eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftarlar arasında yardım talebi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 470471472473474 581>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
Online Durum: Offline
  Alıntı ayyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2011 saat 13:05
Yarın hepimizin bildiği üzere açıköğretim sınavları yapılacak..Bu sene ara sınavda geçmiş yıl sorularından çok az gelmişti, final sınavlarında bu durum nasıl olur ? tecrubeli arkadaşlar yardım edebilirler mi ? 1.sınıf..
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2011 saat 20:58
Mozilla Firefox'un yeni sürümü çıkmış galiba, bugün güncelle demiş bulundum. Sekmeler üst kısımda adres çubuğunun üstünde açılıyor belki kullanan arkadaşlarımız vardır ama çok donmaya başladı sayfalar, takılıyor. Eski sürümüne dönmek için ne yapmam gerekiyor? Silip, tekrardan eski sürümünü yüklemek istemiyorum, kayıtlı siteler var, hepsi gidecek yoksa. Silmeden tekrar eski sürümüne dönme şansım var mı?
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2011 saat 20:59
Alıntı yapılan Neferizm26

elektrikli bisiklet

Aman diyeyim,bugünlerde bu olay cok tehlikeli ....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2011 saat 00:55
Sertab Erener'in söylediği ''Bir çaresi bulunur'' şarkısının yabancı versiyonu (ya da çok benzeyeni) var ve bunu bulmak istiyorum, yardımcı olabilecek renkdaş aranıyor.Embarrassed
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2011 saat 01:08
Alıntı yapılan es_emre26

Sertab Erener'in söylediği ''Bir çaresi bulunur'' şarkısının yabancı versiyonu (ya da çok benzeyeni) var ve bunu bulmak istiyorum, yardımcı olabilecek renkdaş aranıyor.Embarrassed

Ben de merak ettim baktım biraz ama sözleri Sertab Erener'e, bestesi de Demir Demirkan'a aitmiş. Varsa benzeri vardır ama bana hiç tanıdık gelmedi. Bulursan buraya da yaz merak ettim.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2011 saat 09:27
Alıntı yapılan hickmath

Alıntı yapılan es_emre26

Ben de merak ettim baktım biraz ama sözleri Sertab Erener'e, bestesi de Demir Demirkan'a aitmiş. Varsa benzeri vardır ama bana hiç tanıdık gelmedi. Bulursan buraya da yaz merak ettim.

Ağrı dağın eteğindeye de benziyor müziğini ritmi Ermm
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2011 saat 11:03
Flv. yi avi yada mp4 e çevirebileceğim türkçe bir program arıyorum. Bir tane buldum ama onda videonun üstünde çevrildiği için bir yazı çıkıyor
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2011 saat 11:25
filefactory dene, ücretsiz ve kolay.. Türkçesi yok sanırım..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2011 saat 15:37
Turizm Otel bölümü okuyan kardeşime acil staj yeri lazım. İlgilenebilirseniz çok sevinirim.
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2011 saat 03:03
daha önce trakya restaurant a giden varmı?(tepebaşı belediyesi yanındaki) fiyatlar nasıl acaba?
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 470471472473474 581>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır