deyimle  bu kulübün geleceğine ipotek koymak,

ya da başka bir ifadeyle İHANET etmektir..

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır