eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 144145146147148 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 08:15
Pkk paçavrası altında seçim propagandası... Bu ülkede YSK ve savcılar ne iş yapar???
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 11:40

CHP'den şarkı yanıtı

• 09.06.2011
AK parti'nin vatandaşların rol aldığı "Haydi bir daha" isimli reklam filmine, CHP'den "Tövbe bi daha" sözleriyle yanıt geldi. Liderlerin miting alanındaki rekabeti, reklam filmlerine de yansıdı. CHP Sosyal Medya grubu, televizyonlarda yayınlanan AK Parti'nin "Haydi bi daha" başlıklı reklam şarkısını, "Tövbe bi daha" ismiyle yeniden yorumlandı. AK Parti'nin reklam şarkısındaki "Haydi bi daha" sözü CHP'nin klibinde "Tövbe bi daha" olarak çevrildi. Grup, "Aynı Yoldan geçmişiz biz" sözlerini "Aynı coptan yemişiz biz", "Aynı sudan içmişiz biz" sözlerini ise "Aynı derdi çekmişiz biz" diye değiştirdi. (ANKA)

Aynı coptan yemişiz biz,
Aynı derdi çekmişiz biz,
Doğusu bir, batısı bir,
Mutsuzluktan çökmüşüz biz.

Küfürler bir, dayaklar bir,
Aynı zulmü görmüşüz biz.
Hep hakaret, hep bir kibir,
9 yıldır mağduruz biz.

Tövbe bi daha, bi daha, bi daha
Yalanını yutmayız biz
Tövbe bi daha, tövbe bi daha
Böyle yanlış yapmayız biz

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 11:58
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 14:23
Kenan%20Evren%20uzun%20yaşamın%20sırrını%20açıkladı
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 17:14
eskişehire gelebilmek için il dışı atamaları beklityordum . Normalde mayıs ayı sonuna kadar atamalar yapılurdı. ama bu yıl hükümetin seçim yatırımı amacıyla , haziran ayında ilk atamadan 30 bin öğretmen ataması, sözleşmelileri kadroya geçirme kararı alması sonucunda , il dışı tayinleri 2. kez ertelendi.

24 . haziranda eskişehire gelip gelemeyeceğimi öğreneceğim. uzun bir aradan sonra eskişehirde oturmak, her hafta eskişehirin maçlarına gidebilmek , gerçekten güzel olacak
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 18:58
Alıntı yapılan meliheses

eskişehire gelebilmek için il dışı atamaları beklityordum . Normalde mayıs ayı sonuna kadar atamalar yapılurdı. ama bu yıl hükümetin seçim yatırımı amacıyla , haziran ayında ilk atamadan 30 bin öğretmen ataması, sözleşmelileri kadroya geçirme kararı alması sonucunda , il dışı tayinleri 2. kez ertelendi.

24 . haziranda eskişehire gelip gelemeyeceğimi öğreneceğim. uzun bir aradan sonra eskişehirde oturmak, her hafta eskişehirin maçlarına gidebilmek , gerçekten güzel olacak
İl dışı tayinler ilk defa bu kadar uzadı. Geçen sene iliçi ile ildışını aynı anda yapmalarına rağmen bu sene oonu da değiştirdiler. Bu sene 3-5 oy alacaz diye binbir türlü takla atan hükümet yüzünden olan tayin bekleyen kadrolu öğretmenlere oldu.
Her zaman her yerde
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2011 saat 19:07

Türkiye Libyalı muhaliflere 100 milyon dolar verecekmiş son dakika ntv de geçti.Hep elaleme paralar gidiyor boşuna.

Seçimden sonra zorunlu sağlık sigortası var.Sağlık sigortanız yoksa her ay 35--90 tl arası vermek zorundasınız.Aksi takdirde sigortanız yok,her ayda ödemezseniz  büyük cezaları var malesef.
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 03:44

Hacı Özkan "Orada yaşadıklarımı anama diyemedim. Umarım bu işkenceyi yapanlar analarına söyleyebilmişlerdir."

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1052344

Yemin ediyorum artık bunlardan ve sözde halkın emniyetini sağlayacak kişilerden iğrenir, utanır oldum. tv'lerde 2 gün gerçeği yansıtmayan haberlerle geçiştirdiler.tek bir kanal bile hopa'da olayın nasıl olduğunu anlatamadı. o günden beri hopa'da ellerinle listeyle adam topladıklarını kimse yazmadı. şu kısacık videoda sinirinden ağlayan insanda ben inanın kendimi buldum..insanlıktan çıkanlar ne kadar anlar muamma...

amacım burda siyaset falan yapmak değil, bu mesaja kimsenin cevap vermesine yorum yapmasına da gerek yok, ama ben öldürülen emekli öğretmenin, bir insanın arkasından " üzerinde durmak istemiyorum ama biri ölmüş", kalçası dövülerek kırılan bir kadının arkasından "kız mıdır kadın mıdır bilemem" diyen; ermeni, rum olmayı aşağılık bir şeymiş gibi belirten, aleviliği kötüleyen, memlekette kadınlar iş aradığı için işsizlik var diyen, daha bu akşam biber gazının dünyanın en modern yatıştırıcısı olduğunu söyleyecek kafada insanlarla aynı havayı solumaktan bıktım..

haydi alın götürün herkesi kurtarın memleketi...

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 09:53
İstanbul Ticaret gazetesinden...

http://img380.yukle.tc/images/2058adsiz.JPG
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar