eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ustura kemal Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ustura kemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 03:25
Alıntı yapılan excalibur26

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bilica'nın partneri Lugano'nun yaptığına bakın :[URL=http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano]http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano[/URL]

[DIV] [/DIV]
[DIV]   Böyle şerefsizlere, pisliklere, haysiyetsizlere en kolay forma giydiren takım FB'dir..[/DIV]
[DIV] [/DIV]
[DIV]   FB' dir ne yapsa yeridir...............[/DIV]
[DIV] [/DIV]
[DIV] [/DIV]
[DIV] [/DIV]

delikanlı ;

işkembei kübra yaparken dikkatli olmanı tavsiye ederim.

kendi bein ile yaptığın o yakıştırmalar, keser döner sap döner gün gelir (hesabı) ödeyemezsin sapta sende kalır keserde bir yerlerini acıtır bu yüzden genellemeler yapmayı fazla benimseme.

adı geçen oyunculardan biri gün gelirde esk.in takımına gelirse özenle seçtiğin o sıfatları boğazında düğümlenerek yutkunmak zorunda kalırsın benden baba tavsiyesi.

topçulara yafta yapıştırmak kendi beinince kolay olsa da aynı kolaylığı diğer uzuvlarınla kulüpler hakkında söyleme emi yavrum.

sonra çok sevdiğin esk.ine bu sözler daha ağır gelir kaldıramazsın altında kalır eziklirsin.

haydi bana eyvallah

selametle
[COLOR=black]black[/COLOR][COLOR=blue][/COLOR][COLOR=orange][/COLOR][COLOR=orange][/COLOR]
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 10:25
doğru demişssiniz yarın bir gün bilica takıma gelirse adamı her maç yuhlayacakmyz?gol attığında sevinmeyecekmiyz?her fenerli böledir demek mantıksız,her zaman transfer olaylarını göz önünde bulundurmalyız..sonra söyledğimz lafların altında kalırız...
biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 11:35
Evet tepkimizi koyacağız, elimizden gelen başka birşey yok.
Tıpkı Cüneyt Arkın'ı Ayder den " bu zamana kadar nerdeydin " diyerek yuhlayıp apar topar gönderdiğimiz gibi...........
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 11:46

Bilica'nın partneri Lugano'nun yaptığına bakın :http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano

Böyle şerefsizlere, pisliklere, haysiyetsizlere en kolay forma giydiren takım FB'dir..

FB' dir ne yapsa yeridir...............

lugano ve bilica türk futbolunun yüzkarasıdır,en çirkef en rezil en pislik futbolcularıdır,ama bu gerçek sana bir takımın tüm futbolcularına şerefsiz-pislik-haysiyetsiz deme hakkını vermez...

olur da abdulkadir ve berk elitez eskişehirspor forması giyerse,

onlar içinde ,pislik-şerefsiz-haysiyetsiz diyecekmisin...? şu an takımın hocası olan fenerbahçe patentli bülent uygun için düşüncelerin neler...?

o zaman gelince sana bu yazdıklarını hatırlatırım....

nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 11:58
Bu adamlar bize gelse bile bu onların "futbol kasabı" oldukları gerçeğini değiştirmez! Tüm çabamız bu adamlar bize gelmesin, kazık yemesi ayrı bir tarafa; bize yakışmayacak oyuncular. Her takıma sert - kesici bir adam lazım ona eyvallah ama böylesine antipatik tipleri kutsal formaya ben yakıştıramıyorum. Yukarda biri sallamış durmuş, çok sevdiğin eskişehirine hatta esk.ine diye yazmışsın, yok artık iski yazsaydın o nasıl bir tabir? Usta burası fener sempatizanlığı yapılacak yer değil, yaşın 71, sen bu kafanı değiştir...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 12:27
Alıntı yapılan ustura kemal

Bilica'nın partneri Lugano'nun yaptığına bakın :http://webtv.fotomac.com.tr/webtv/videoizle/bir-dostluk-maci-ve-lugano

Böyle şerefsizlere, pisliklere, haysiyetsizlere en kolay forma giydiren takım FB'dir..

FB' dir ne yapsa yeridir...............

delikanlı ;

işkembei kübra yaparken dikkatli olmanı tavsiye ederim.

kendi bein ile yaptığın o yakıştırmalar, keser döner sap döner gün gelir (hesabı) ödeyemezsin sapta sende kalır keserde bir yerlerini acıtır bu yüzden genellemeler yapmayı fazla benimseme.

adı geçen oyunculardan biri gün gelirde esk.in takımına gelirse özenle seçtiğin o sıfatları boğazında düğümlenerek yutkunmak zorunda kalırsın benden baba tavsiyesi.

topçulara yafta yapıştırmak kendi beinince kolay olsa da aynı kolaylığı diğer uzuvlarınla kulüpler hakkında söyleme emi yavrum.

sonra çok sevdiğin esk.ine bu sözler daha ağır gelir kaldıramazsın altında kalır eziklirsin.

haydi bana eyvallah

selametle
black

Ey usturası paslanmış Kemal amca!

Yoksa serde fenerlilik mi var?

Görüyorum ki feneri savunma psikolojisi yaşlı bedenine hakim olmuş..

Bu kentte doğup büyüyen ve bu kentte yaşayan bu kentin  ekmeğini yiyen yaşı 70'lere vurmuş  yaşlı bedenler ne yazık ki  Anadolu' nun bağrından doğup yeni bir güneş gibi yükselen Eskişehirspor'a gönül vermek yerine  hala Bizans'ın o kahpe anlayışının temsilcileri Cinconun bjk'nin bein fenerin zurnasını çalması kişiliklerinin, bilinçlerinin 70 yıldır hiç gelişmediğini açılça gösteriyor...

Evet Kemal amca!

Futbol sahalarında benzeri görülmemiş bir eyleme imza atan fosseptik kazıcılarına forma giydiren,

Geçtiğimiz sezonlarda küme düşmeme mücadelesi verirken  Antalyaspor'un hayati ve son maçında arkadaşlarını cephede bırakıp kaçan Ali Bilgin haysiyetsizinede kucak açan bu fenev..

Kayseride kulübeden rakiplerine çirkin işaretlerle kelle avcılığı yapan, yalnızca Saraçoğlunda her pozisyonda hakemleri seyircilerin önüne atan, İngiltere'de ırkçı damgası yiyen, trafikdeki işlediği ağır suçu sessizce örtbas edilen Emre'ye de formayı veren bu fenev..

Ali Şen, Ömer çavuşoğlu, Ali Koç, Şebik Mosturoğlu, Nihat Özdemir gibi antipatik , agresif  ve megaloman tavırların sahibi ve yine Saraçoğlu'nda hakem odalarını pervasızca basan Aziz Yıldıyım gibi yönetecilerce Anadolu'nun en sevilmeyen takımı yapılan yine bu fenev..

Tribünlere küfürü ilk sokan ve can düşmanı olan cincona karşı Saraçoğlu tribünlerine "Gö....en  S.....mi" panosunu asacak kadar aşağılık küfürleri sokan , şampiyonluk kaçırdıklarında kendi stadlarını yakan, bedenlerini jiletleyen arabesk ve ezikler güruhu yine bu takımın taraftarlarının büyük bir bölümü değilmi?

GÜNAHLARIN TAKIMI  unvanını dibine kadar hakeden Anadoluyu tam anlamıyla sömüren bu takımları bir Anadolu sporseverinin savunabilmesi için akli melekelerini yitirmesi gerekir..

Evet Usturası paslı Kemal Baba bırak bu ezikleri ve bizans artıklarını.

Siyah kırmızılı renklerin sahibi Anadolu Şimmşeklerinin gönlü, sevdası büyük.

Geç kalmış sayılmazsın orada 7 den 70' e herkese yer var...

Sapı keseri bırak, dönsede dönmesede  şayet acıtacaksa bile bu beinlerin en nazik yerlerinden acıtsın...

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 12:35
Yaşının 71 olduğuna inanmıyorum, 71 yaşındaki birinin olgunluğu yok yazılarında, haa belki yaşı 71'dir ama kalemi o yaşta değil... Tuttuğu Bizans takımına laf gelince kendini tutamamış, ama burası yeri değil, seviyeyi bozmadan uyarayım dedim...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Nakkarecizalim Liste gör
Yazar

Esref özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Nakkarecizalim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 12:50
Şampiyonlukların kutlanmadığı,şampiyon olan takımların konvoy yapamadığı,Kahpebizansın mağazalarını açamadığı Türkiyede  TEK  şehirde yaşadığım için mutluyum. 
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 13:31
Bay ustura;
Yavrum falan ii hoş yazıyorsunda yaş kaç acaba? Gerçi yaş 71 olsa da bunu yazma hakkı vermez. Serde fb lilik hat safhada 13 msj yazmışsın msj larına bakmadım ama 13 de bizansla ilgilidir. Sen şimdi yavaştan yol al git kankaların antu.com dadır. (Ya sabır adminlerde göreve resmen tahrik var biz yönetime iki satır yazsak Türk Ceza  Kanunu diye başlarsınız)
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
el fredo garcia Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı el fredo garcia Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 13:57

excalibur26 yani osman....

şimdilik sadece ismini yazıyorum,

buraya boynunda galatasaray kaşkollu fotoğrafını koyarım,insan içine çıkacak yüzün kalmaz...

beni tanırsın,psikopat olduğumu bilirsin, fazla ileri gitme yakarım,yıkarım yangın çıkartırım....

nedir bu ilişkinin nesnel boyutu...?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır